Şimdi Ara

-Yeni Fiat Bravo Kulübü- (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.788
Cevap
57
Favori
555.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lightyoğurt

Merhaba arkadaşlar, öncelikle yeniyim forumda fakat daha önceden bu başlıkta yazılan biçok şeyi okudum :)

Açıkcası aylardır fiat bravo bakıyorum, uygun bi tane hiç denk gelmedi daha. Bir de bu ayları bekledim biraz fiyatlar oturur diye. Baktığım modeller daha çok düşük kmli mjet emotion modelleri. Yıldan daha çok km önemli benim için özellikle dizel arabalarda.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-0-ayarinda-bravo-170640015/detay bu araç nasıldır sizce fiyat olarak. 39.5 demiş ama 37 ye alınsa uygun mudur? Rengi beyaz olsa hiç düşünmezdim gibi geliyor. Bi de JTD demiş arabanın motoru için sanıyorum 105 beygir. Bunun Mjetle belirgin bi farkları var mıdır? Teşekkürler şimdiden.

O kadar para cıkabiliyosan
    Bordo, Emotion-Sport Style olan modelinden al bence abi. Emotion'un tüm donanımlarının üstüne
    Çok güzel ayrıntılar var.
    Aracın koltuklarında da bordo parçalar var.
    Direksiyon ve vitesteki deriler kırmızı dikişli.
    Jantları daha güçlü ve değişik duruyor.
    O paralara kesin bulursun bence sitede.

Ben de alacağım ama senin kadar para cıkamıyorum malesef :)

• .
    Sevgili Bravo'cu arkadaşlarım.

Aşağıda linkini attığım konudaki sorularıma cevap verebilir misiniz ?

http://forum.donanimhaber.com/m_99472609/f_//tm.htm#99472609
  • ofamof kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğin gibi her şeyiyle çok hoş ama bana mümkün değil gibi geliyor, dolu düşük km asisst + güvenlik paketli sport style için 45ini gözden çıkarman gerekiyor. En azından sahibinden piyasasında böyle meselahttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-1.6-m.jet-sport-style-cam-tavanli-6-ileri-187015401/detay ki boyası var kmsi de az değil ve bomboş araba cam tavan dışında. Hoş biz bu paralara alamıyoruz onlar da satamıyorlar. :)
    Valla ben de ne yapacağımı bilmiyorum 37 ye kadar çıkabilirim ben de maksimum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lightyoğurt -- 14 Kasım 2014; 20:09:35 >

• lightyoğurt L kullanıcısına yanıt
    Biraz düşük model düşünsen ?
  • merhaba arkadaşlar depo kapak kilidi bozuldu kapak hep dönüyor kilitlenmiyor. bir kaç parçayıya sordum bravonun ki yok dediler. acaba diğer fiatların depo yakıt kapağı olur mu ? fark varmıdır aralarında
  • herkese merhaba dostlar bugün 2011 active plus 71000 km de bir bravo alarak aranıza katıldım. İlk izlenim süper. Araç gerçekte kendine baktırıyor şu ana kadar karşılaştığım üç olumsuzluk var 1-Kilit parke taşlı yolda ya da traşlı yolda giderken ön taraftan bir vida mı ne olduğunu kestiremediğim bir ses geliyor acayip ayar oldum. Temiz asfaltta sıkıntı yok. 2 Sol aynamı elektronik olarak hareket ettiremiyorum. Sağda sıkıntı yok ama sol çalışmıyor. 3- 90 hp biraz düşük kalıyor sanırım 120 hp olsa tadından yenmezmiş
  • zuuuaa kullanıcısına yanıt
    Yeni aracınız hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.Aracınız yanılmıyorsam benzinli 1.4 90 hp olan model.Bu motor hakkındaki fikirlerinizi merakla bekliyorum.
  • teşekkür ederim. Aman aman bi serilik yok araçta bastın mı gidiyor be diyemem. Daha önce 1.4 77 hp fire motor linea kullandım hemen hemen aynı gibi geldi. Hatta fire motoru sıkıştırınca sanki daha iyi performans alıyordum. Bu konuda emin değilim psikolojik de olabilir. Yakıt olarak benzinli ve Bursa dan İzmir e 100 lira bir yakıtla geldim ve biraz da İzmir de tur attım. 110-120 km hızla geldim bazı yerlerde mecburen 80-90 a düştüm. (radar) Araçtan memnunum şu anlık :) Bir sis farı, camlara film, bir de osram nb alıp takıcam biraz daha kendini bulacak.
  • bu arada sis farı olayını nasıl çözeriz arkadaşlar İzmir'de yapan eden var mı? Bildiğiniz bir yer?
  • Arkadaşlar düşünürseniz satılık aracım var :

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-99bin-km-de-degisensiz-full-bravo-emotion-105hp-188716881/detay

4gün içinde satmam gerekiyor. Perşembeye kadar satamazsam ilanı kaldıracağım.

