Şimdi Ara

## Asus'dan Ares; Oyunculara Özel Bilgisayar ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
2.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Asus'dan Ares; Oyunculara Özel Bilgisayar ##

Pek çok donanım üreticisi gibi sektörün önemli isimlerinden biri olan Asus da 4-9Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Cebit fuarına yönelik olarak pek çok sürpriz hazırlamış durumda. Firmnanın tanıtacağı yeni ürünlerinden biri de ROG serisi dahilinde hazırlandığı ifade edilen yeni oyuncu bilgisayarı Ares. Asus Ares hakkında şu an için çok fazla detay açıklanmış olmasa bile sistem bileşenleri arasında Intel'in 45nm üretim teknolojisi ile hazırlanan Core 2 Extreme işlemcisi, 8GB DDR3 bellek, Triple SLI ve 4TB'lık depolama alanı gibi özelliklerin yer alacağı ifade ediliyor. Tabi DDR3 ve Triple SLI desteğini göz önüne aldığımızda sistem dahilinde muhtemelen Asus'un nForce 790i SLI yonga setli bir anakartı (Striker II Extreme olabilir) kullanılmış olabilir. Ziera Triple SLI, Nvidia'nın kendi yonga setlerine ait olan bir özellik, ayrıca Nvidia cephesinde firma DDR3 bellek desteğine nForce 790 serisi ile birlikte geçecek. Henüz detaylı özellikleri ve spesifikasyon listesi açıklanmayan Asus Ares hakkında elimize bilgi ulaştıkça sizler ile paylaşmaya devam edeceğiz.

• fiyatını düşünmek bile istemiyorum kasa çok güzel
  • böğğğğ kasa iğrenç şişko cocuklar gibi aynı..

şişko ama cok güçlü bi cocuk gibi
  • Kasa Süper Ya umarım ayrı satalar özellikle mavisini
  • önden kapaklı kasalara bi ısınamadım gitti... (xaser VI düşünüyorum :P) En fazla 5 ay süre veriyorum sonrasında ölü bir pc olacaktır... saygılar
  • Zaten işlemci ve HDD hariç tek başına bir bilgisayarı toplayabilecek Asus, Alinware ve Vodoo Pc benzeri son derece donamlı bir bilgisayar çıkarmış ortaya. Fiyatı fazlasıyla uçuktur.
  • sistem yaklasık 4000 dolar rahat tutar heralde bunun içine asusun isminide koyarsak
    =en az garanti veriyorum 5000USD

EDIT
    Fiyatlarımıza KDV dahil değildir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dennjS -- 2 Mart 2008; 23:22:37 >
  • Kasa çok şık duruyor
  • rahat 6000 dolar olur bu
  • KASA HARBIDEN SUPER AYRI SATSALARDA BEN ELIMDEKI ESKI ASUSU CÖPE ATSAM
  • Saylon'a benziyor sanki.
  • kasanın görümünü güzel donanımıda oyle liste fiyatları da oyle olacağından hiç süphem yok
  • Game over!
  • dizayn-görüntü berbat....
  • Güzel sistem ama fiyatı uçuk olur
  • Güzel sistem ama fiyatı uçuk olur
  • quote:

rahat 6000 dolar olur bu
    kainatin hakimi vestel bile 7 bin dolar bu en az 10 bin dolar olur inanamiyom ya kainatın hakimiymiş
  • quote:

Orjinalden alıntı: ugacomtr

önden kapaklı kasalara bi ısınamadım gitti... (xaser VI düşünüyorum :P) En fazla 5 ay süre veriyorum sonrasında ölü bir pc olacaktır... saygılar

xaser iyidir, tavsiye ederim, kapaklı kasaları ben de sevmem ama önü kapalı sayılmaz ;)

uzunca bir süre kasa almam sanırım, 290a xaser6 imi aldım kurtuldum :D
  • Kasa tower değil birde önü kapalı bence görünüş 10 numara ama işlev o kadar değil
  • kasayı beğenmedim benimki daha iyi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.