Şimdi Ara

Hangi GPS cihazı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Amerika dan bir GPS cihazı getirtmek istiyorum. İstediğim programı ve haritayı yükleyebilceğim (crack li) bir GPS cihazı tavsiye eder misiniz.

Bu cihazların içinde windows işletim sistemi var mı? Eğer yoksa esnek olması ve istediğim yüklemeleri rahatça yapabilmem için PDA tarzı almak daha mı mantıklı sizce?

• quote:

Orjinalden alıntı: aramis1

Amerika dan bir GPS cihazı getirtmek istiyorum. İstediğim programı ve haritayı yükleyebilceğim (crack li) bir GPS cihazı tavsiye eder misiniz.

Bu cihazların içinde windows işletim sistemi var mı? Eğer yoksa esnek olması ve istediğim yüklemeleri rahatça yapabilmem için PDA tarzı almak daha mı mantıklı sizce?

Forum un bu bolumunu okursan sorunun cevabini kolaylikla bulabilirsin...

http://forum.donanimhaber.com/m_18852425/tm.htm
  • Next'in navigasyon cihazlarını öneririm.GPS e takılan ek bir aparat ile trafik durumu GPS e işleniyor.Böylece RDS(Radio Data Systems) sistemi ile büyük şehirlerde trafik rezaletinden kurtuluyorsunuz.Başarsoftun desteği ile yayınlanan radyo sinyallerinden yolun yoğunluğuna göre GPS sizi başka bir rotaya yönlendiriyor.İstanbul Ankara gibi büyük şehirler için bulunmaz bir sistem.Bu sistemi Türkiyede en sıkıntısız ve düzgün şekilde yapan tek firma Next firması.Çünkü tamamen Başarsoftun desteği ile alınıyor bu sistemin verileri.Bunun için radyo frekanslarına uyumlu GPS modellerini seçmek gerekiyor.Dediğim sisteme uyumlu Next GPS Modelleri (YE-G 515, YE-G 525, YE-G 535, YE-G 545, YE-G 555, YE-G 565,YE-G 585)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.