Şimdi Ara

-Yeni Fiat Bravo Kulübü- (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.788
Cevap
57
Favori
555.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sizlere katılıyorum bence de mümkün mertebe 16" i geçmemek lazım. ülkemiz gerçeği bu.. bizimde bir gün bir çakıl dahi olmayan "kaymak" gibi yollarımız olursa seve seve alırız takarız... 17.18.19...
  • 17" OLANI, DİĞER 17" ARAÇLAR İLE KARŞILAŞTIRIRSAK İÇLERİNDE EN SESSİZ VE KONFORLUSU...
  • 16" jant bile fazla geliyor 17 ve üzerini asla istemem açıkcası..
  • SELAM
    ARACIMI SATTIM BU AY SONU BENDE BİR ARAÇ ALMAYI DÜŞÜNÜYOM.C4 LE BRAVO ARASINDA GİDİYOM.
    SİZ OLSANIZ HANGİSİNİ ALIRSINIZ. FİYATLARI AŞAGI YUKARI AYNI SEVİYEDE.
    BİRDE BRAVO ALAN ARKADAŞLAR NE KADARA ALDIKLARI VE HANGİ BAYİDEN ALDIKLARINI YAZSALAR İYİ OLUR BİZİM İÇİNDE BİR KISTAS OLUR.
  • C4 yakında makyajlanabilir. Piyasaya çıkalı baya oldu.
  • bravo daha denenmemiş araç...bravo için beklemek iyi olur bence...
  • arkadaslar aracı alalı 1 haftayı gectı...aracta ince ayrıntılar dısında kımse bır kusur bulamaz(o kusurlarda kısıye gore degısır)bu aracı almak ısteyenler dusunmesın bence fıyatıda gayet ıyı ben 35 mılyara aldım arac 1.4 120hp emotıon...aracla ilgili resimleri nasıl yukledıgımızı bırı acıklarsa resımlerınıde cektı ekleyebılırım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: uA_Y_C_A

bravo daha denenmemiş araç...bravo için beklemek iyi olur bence...

Avrupa da 1 yıldır satışta zaten.Daha ne kadar denenecek ki.
  • peki sonuç ne??

birazda türkiyede denenmesinden yanayım..hem 1 senede herşey ortaya çıkmaz..

ben kötü araba demiyorum dikkatinizi çekerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uA_Y_C_A -- 7 Nisan 2008; 19:42:49 >
  • quote:

peki sonuç ne??

birazda türkiyede denenmesinden yanayım..hem 1 senede herşey ortaya çıkmaz..

ben kötü araba demiyorum dikkatinizi çekerim

Öyle dediniz demedim zaten.Ben de yeni bir araç çıktığı zaman hemen alınmasından yana değilim.Ama herşey 1 senede ortaya çıkmaz dersek bazı şeyler 2 senede çıkmaz bazı şeyler 3 senede çıkmaz bunları değerlendirirsek hatasız bir arabayı almak için uzun bir süre beklemek lazım.Bu kadar bekledikten sonra o arabanın cazibesi azalıyor.Onu beklerken daha yenisi çıkar insanın gönlü ona kayar bu sefer onun için bekle senelerce.Bence 1 sene gayet yeterli bi süre.O bir sene içinde 100.000 kişi aldı bu arabayı.Zaten Bravo için önemli hiçbir sorun çıkmadı şu ana kadar.

• okey...... sorun yok... alanlara, keyifli & kazasız sürüşler.......
  • quote:

okey...... sorun yok... alanlara, keyifli & kazasız sürüşler.......

arkadaşım sende eğer aldıysan, her parçası yeniden yorumlanan focusu almakla acele etmişsin.. keşke biraz bekleseydin belki bu araçta hesapta olmayan problemler çıkacaktır....
  • Yeni bravo alan arkadaşlar aracınızda tıkırtı, ses v.b problemi yaşayan varmı

- Benim araçta vites körüğünün etrafındaki metalik malzemeden ses geliyor (düz yolda) elimi üzerine koyduğumda ses kesiliyor ve bunu her zaman yapmıyor.

