Şimdi Ara

Terminator Salvation (2009)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
641
Cevap
0
Favori
60.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Warner Bros. Pictures’den yapılan açıklama ile Terminator serisinin dördüncü filmi olan Terminator Salvation: The Future Begins’in Amerika’daki kesin gösterim tarihi 22 Mayıs 2009 oldu.

Filmin yönetmenliğini McG yapacak. Başrollerde Christian Bale ve Sam Worthington var. Yeni Terminator’ün kim olacağı belli değil ancak en güçlü aday Josh Brolin gözüküyor.

Filmin çekimlerine New Mexico’da 5 Mayıs 2008 tarihinde başlanacak. O zamana kadar filmin kadrosunun tamamlanması bekleniyor. Film Skynet’in insan ırkının çoğunluğunu yok ettikten sonrasını konu alacak. Bu kıyımdan canlı kalan bir grup insanın makineleri durdurma mücadelesi anlatılacak. Hayatta kalan bir grup insanın başını ise John Connor (Bale) çekecek.

ayussualfa sitesine tesekkürler
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• çok varmış...
  • oo daha baya varmış ya ama olsun ben herzaman terminatör filimlerini çok severim
  • Josh Brolin mi onda Terminatör tipi yok ki
    tamam iyi oyuncuda Terminatör olmaz ondan
  • Buruşuk muruşuk, Arnold la devam etselerdi. 3 Filmide çekmiler 4. yüde çekerdi. Olmadı terminatörü öldürselerdi bari.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cem

Buruşuk muruşuk, Arnold la devam etselerdi. 3 Filmide çekmiler 4. yüde çekerdi. Olmadı terminatörü öldürselerdi bari.

California valisiyken film çekeceğini zannetmiyorum. Ayrıca Terminatör her bölümün sonunda ölüyor (imha oluyor) zaten

Ekleme : Josh Brolin iyi bir seçim olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jackal78 -- 4 Mart 2008; 10:14:16 >

• Daha Mayıs'ta başlanacak çekimlere..Çok varmış yahu..
  • http://thumbs.filmstarts.de/wallpaper/JoshBrolin01.jpg

arnold'a benziyor iyi bir seçim
  • Sadece Tiple de olmaz tabi biraz da kas lazım
  • arnold oynasaymış daha iyi olurdu burarada filmle aynı tarihte oyunuda çıkıyor
    oyunun hem pchem ps hemde xbox hatta mobil versiyonları bile hazırlan ması düşünülüyor
  • terminator serisininde içine edecekler.hadi 3.yü anladık.arnold falan idare ettikte bu nedir şimdi ? böyle yapımcılık mı olur ? madem devam filmi kafanızda var (ki vardı son filmin sonundan onu anladık) kadroyu koruyun bi.

şimdi christian bale , canımız ,ciğerimiz yeni nesil favorimiz tamamda , sen 3.filmde Nick Stahl diye bi elemanı getirip oynattıysan iyi kötü onla devam edeceksin.zaten becerip edward furlong'u oynatamadınız tuttunuz bu elemanı koydunuz(bu arada ben hiç beğenmedim bu genci john connor rolünde :D ) yine devan edin bari.
    sonra Claire Danes oynayacak mı o da belli değil.böyle yapım olmaz olsun.böyle strateji yerin dibine batsın :P :D

ya da bunlar sıfırdan yeni bir film yapıyorlar.adı kalmış bi tek Terminator diye.
  • quote:

Orjinalden alıntı: -genjuro-

terminator serisininde içine edecekler.hadi 3.yü anladık.arnold falan idare ettikte bu nedir şimdi ? böyle yapımcılık mı olur ? madem devam filmi kafanızda var (ki vardı son filmin sonundan onu anladık) kadroyu koruyun bi.

şimdi christian bale , canımız ,ciğerimiz yeni nesil favorimiz tamamda , sen 3.filmde Nick Stahl diye bi elemanı getirip oynattıysan iyi kötü onla devam edeceksin.zaten becerip edward furlong'u oynatamadınız tuttunuz bu elemanı koydunuz(bu arada ben hiç beğenmedim bu genci john connor rolünde :D ) yine devan edin bari.
    sonra Claire Danes oynayacak mı o da belli değil.böyle yapım olmaz olsun.böyle strateji yerin dibine batsın :P :D

ya da bunlar sıfırdan yeni bir film yapıyorlar.adı kalmış bi tek Terminator diye.

Edward Furlong'a bakıyorum.Hâlâ Terminatör 2 de gördüğüm çocuk.

Nick Stahl iyiydi o film için.Zaten kimse T3 ü var olarak kabul etmiyor.Çerezlik bir filmdi herkes için.

Ancak yeni 3'leme çok daha iyi olacak.

• quote:

Orjinalden alıntı: QuadroPLeX

Sadece Tiple de olmaz tabi biraz da kas lazım

Arkadaşım ilk filmden son filme kadar izlediysen TERMİNATOR'ü robotların geliştiğini görüceksin.Eskisi gibi iskeleti kaplıyıcak kasa ihtiyaç duymuyor artık makineler(bknz:Kristina Loken ve son film)

Yani maksat iskeleti kaplayan doku olsun yeter ve surat gayet donuk mimklerde robotumsu olsun ...

Christian Bale zaten filmi tek başına sırtlıyacaktır e görsel efektlerde patlıycak bu film tadından yenmez gibi geliyor bana .He birde Sarah Connor Chronicles yayınlanmakta zaten film çıkana kadar da o idare ediyor açıkçası....
  • güzel haber
  • Bence Ralf Moeller Oynasın

Boy 1.97 kastan başka bişey yok zaten..

• Terminatör 2 benim için tüm zamanların en iyi aksiyon filmidir.Bu yüzden serinin diğer bölümlerini 2. bölümü baz alarak değerlendirmek haksızlık olur. Bence devam edebildikleri kadar etsinler. Kimin oynadığı önemli değil. Güzelse izleriz değilse sallarız. Kaybedilmiş bir şey olmaz.
  • inşallah güzel olur
  • eğer Josh Brolin doğruysa bence iyi bi seçim.zaten Christian Bale var gerisi teferruat.
  • Acaba hala aynı seriden bir robotmu gelicek T800 bıktık artık Yeni birşeyler yollasınlar T1000 falan
  • Son filmde kristina loken vardıya devamlı gelişiyorlar işte.Zaten 4. film gelecekte geçicek en güzel film olucak gibi geliyor bana dünya harap olmuş milisler skyneti çokertmeye çalıcak of of of...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.