Şimdi Ara

Ceo Görevleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
3.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Hiç bir boş saati bırakmayacak şekilde davetiye göndermelisiniz. Boş saatlere, Yönetici menüsü içerisinden > Mekanı Göster açılan sayfada 'Konserler' butonuna tıklayıp görebilirsiniz. Davetiye göndereceğiniz kişileri ilk 1500 içinden seçmeye özen gösterin.

Davetiye Göndermek

Davetiye göndereceğiniz kişileri iyi seçmelisiniz. Barın bulunduğu şehre yakın yerlerde konser veren insanları davet etmelisiniz. Yani 28 Nisan'da New York'ta konser veren birisini 29 Nisan'da Istanbul'a davet etmek anlamsız olacaktır. Dubrovnik, Roma, Vilnius şu anda Istanbul'a en yakın şehirler.

Davetiye göndereceğiniz kişileri iki yöntemle bulabilirsiniz.

Birincisi; Listeler>Sanatçılar> Sanatçı sıralaması... Burayı açtıktan sonra mekanın müzik türüne uygun sanatçıları tek tek inceleyip, konser programlarına bakıp, kulübünüzde boş olan bir saate çağırabilirsiniz.

İkincisi; Listeler>Mekanlar>En Popüler Mekanlar... Burayı açtıktan sonra 'kaliteye göre barları' sırala kısmını müzik türüne göre barları sıralayı seçelim. Sağ tarafta müzik türü bölümünden kulübümüzün müzik türü ne ise onu seçiyoruz. Şehir kısmınada Dubrovnik, Roma veya Vilnius 'u seçiyoruz. Müzik türümüze göre o şehirde bulunan barları bize listeleyecek. Örnek vermek gerekirse; Kulübümüz Modern Rock diyelim... Sağ tarafta müzik türünü seçtik, şehiri Dubrovnik seçtik. Bize Dubrovnikteki Modern Rock barları gösterecek. Listede 5 tane bar çıktığını farzedelim. Siz tek tek bu barlara açıp bakacaksınız. Konserler kısmına tıklayacaksınız. O barda konser verenlerin konser programına bakacaksınız. İstanbul'da konser ayarlamamışlarsa davet edeceksiniz. Zaten belli bir süre sonra sadece son eklenenlere bakıyorsunuz. Dubrovnik'ten bir sanatçıyı davet edecekseniz bir gün sonraya (veya programına uygunsa bir gün önceye) davet edin. Roma'dan bir sanatçıyı davet edecekseniz iki gün sonraya(veya programına uygunsa iki gün önceye) Vilnius'tanda 2 gün önceye veya sonraya davetiye gönderin.

Bilet fiyatlarını ayarlamak

Yönetici sayfasına tıkladığımızda sağ alt köşede 'Konserler' bölümünde kulübümüzde konserini ayarlamış sanatçıların listesini görebilirsiniz. Konser ayarlamış olan sanatçının yanındaki 'Düzenle' tuşuna basıp bilet fiyatını aşşağı indirebilrisiniz. Unutmayın bilet fiyatları arttırılamaz sadece düşürülür.

Bilet fiyatlarını neye göre belirleyeceğiz?

Sanatçının global'deki şöhretine (dünya sıralaması) ve Türkiye'deki şöhretine göre ayarlamalıyız. Düzenle tuşuna bastıktan sonra sanatçının Türkiye'deki şöhretini görebiliriz. gerçekten berbat-korkunç arası 6 $, korkunç - çok kötü arası 8 $, çok kötü üzerinde bana özel mesaj atın :)

Bilet fiyatlarını nasıl ayarlayacağınızı üç aşşağı beş yukarı öğrenmek için sanatçının sayfasına girip Durum > Şöhret&Popülerlik linkine tıklayıp Türkiye'deki şöhretiyle eşit şöhrete sahip ülkelerin barlarında kaç paradan biletleri ayarladıklarına bakın. Örneğin, XXX grubunu ele alalım. Türkiye'de şöhreti yavan, Belçika'da da yavan. Belçika'da Türkiye'den önce konseri var. Konserin yanındaki bilgi tuşuna basıp Belçika'daki barın CEO 'sunun bilet fiyatını kaç para yaptığını görebilirsiniz. Sizde aynısını verirseniz pek bir zararı olmaz.

