Şimdi Ara

LG 9656 DAN MEMNUN MUSUNUZ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bende 9656 veya 902 almayı düşünüyorum..Daha önce bu wireless-kablosuz ses sistemlerinde ses kaybı olabildiği ve arka hoparlörlerde sorun çıkabildiğini duymuştum..Forumumuzda 9656 modelini kullanan arkadaşlar varsa bu konudaki deneyimlerini bizlerle paylaşabilir mi?

• aman cevap yazmasın 9656 sı olan arkadaşlar yoksa mazallah ellerine yapışır klavyeleri..yahu en çok satılan modellerden biri bu ama nedense tek cevap yok hayret yahu..
  • Üstadım ben bu ürünleri çıktığından beri satan ve sürekli dinleyen biri olarak 902 den ziyade 9656 daha muazzam bir sese sahip kesinlikle özellikle wooferı mükemmel ses veriyor...1000 vattlık ses gücü aynı olmasına karşın 9656 daha üstün bir cihaz ... vireless konuusna gelince herhangi bir olumsuzluk söz konusu değil ...bir sıkıntı bir şikayet almadım doğrusu genelde aynı mekan içinde kullanıldığı için vireless kolonlarla irtibat sıkıntısı kolay kolay yaşamıyor...saygılar..
  • slm lar bende 1 seneyi aşkın süredir kablosuz
    LG LH-W9656IA modelini kullanmaktayım
    daha önceleride bilgileri paylaşdım fakat konu zaman aşımına uğradıydan silinmiş.

ürünü vatan'dan zamanında %25 indirimden faydalanarak aldım, piyasısı 1599 ken 1300 kusura mal omuştu bana.

ürünün kablosuz modelini iyiki almışım salonda isteğim gibi yerleştirme imkanı sağlıyor,
    özellikle bass diğer ürünlerinden daha kuvvetli
    görüntü ve dizayn açısından gayet kibar görünüşü mevcut,

tv de aux çıkısı sayesinden sevdiğim dizlileri izlerken diziyi sinemada izlermiş gibi ses veriyor,
    özellikle seslendirmesinde kullanlılan mixleme yapan Bıçak Sırtı dizisi vardı o diziyle ses sitemi coşuyordu
    vede çok keyifli oluyordu,

DVD izlernen filmlerin 5.1 özellikli olmalarını tercih ediyorum , arkadaşlarım eve geldiğinde sinema izlerken
    hayran kalıyorlar

USB özelliği sayesinde muzik divx dinleyip seyredebiliyorum sadece kaç gb a kadar destekliyor onu servise sordum net bir cevap alamadım sanırım 4gb olabilir.

son zamanalarda wireliss alıcının filmler 2.1 olduğu zaman kırmızı ışık yanar
    filmler 5.1 özelliği olduğunda mavi ışıgını yakardı , film 5.1 ses verirken mavi ışık göstermesi gerekirken herhangi bir ışık vermiyor ama çalışmasında her hangi bir sıkıntı yok.

cihazımdan son derece mennunum...

LG 9656 DAN MEMNUN MUSUNUZ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.