Tel : 554 475 42 00

Gökhan
  • ah be hocam 5 gün önce olsa ben alırdım aracı ta Bursalara gittik araç almaya şansıma bak ya
  • Hocam 10 gündür satışta araç, yok paraya satmaya çalışıyorum acil olduğu için. yarın da satamazsam iptal olcak artık :(
  • ben nasıl denk gelmedim ya fiyat sanırım daha yüksekti yoksa deli gibi araç arıyordum kaçırmam imkansız
  • arkadaşlar şöyle bir problemim var umarım bilgi sahibi ola vardır. Bugün yaptığım bir cd yi taktım epey bi süre sorunsuz dinledim. Sonra arabayı bir saat kapatıp eve çıktım başka bir yere gitmek için çalıştırdım cd dönüyor zaman akıyor fakat ses hiç gelmiyor. Ne yaptıysam çözemedim. Radyo dan ses geliyor ama cd okunduğu halde ses gelmiyor. Başka cd denedim onu da aynı şekilde okudu ses vermedi. Dostlar neden böyle bir şey yapar bu araç?
  • zuuuaa kullanıcısına yanıt
    Kronik bir problem olsa gerek arar ara aynı sıkıntı bende de oluyor.Ama çok önemsemedim.Bir ara servise yolum düşerse sorucam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: izmirlipunto

İzmir Bravo Servisi Çağdaş Oto
    1.4 16v starjet multiair Tjet 120-150 hp 1.6 multijet 105 -120 hp euro 4 veya euro 5 motorların tamir ve bakımında izmirdeki servisiniz.
    Bravolarınızın periyodik bakımları fren alttakım triger debriyaj baskı balata orjinal fiat arıza tespit cihazımızla ve ekipmanlarımız ve tecrübelerimizle sizlerleyiz.

İzmirde Bravo Punto bizden sorulur.Sizleri servisimize çay içmeye bekleriz.

Çağdaş Oto Servis
    677/46 sokak no:13 6.sanayi sitesi Buca İzmir 0232-282-06-38 (otokent karşısı)

biraz önce çağdaş kardeşimizin yanından geliyorum. Aracı açtı baktı kontrol etti baya da ilgilendi. 70.000 km bakımı için fiyat çıkardı gayette iyi rakam verdi. İşini bilen ve en önemlisi seven bi insan helal olsun herkese tavsiye ederim nasipse 3-5 güne 70.000 km bakımını oradan yaptırıcam

• Yetkili servisler bakımda kendi yağımızı getirmemize müsaade ediyorlar mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: babazuka007

Arkadaşlar düşünürseniz satılık aracım var :

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-99bin-km-de-degisensiz-full-bravo-emotion-105hp-188716881/detay

4gün içinde satmam gerekiyor. Perşembeye kadar satamazsam ilanı kaldıracağım.

Tel : 554 475 42 00

Gökhan

sattınız mı aracı

• Merhaba arkadaşlar. benim de niyetim 1.4 multiair sport almak var fakat aracın fiyat aralığı inanılmaz geniş. 53k dan 37k ya kadar satılıyor. Belki arada yazıldı bilemiyorum. yazıldıysa affola. Bu aracı alırken özellikle dikkat etmem gereken nedir? Araçla ilgili o kadar çok şey okudum ki kafam allak bullak oldu. modeller birbirine geçmeye başladı. birde internetten baktığımda 1.4 turbo sportla 1.4 multiair sport birbirine inanılmaz benziyor mu yoksa ben mi ayırt edemiyorum? turbo sportla multiair sport un farkını bana söyleyebilecek birisi var mı?

PS:kafama takılan şey bu aracın artık sıfırı üretilmiyor mu? 2013 ve 2014 fiatın sitesinde gözükmüyor.

Herkese teşekkürler.

• Merhabalar bende 2 ay kadar önce fiat bravo aldım aranıza yeni katılıyorum 2010 1.6 120 hp dynamic plus şimdilik memnunum hatta çok iyi tek sıkıntı şimdiye kadar radyatörden su kaçırma oldu onunda 10 tllik radyatör ilacıyla hallettim . inşallah memnuniyetim daim kalır.

• 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.