- x
Cep telefonu dükkanı nasıl açarım püf noktaları neler
27 Cevap31902 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

27 Mesaj
3 Mart 2008; 13:46:14 

Merhaba arkadaşlar aranızda mutlaka cep telefonu dükkanı olan yada çalışan vardır. Benimde güzel bi yerde 60 metre bi dükkanım var.Cep telefonu dükkanı açmayı düşünüyorum nasıl açarım püf noktaları nelerdir ?

722 Mesaj
3 Mart 2008; 17:59:52 

hayatının hatasını yaparsın. Bakkal aç. Naılsa bakkalr çaycılık, telefonculuk, kırtasiyecilik, kitapçılık vs yapabiliyorlar

Bozuk joystickli telefon satmamışsın, garanti dışı telefonları bile garantiliymiş gibi hızlı ve bedava yapma gafletinde bulunmuşsun,orjinal aksesuarları 70-100YTL'ye satmak dururken yanında hediye etmişsin, hatta orjinal aksesuarlarını,15-25 ytl ye piyasaya sürmüşsün, senin markanı alanları %70 zarar ettirmemişsin, greyin kaçağın olmadığı için devlete hep tam vergi kazandırmışsınSENDEN SUÇLUSU YOKTUR EY RAKS.

ELVEDA TÜRKİYE, HADİ BAKALIM KIRGİZİSTAN OŞ KENTİ.YAZAMAZSAM ÖZÜR DİLERİM

1782 Mesaj
3 Mart 2008; 18:11:27 

quote:

Orjinalden alıntı: mymobile

hayatının hatasını yaparsın. Bakkal aç. Naılsa bakkalr çaycılık, telefonculuk, kırtasiyecilik, kitapçılık vs yapabiliyorlar

dur beee.. adamın hevesini hemen niye kırıyorsun..
arkadaşım öyle bir niyetin varsa iki seçenegin var ...ya turkcell gibi bir operatör destegiyle açacaksın ....yada farklı olacaksın sattıgın ürünler öyle heryerde hemen bulunmayacak iyi bir reklamlada insanların aklına dükkanın ismini kazıtacaksın .....önemli olan başlamak zaten risk almadan hiçkimse hiçbir işte başarılı olamaz tabi sebat etmeyide bilmek gerek..............

[image][/image]

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
3 Mart 2008; 19:28:14 

kolay iş değil o arkadaşım bütçeydi,sponsordu sen en iyisi iyice bir araştı sonra zarar etme çok hevesliysen de öğren aç...

412 Mesaj
3 Mart 2008; 19:30:53 

Piyasadaki telefoncuları görünce bu işin o kadar zor olmadığını söylemek isterim. Bilip bilmeyen bu işe bulaşmış o yüzden piyasalar biraz karışık. + Bence bu işe girmeden biraz daha düşün. Çünkü 2.ele olan güven azalıyor ve sıfır telefonlarıda artık herkes sanal yoldan alıyor.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

3628 Mesaj
3 Mart 2008; 19:49:26 

raksın servisini aç sonrada telefonların yazılımlarını burada yayınla bize çok büyük iyilik edersin

Ege Üniversitesi
Devlet Türk Musikisi Konservatuvarı Çalgı Yapım Bölümü

Uzaklaştırılmış
3 Mart 2008; 20:20:41 

quote:

Orjinalden alıntı: serdal yenin

raksın servisini aç sonrada telefonların yazılımlarını burada yayınla bize çok büyük iyilik edersin

Ne yazık ki batar arakdaş RAKS bayii açarsa

2376 Mesaj
3 Mart 2008; 20:29:37 

Bence 3 ay 3 farklı telefoncuda çalışmalısın önce. Değişik kiişilerin yanında çalışmalısınki olayı farklı acılardan göresin. Önce bir tecrübe kazanman lazım telefon işinde

Heralde yorum yazanlardan hiç kimse telefoncu değil

Hoppaa

Uzaklaştırılmış
3 Mart 2008; 20:34:12 

quote:

Orjinalden alıntı: Ermeydan

Bence 3 ay 3 farklı telefoncuda çalışmalısın önce. Değişik kiişilerin yanında çalışmalısınki olayı farklı acılardan göresin. Önce bir tecrübe kazanman lazım telefon işinde

Heralde yorum yazanlardan hiç kimse telefoncu değil

değillim ama bu iş daha da farklı öğrenmek lazım iyice...

