Şimdi Ara

## Foxconn'dan Özel Soğutmalı Yeni Bir GeForce 8800GT ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Foxconn'dan Özel Soğutmalı Yeni Bir GeForce 8800GT ##

## Foxconn'dan Özel Soğutmalı Yeni Bir GeForce 8800GT ##

Donanım dünyasının önde gelen oyuncularından biri olan ve son dönemde daha çok Quantum Force serisi anakartları ile gündeme gelen Foxconn, Cebit ile birlikte yeni ekran kartlarını da kullanıma sunarken hem 9600GT hemde 8800GT tabanlı yeni modellerini tanıtacak. Özellikle farklılaştırımış soğutması ve arttırılmış saat hızlarıyla dikkat çeken yeni 8800GT ile Foxconn hayli iddilı. Firmanın yeni modelinde kullanılan soğutmanın hem sessiz çalıştığı hemde yüksek soğutma performansı sağladığı ifade ediliyor. Japon kapasitörler ile donatılan ekran kartı çift slot tasarıma sahip. 512MB GDDR3 bellek ile donatılan model 256-bit bellek veri yoluna sahip. DirectX 10 ve PCIe 2.0 uyumluluğunun yanı sıra SLI teknolojisine de destek verebilen kart çift DVI ve HDTV destekli tv çıkışlarına da sahip. 700MHz gpu ve 2080MHz bellek saat hızlarına sahip olduğu ifade edilen kartın satış fiyatı hakkındaysa henüz net bir bilgi bulunmuyor.

• güzel bi soğutma gibi duruyo ama 9000 serisi çıktıkdan sonra pekbi işe yaramaz soğutma gerçekden değişik iyi soğutuyodur sanırım iyi OC yapılır
  • halamı 8800gt ya, artık bende evde yapmayı deneyeceğim bu karttan, ne bereketli gpu yapmış adamlar hiçbir kartın bu kadar uzun süre üretildiğini görmemiştim, bu böyle gider heralde önümüzdeki on yıl...
  • İştağim açildi valla , bilgi için teşekkürler.
  • yok yav beyen medim soğutucuyu sıcak havanın yarısını tekrar kasaya bırakıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: pegasus arda

yok yav beyen medim soğutucuyu sıcak havanın yarısını tekrar kasaya bırakıyor

yarısı değil hepsi kasa içine bırakılıyo ama çoğu ekran kartı soğutucusu böyle egzoz fanlarıda bu yüzden koyuyolar zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m@TR@x -- 2 Mart 2008; 18:40:40 >
  • yok ya karizma durmuyo
  • güzel bir karta benziyor ama baydı 8800gt
  • Açıkcası çift gpulu ekran kartlarının tartışıldığı şu günlerde firmalar esas kozları olan performanslı serilerin yeni versiyonlarını duyuruyorlar. Foxconn kartı malzeme kalitesi ve saat hızları açısından öne çıkıyor
  • soğutucu palit'inkilere benzemiş sanki
  • ben bu kartı tutabilirim
  • Sıktı ama bu 8800 seriside
  • 8800 gt ne seriymiş yahu tamam kart güzel ama yeni seriler çıkıyor çıkmaya da devam ediyor firmalar halen gt üretimine devam nvidia rekor bir satış yaptı bu kartla, karta laf yok güzel kart fakat baydı gt gt
  • Bunu bir foxconn yapmamıştı
  • 8800 gt muhabbeti her ne kadar insanları baysada alınabilcek en guzel kartlardan biri olarak hala piyasada sahiplerinide yarı yolda bırakmıcadır epey bi süre daha
  • firmalar baktı 9serisinde iş yok 8800GT hazırlıyorlar.
  • berbat bi tasarım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: enoman

berbat bi tasarım.

tasarım için calibreye bakacaksın sanal marketim stoklard
  • seni cok palit gordum foxconn
  • quote:

Orjinalden alıntı: Favo

halamı 8800gt ya, artık bende evde yapmayı deneyeceğim bu karttan, ne bereketli gpu yapmış adamlar hiçbir kartın bu kadar uzun süre üretildiğini görmemiştim, bu böyle gider heralde önümüzdeki on yıl...

Özel soğutmalı Favo 8800GT Gamer's Edition.
    1GB GDDR4 bellek
    725Mhz GPU 2100Mhz bellek hızları.
    DVI ve HDMI çıkış.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.