Şimdi Ara

-Yeni Fiat Bravo Kulübü- (211. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.787
Cevap
57
Favori
555.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Beyaz renk 2012 model 120 bg mjet. 46 dan 44 e düştü. 50 bin kmdeydi. Be memnunum çok şükür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CandleLight

Forum adresi fiatbravotr .
    Beyaz renk 2012 model 120 bg mjet. 46 dan 44 e düştü. 50 bin kmdeydi. Be memnunum çok şükür.

Hayırlısı olsun hocam. Hangi paket acaba? Dynamic plus mı?

Bende şu aracı takip ediyorum. İçime sinen tek araç. Ama bir taraftan da 40 lira verilir mi diyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-inci-bej-boyasiz-cizik-dahi-yok-61000km-120hp-320nm-314281177/detay/

• Merhaba arkadaşlar, bende 1.6 multijet dual logic 120 hp olanından almak istiyorum. Çok çeşitli fiyatlar var, yaklaşık 100k km dynamic plus donanımına kaç para verilmesi uygundur. Yardımcı olurmusunuz. Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2011 Fiat bravo 1.6 120 hp spor style arac aldım bir haftadır kullanıyorum aslında fiyatı uygun olduğu için aldım bir süre sonra satıp üzerine para ekleyip başka bir araç almayı düşünüyordum ama bravo çok hoşuma gitti kullanan arkadaşlar özellikleri hakkında ve kullanmalımıyım yoksa ileride sorun veren sorunlu bir araçmı yorum yapabilirmi bir haftada arac bir Fiat olarak beklenti üstü bir performans ve özelliklerle etkiledi üstelik yakıt 26 kuruş yaktı 93000 km de kararsız kaldım yorum yapın lütfen

• CandleLight C kullanıcısına yanıt
    Formun adresini alabilir miyiz hocam

• A.uygur kullanıcısına yanıt
    Aracınız hayırlı olsun, kaça aldınız?
  • Teşekkür ederim sağolun
    30000 tl ye aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: A.uygur

2011 Fiat bravo 1.6 120 hp spor style arac aldım bir haftadır kullanıyorum aslında fiyatı uygun olduğu için aldım bir süre sonra satıp üzerine para ekleyip başka bir araç almayı düşünüyordum ama bravo çok hoşuma gitti kullanan arkadaşlar özellikleri hakkında ve kullanmalımıyım yoksa ileride sorun veren sorunlu bir araçmı yorum yapabilirmi bir haftada arac bir Fiat olarak beklenti üstü bir performans ve özelliklerle etkiledi üstelik yakıt 26 kuruş yaktı 93000 km de kararsız kaldım yorum yapın lütfen

Kullanan yorum ve tavsiye yapacak arkadaşlar yokmu

• Bu arabanın 2. el piyasası baya karışık, 30'a da alan var 40'a da. İnsanın aklı karışıyo. 105 lik 120 lik farketmez temiz bişey bulsam 40 a kadar gözden çıkardım bende ama bazen diyorum, verilirmi bu paralar

• Bence fazlasıyla hak ediyor bir haftada hiç bir araca bu kadar ısınmamıştım bu benim bu güne kadar kullandığım belkide 25 veya 30'uncu aracımdır bu fiyatta bu kadar güzelini hiç kullanmamıştım ama dediğim gibi bir hafta oldu ilerisi için yorum istiyorum kullanan arkadaşlardan

7. Yılım aracımla geçirdiğim ve çocuk olduğu için artık sedan bir araca mecburen geçmek durumundayız hanım da otomatik harici kullanamadığından Kurban Bayramı sonrası satacağız.

Çok günlerimiz geçti bize bir kere bile üzmedi nice Alman'ları Japon'ları rampada bayılttı yüzümüzü öne eğdirmedi.Kullanımı keyifli bastığında koltuğa yapıştıracak kadar ateşli bir İtalyan

Ayrılacağımız için içimiz buruk ama mecburiyetten olacak.Bakımlarını Zamanında yaptırırsanız yağını suyunu eksik etmezseniz 450-500 binleri göreceğiniz bir araç.

Linea da aynı motoru kullanıyor ve taksilerin de bir çoğu linea isterseniz konuşun sorun.Motoruna kimse tek kelime laf edemez ayrıca kullanımı da bir o kadar zevkli bir araç.

Bence keyfini sürmeye devam edin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorum için çok teşekkür ederim sizin araç ile den olmuş artık maşallah
    Bu araçta dikkat etmem gereken şeyler nelerdir artıları ve eksileri nelerdir birde aracında esp olduğu haricinde pek bi özellik bilgim yok alırken sürekli kullanmayı düşünmediğimden pek bilgi edinmedim özelliklerini nasıl anlarım yardımcı olurmusunuz

Benim aracım emotion donanım.Yağmur,park,karanlık sensörleri mevcut.Otomatik katlanan yan aynalar,viraj ve kör nokta aydınlatması esp,hillholder gibi çok özelliği mevcut.

Aracınız emsallerine göre atik bir araç o yüzden tüketim değerleri biraz fazla olabilir çünkü ister istemez gaza yükleniyorsunuz ve gücü hissedince de çok da ekonomik kullanımı olmuyor.