Çalışanlar

Şimdilik yapmanıza gerek yok.

Geliştir & Tamir et

Yönetici sayfasına tıkladığınızda mekanın kalitesi ve durumu yazıyor. Durum Mükemmel'in altına indiğinde Geliştir ve Tamir et tuşuna basıp tadilat yapmalısınız...

Alıntıdır.
    Kendim Ceo ile ilgili birşeyler ararken buldum paylaşayım dedim

• valla ceolar delirtio 3 gündür bilet fiyatım 100$
    neyse teşekkürler arkadaşım
  • Açmaz olaydım bu topici açtığım gün ceoluktan atıldım
    Gitti güzelim ceoluk şimdi işin yoksa (ki yok) iş ara
  • ya
    ben dükkanda ceo oldum
    ama dükana yeni temler falan eklemem gerekiyormuş
    bunu nasıl yapıcam
  • quote:

Orjinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

ya
    ben dükkanda ceo oldum
    bunu nasıl yapıcam

Yönetici paneline gir.Yeni ürün ekleye tıkla orada yeni eşyaları ekleyebiilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: wandy

quote:

ya
    ben dükkanda ceo oldum
    bunu nasıl yapıcam

Yönetici paneline gir.Yeni ürün ekleye tıkla orada yeni eşyaları ekleyebiilirsin.

yünetici panelini bulamıyorum kiii
  • quote:

quote:

quote:

ya
    ben dükkanda ceo oldum
    bunu nasıl yapıcam

Şehir-Karakter-Yönetici-Camia-Vip yazıyordur yukarıda

• quote:

quote:

quote:

quote:

ya
    ben dükkanda ceo oldum
    bunu nasıl yapıcam

Şehir-Karakter-Yönetici-Camia-Vip yazıyordur yukarıda

valla yok
    saece bunlar vr
    18:06:18 Şehir Karakter Kariyer Yer Camia VIP

• tamam sorun halloldu
  • quote:

valla yok
    saece bunlar vr
    18:06:18 Şehir Karakter Kariyer Yer Camia VIP

seninki çakma vip olmasın
  • çıkıp tekrar girmek lazımmış
  • CEO'luk için yetenek gerekir mi
  • Onu bilmiyorum ama V.İ.P olmak gerekiyor..
  • dükkan ceosuyum çok rahatım koyuyorum itemi lazım olursa kendime alıom indirimli %20 süper valla

ben lucanın arkadaşıyım emailime activasyon gelmedi dhden o yüzden gelene kadar lucadan giricem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Z-Gear -- 29 Temmuz 2008; 18:00:06 >
  • peki vip olduk ceo olduk vipliğimiz bitti ceolugumuzda bitermi
  • Patron işten atmadığı sürece devam eder
  • arkadaşlar bir punk rock barda ceoluk yapıorm.. mekanda bol bol konser yapılıyor fakat mekan önceki yıllarda 1 milyonu geçen çeşitli satışlar yapmasına rağmen şuaralar çok çok düşük çeşitli satış gerçekleşiyor. buarada stoklarda mal var.. sebebi nedir? =( .. (mekan kalitesi mükemmel) .
  • Daha iyi mekanlar olabilir... İnsanlar orada işlerini hallediyolardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mz~ -- 11 Ağustos 2009; 16:12:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pucca.

valla ceolar delirtio 3 gündür bilet fiyatım 100$
    neyse teşekkürler arkadaşım

Evet,bazıları ilgilenmiyor.Bende bekliyorum 2 gündür.Online olmasına rağmen düşürmüyor.Çok zor birşey istedim sanki .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drake Ramoray -- 13 Ağustos 2009; 13:56:47 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.