27 Mesaj
15 Mart 2008; 18:27:06 

Aldığım bir duyuma göre;
1 şubat 2008 itibariyle, yurtdışından getireceğiniz cihazları artık:

1- Giriş tarihinden itibaren 1 ay içinde kayıt ettirmek zorundasınız.
2- Bir pasaport ile sadece 2 yılda 1 tane cihaz kayıt altına alınabilecek.

hal böyle olunca cep tel dükkanı açmak bana biraz mantıklı geldi.

Uzaklaştırılmış
19 Haziran 2008; 18:17:56 

Nette ararken ilk burayı buldum.
Bizde açmayı planlıyoruz
120-130 m2 dükkan
pamukkale üniversitesi - anadolu lisesi - meslek lisesi - üniversite hastanesi - polis evi ve lüks evlerin tam ortasında bir yer
Bu saydıklarıma mesafesi max. 500 metre.
İlk amaç parça ve tam kontör ve ikinci el. Malum öğrencilerin bol olduğu bir yer
ve çevresi bakkal gibi telefoncu dolu değil.
Aynı zamanda lüks evler olduğundan dijital uydu tv kartlı kayıt yapabilen yüksek kapasiteli bir barebone kasa media pc pazarlaması
Hafıza kartları - usb bellekler - mp3 mp4 çalarlar - çift hatlı tvli mvli çin işi cepler
boş cd dvd dv medyalar
Ürünleri netten pazarlayabileceğimiz bir net adresi ve açık arttırma sitelerine ikinci ellerin olduğu dükkanlar
fatura bank tarzında bütün faturaların yattığı bir bölüm
ve öğrenci işi dijital foto makine ve video kameralar pazarlamayı düşünüyoruz.
İnşallah başarılı oluruz.

84 Mesaj
22 Haziran 2008; 1:25:36 

quote:

Orjinalden alıntı: mymobile

bunların yanısıra bilidiğim bi bakkal manavlıkta yapıyor. sözde bakkal ama her alana el atmış durumdalar

13053 Mesaj
22 Haziran 2008; 3:03:14 

Senin bulunduğun ilde nasıl bilmiyorum ama, Ankarada Telefoncular çok zor günler geçiriyor son 1 yıldır. İşler kesat. Başka bir dükkan aç derim. Her taraf telefoncu zaten.

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ

14262 Mesaj
22 Haziran 2008; 11:49:33 

quote:

Orjinalden alıntı: Noxco

Senin bulunduğun ilde nasıl bilmiyorum ama, Ankarada Telefoncular çok zor günler geçiriyor son 1 yıldır. İşler kesat. Başka bir dükkan aç derim. Her taraf telefoncu zaten.

evet Noxco katılıyorum sana

ankara sıhhıyede balıkçıoğlu çarşısı tel borsası1-2 ankara çarşısı heryer telefoncu yan yana

ve birşeyden anlamayan adamlarda

çok basit olduğunu düşünerek telefon dükkanları açıyor buda herkesin işini etkiliyor tabi ilk başta açanlar bu işin kaymağını yedi ama

şuanda bende okadar iyi olduğunu düşünmüyorum sıfır satışlarda çok az kar var 2,ele fazla sıcak bakmıyo artık insanlar şu zamanda biraz

çin malları sayesinde biraz para kazanıyo ayakta durabiliyolar diyebilirim çünkü çok uyguna gelip pahalı satıyorlar