Aracın ön ve yan bölümünde bulunan siyah kaplama kısmı biraz narindir o kısımlara yıkamada dikkat etmek gerek.Bunun haricinde bakımlarını düzenli yaptırır araca bakarsanız sizi üzmez.

Ha aklıma gelmişken teyipte zamanında 0 alanların çoğu sıkıntı yaşamıştı ama bende hiç sorun olmadı ki zaten bluetoothlu navigasyonlu orijinal görünümlü multimedyaları 850 civarı satılıyor ben aracımı satacak olmasam Bluetooth için değiştirebilirdim

İyi Bayramlar iyi forumlar

Hayırlısı olsun tekrardan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arizona76 -- 5 Temmuz 2016; 11:14:27 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Size de iyi bayramlar diliyorum çok teşekkür ediyorum gerçekten Fiat mükemmel bir otomobil yapmış üzerine araç alıp satarım belki ama artık bravo demir baş olarak hep kalsın istiyorum bu arada formlara bakarken almakta kararsız olan arkadaşlar çok fazla tavsiyem hiç kafalarını karıştıranlara aldanmasınlar
    Ben tesadüfi aldım çok hoşuma gitti sadece bir otomobil olmaktan çıkıp sizinle bütünleşen çok keyif verici bir araç tereddüt olsan arkadaşlar neler kaçırdığınızı bir bilseniz
    Çok konuştum galiba ama daha önce çok sayıda bir sürü aracım oldu ama bravo gerçekten adını hak ediyor herkese iyi bayramlar diliyorum

• Arkadaşlar merhaba , otomatik araç için konu açmıştım fiat bravo tavsiyeleri geldi. Baktım araba güzel ve yorumlar çok olumlu . Bu aracın dizel otomatiğini almak istiyorum 40civarı bütçe belirledim. Aracın dizel otomatik versiyonlarında belli bir sorun var mı ? Alırken nelere dikkat edelim bu araçlarda bilgi verirseniz sevinirim. teşekkürler ..
  • balporsugu B kullanıcısına yanıt
    İkinci eli,astra focus golf gibi değil ama çokta kötü değil.. performansına gelince 1.6 mjet dizel 105 hp olan versiyonu 110 lük dci meganeden seri ve güçlü,rampalarda baya fark koyuyor,, 1.16 bmw 116 bg benzinliden çok çok hızlı, 1.6 125 hp lık benzinli focustanda hızlı..120 ve 105 diye iki seçenek var aynı motor pek fark yok ben anlayamadım farkinitemizse içine şimdiyse al gitsin,uzun yolda 4.5 yakiyo şehir içi 6 litre,7 litre yaktiramadim hiç. güvenlik olarak 5 yıldız alan fiatin nadir bir aracı,hatta dünya oto sıralamasında güvenilirlikte 7 .sırada DİE okumuştum bir dergide.. ve ilk 6 araç arasında ne astra ne focus nede golf vardı.. çok gerilerdeydiler.. bide çok sağlam bi araba kolay kolay bozulmuyor en azından benimki öyle.. 3 yıldır bende 160 bin km de ve hiç arıza için sanaiye gitmedim,sadece 1 kez karteri deldim oda benim hatam altı yere çok yakın..

• ersin07 E kullanıcısına yanıt
    Hiç bir sorun yaşayan duymadım,genelde hız sabitleyici olan versiyonları tercih ediliyor,otomatiklerinde asr esp yokuş kalkış desteği standart oluyor zaten.. dizel olsun 5 fazla olsun..

• quote:

Orijinalden alıntı: ersin07

Arkadaşlar merhaba , otomatik araç için konu açmıştım fiat bravo tavsiyeleri geldi. Baktım araba güzel ve yorumlar çok olumlu . Bu aracın dizel otomatiğini almak istiyorum 40civarı bütçe belirledim. Aracın dizel otomatik versiyonlarında belli bir sorun var mı ? Alırken nelere dikkat edelim bu araçlarda bilgi verirseniz sevinirim. teşekkürler ..

Ben 2 yıla yakın süredir Bravo kullanıcısıyım ve bu zamana kadar bana hiçbir sıkıntı yaşatmadı, aracıma aşığım.
    Belki ilk aracım olduğu için böyle bağlandım bilemiyorum.
    Aracım 160.000 km. de ekspere soktum, beygir gücü 118.8 çıktı.
    Fiat motor konusunda gerçekten çok iyi işler yapıyor. Bence Fiat'ın çıkardığı en iyi araç.
  • merhaba

Bir süredir bu arabayı düşünüyorum

Otomatik, Dizel, HB, Cam tavan özelliklerini birarada bulabildiğim makul fiyatlı birkaç araçtan biri.

Belki Cam tavan ı es geçebilirim çünkü fiyatları yüksek gibi. Tabi 100 bini devirmemiş bir araç bakıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankura -- 13 Temmuz 2016; 13:02:37 >
  • Ben de uzun zamandır Bravolarla ilgileniyorum, kendi aracımı satıp satmamakta kararsızım, dizel İbizam var ve memnunum.
    Fakat kendimi Bravolara bakmaktan da alıkoyamıyorum :) Ben manuel dizellere bakıyorum donanım önemli değil düşük km arıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.