- Taranmış yola girdiğimde aracın arkasından tıkırtılar geliyor sanki çanak çömlek varmış gibi ama bagajda sadece trafik seti var istepneyi kontrol ettim gayet sağlam bunuda ara sıra yapıyor

- Son olarak bugün ön iki kapıdan tıkırtılar gelmeye başladı ( diğer sesler yok) bakalım birazdan bindiğimde aynı sesler devam edecekmi
  • Arkadaşlar Ben fiat linea t-jet araç sahibiyim Linea kulüp te olanlar biliyor sizi bir konuda uyarmak istiyorum. fiat linea yağmur sensörlülerde genel bir silecek problemi bulunmakta. Bravo yu almadan bu araçlarlarda da böyle bir problem olup olmadığını araştırın ondan sonra alın. Ben ve forumdaki 2 arkadaş bu yüzden kaza atlattık. Silecekleriniz kilitleniyor ve 30 saniye boyunca hiç bir şekilde kumanda edemiyorsunuz. Ve en önemliside arkadaşlar böyle bir üretim hatasını fiat arıza olarak kabul etmiyor. bu normal birşey gibi saçma sapan bir cevap veriyor. Benden size dost tavsiyesi bu olaydan emin olmadan bravo da almayın. Tabii canınız ve malınız sizin için değerliyse. Ben bu olayı görebilmek için özellikle bravo test etmeye gittim ancak maalesef test aracı yağmur sensörlü değildi. Bu yüzden anlayamadım.

• Hatta arkadaşlar trafik kazası atlattığım bu silecek problemini fiat'ın normal kabul etmesi sebebiyle. Şu anda tüketici mahkemesine başvurmuş bulunmaktayım. Başka çare bırakmadılar. yoksa fiat benim en sevdiğim markadır. Fakat benim canımı, malımı hiçe sayarsa o zaman iş değişir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: taner_celik

Yeni bravo alan arkadaşlar aracınızda tıkırtı, ses v.b problemi yaşayan varmı

- Benim araçta vites körüğünün etrafındaki metalik malzemeden ses geliyor (düz yolda) elimi üzerine koyduğumda ses kesiliyor ve bunu her zaman yapmıyor.

- Taranmış yola girdiğimde aracın arkasından tıkırtılar geliyor sanki çanak çömlek varmış gibi ama bagajda sadece trafik seti var istepneyi kontrol ettim gayet sağlam bunuda ara sıra yapıyor

- Son olarak bugün ön iki kapıdan tıkırtılar gelmeye başladı ( diğer sesler yok) bakalım birazdan bindiğimde aynı sesler devam edecekmi

arkadasım bende birtek taranmıs yollarda aracın arka tarafindan ses geliyor. onun disinda bi problem yok. istersen servise goster hallederler sorunlarını..

• Şuan havalar ılıman yağmur yok.Yağmur sensörü olan araçlarda nasıl bu olayı test edebiliriz?
  • Baracuda ön cama hortumla hafif su tutarak test edilebilir

sixers3

Servise götüreceğim fakat problemin sürekliliği yok sesin çoğalmasını bekliyorum , bagajda yaptığım incelemede sesin bagaj kapağından gelme ihtimali olduğunu gördüm çünkü malzeme sert plastik ve elle hafif tıklattığımda yoldaki seslere benzer sesler duydum istersen sende bi kontrol et bakalım aynı sesleri duyacakmısın

Selamlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: taner_celik

Baracuda ön cama hortumla hafif su tutarak test edilebilir

sixers3

Servise götüreceğim fakat problemin sürekliliği yok sesin çoğalmasını bekliyorum , bagajda yaptığım incelemede sesin bagaj kapağından gelme ihtimali olduğunu gördüm çünkü malzeme sert plastik ve elle hafif tıklattığımda yoldaki seslere benzer sesler duydum istersen sende bi kontrol et bakalım aynı sesleri duyacakmısın

Selamlar

bagajın içinden geçen kabloların tutuan plastik parçası yerinden çıkmış olabilir belki. önemsiz ama rahatsız edici
  • Bunu uyguladığınızda bütün yağmur sensörlü linealarda bu problem görülüyor. bunu bravo da da bir dener sonucunu yazarsanız sevinirim. Burada yazılanları tam sırasıyla yapmanız gerekiyor. Bunun yüzünden sadece forum sitesinde 3 kişi birisi benim kaza tehlikesi atlattı. Çünki silecekler kilitleniyor ve 30 saniye boyunca ne yaparsanız yapın çalışmıyor.

Silecek konumunuzun auto (linealarda -- şeklinde) konumunda olduğunu görüyorsunuz değilse auto konumuna alıyorsunuz. Kontağı çeviriyorsunuz veya aracınızı çalıştırıyorsunuz. Sonra kolu kendinize doğru çekip cam yukamayı çalıştırıyorsunuz. araç cama suyu atıyor ve 4 defa siliyor. sonra hiç bir şeye dokunmadan 12 saniye bekliyorsunuz. Daha sonra sileceğinizi çalıştırmak için kumanda kolunu hangi konuma alırsanız alın sileceğiniz çalışmıyor. 30 saniye sonra herşey normale dönüyor.

quote:

Orjinalden alıntı: Baracuda

Şuan havalar ılıman yağmur yok.Yağmur sensörü olan araçlarda nasıl bu olayı test edebiliriz?

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.