Samsunglar İçin MSN |Samsungların Kulaklık ve Sesinin Çoğaltılması |OperaMini Programı |Samsung Kodları
K790/K800/K810 Menü/Patch/Akustik/Cam Driver |Setolden Dosya Yükleme Anlatımı
YazılımDeposuhttp://byfarukkk.4shared.com/ |Bütün SE Yazılım Main FS Dosyaları
SE Yazılım Sorunları ve Yüklemeleri Resimli Anlatımı |Iphone Bölümü Önemli Konu Linkleri

Forum Kuralları || İmza Kuralları || Şikayet Et Butonu || Nick Değişimi || SMS Onay Sistemi || Öneri ve Şikayetleriniz

977 Mesaj
22 Haziran 2008; 17:22:12 

bende telefoncuda çalışıyorum telefoncu açmak akıl karı değil hiç bi iş yok yapacaksan illa telefonla ilgili birşeyler o zman bir kaç dükkana ortak olacaksın

Alimler olmasaydı biz şuanda kördük...

49 Mesaj
22 Haziran 2009; 16:26:05 

abi sen cesaretini topla gir işe bende bu meslekle uğraşıyorum eğer yerine sermayene güveniyosan hiöç kimseyi dinleme.ticaretle uğraşmak dalgalı deniz gibi hiç belli olmaz ne olacağı sen tutulursun aynı şeyi satan bi yanındaki dükkan batar.belli olmaz bu işler kendini sevdrd
in mi piyasa yaptın mı kimse duramaz önünde senin çevren varsa zaten onlar yeter sana .bende turkcell extra da çalıştım 2 yıl.ayrıldım.daha küçük çaplı bi bayiye geçtim.inanırmısın bilmem çıktığım bayideki turkcellin müşteriler bile yeni çalıştığım yere geliolar.sen sen ol abi unutma güleryüz göstewrmeyen esnaf kepenk kapatmaya mecburdur.sen gül sen ilgi göster bu piyasada bide yukarıda bi ark da sölemiş enteresan elektronik cihaz getrrsen tutulursun.daha sonra da iletişim sektöründen dolayı turkcell tsn başvurusu yaparsın. açtığın hat numara taşıma vs işlemleri nbaşına prim alırsın.abi şunu söliim nolurssa olsun bitmicek bi sektör.aklında soru işareti kalmaktansa yap...Allah yolunu açık etsin inşallah...

106 Mesaj
24 Haziran 2009; 10:13:20 

quote:

Orjinalden alıntı: sinancell

abi sen cesaretini topla gir işe bende bu meslekle uğraşıyorum eğer yerine sermayene güveniyosan hiöç kimseyi dinleme.ticaretle uğraşmak dalgalı deniz gibi hiç belli olmaz ne olacağı sen tutulursun aynı şeyi satan bi yanındaki dükkan batar.belli olmaz bu işler kendini sevdrd
in mi piyasa yaptın mı kimse duramaz önünde senin çevren varsa zaten onlar yeter sana .bende turkcell extra da çalıştım 2 yıl.ayrıldım.daha küçük çaplı bi bayiye geçtim.inanırmısın bilmem çıktığım bayideki turkcellin müşteriler bile yeni çalıştığım yere geliolar.sen sen ol abi unutma güleryüz göstewrmeyen esnaf kepenk kapatmaya mecburdur.sen gül sen ilgi göster bu piyasada bide yukarıda bi ark da sölemiş enteresan elektronik cihaz getrrsen tutulursun.daha sonra da iletişim sektöründen dolayı turkcell tsn başvurusu yaparsın. açtığın hat numara taşıma vs işlemleri nbaşına prim alırsın.abi şunu söliim nolurssa olsun bitmicek bi sektör.aklında soru işareti kalmaktansa yap...Allah yolunu açık etsin inşallah...

1 saat 4 dakika 7 saniye de bekleseymişsin ya hortlatmak için

ergenekon yurdun adı
börteçine kurdun adı

16715 Mesaj
24 Haziran 2009; 17:10:10 

quote:

Orjinalden alıntı: bozkurtum

1 saat 4 dakika 7 saniye de bekleseymişsin ya hortlatmak için

iPhone 5 16GB
iPad 2 Wi-Fi 16GB

Ford Connect 1.8 TDCI 2010 GLX PP 140PS~320NM by Megachips
98' Astra F 1.6 GLS

84 Mesaj
25 Haziran 2009; 17:56:47 

1. ''çıraklığını yapmadığın işin ustası olamazsın ''
2. teknik servisten alıyosan aç derim diğer türlü tamir olmadan bişey kazanamazsın
3. iyi bi sermayeyle vitrini donatmalısın çeşidin bol olcak
4. reklamın iyi olacak bulunduğun bölgede
5.bu işte alırken kazanırsın sıfır olsun ikinci el olsun uygun fiyatlı ürün bulman gerekiyor. piyasanın üzerinde istesende satamazsın artık herkes neyin ne kadar olduğunu çok iyi biliyor
6.her türlü cihazın aksesuarını bulundurmalısın (şarj batarya kılıf kapak hafıza kartı vs)

http://forum.donanimhaber.com/m_21112141/mpage_1/key_//tm.htm#21112141 REFERANSLARIM İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ

14 Mesaj
13 Mart 2011; 23:45:09 

arkadaşlar merhaba ben turkcell tsn açmak istiyorum nasıl yapmam gerekli yardımcı olursanız sevinirim saygılar

1 Mesaj
30 Mayıs 2012; 23:45:47 

slm türkiye geneline parca tl ve fatura tahsilatı bayilikleri verilecektir
www.zirveiletisim.org
tel :506 908 99 78
tel: 542 270 18 91

1333 Mesaj
31 Mayıs 2012; 0:52:32 

tarihe dikkat etmedim bende uzun uzun yazıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi therebeder -- 31 Mayıs 2012; 0:53:43 >

4 Mesaj
16 Haziran 2012; 20:30:47 

slm beyler, Ankarada cep telefoncu dükkani olan varsa özelden mesaj atsin bana, agustosa dogru Turkiyeye tatile gelecegim ve yanimda sifir hic kullanilmamis 3-4 tane ceptelefonu getirecegim, fiyatlar cok uygundur. selamlar

2 Mesaj
8 Ekim 2012; 19:34:42 

slm merhaba ankarada oturuyorum yakın zamanda da cep telefon işi yapmayı düşünüyorum avantajları ve dezavantajları nelerdir bilgi verebilirmisiniz araştırdığım kadarıyla da prim olarak avea daha güzel prim veriyor ama ne ne kadar bilmiyorum yardımcı olabilrmisniz

1 Mesaj
9 Kasım 2013; 21:27:52 

Arkadasim doğru düşunmuşun aç olumsuz mesajlara kulak asma hiç bir esnaf işim iyi demez iyi olsada iyi demez bilişim iletişim sektoru hic bir zaman olmez simdi insanlar dukkan acunca ertesi gun zengin ilacam zannediyo amac ekmegini cikarmak sa taş da satsan cikarirsin korkma rizki veren Allah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

4655 Mesaj
9 Kasım 2013; 22:02:56 

Konu açılalı 5 sene olmaş acaba konu sahibi ne yaptı merak ettim walla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

485 Mesaj
25 Kasım 2013; 21:03:46 

bende merak ettim ne yaptı acaba ???

1 Mesaj
2 Aralık 2013; 21:12:54 

dükkanı açtık 5 yıl oldu işler allah şükür çok güzel bence düşünmeden açın ben ikinci bir yer arıyorum şimdi :)

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Cep Telefonu ve Aksesuarları » Diğer Markalar, Aksesuarlar ve Konular » Cep telefonu dükkanı nasıl açarım püf noktaları neler
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.371