Şimdi Ara

-Yeni Fiat Bravo Kulübü- (46. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.785
Cevap
57
Favori
554.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: trakia_

quote:

Orijinalden alıntı: muco81

tavsiyen için teşekkürlerhttp://www.fiatbravotr.com'a üyeliğim var da pek girme şansım olmadı...esp versiyonu düşünüyorum bulamazssam emotion versiyonunu almayı düşünüyorum.aklımı çeldin velhasıl kelam...bravo sana...

Fikrinin değişmesine çok sevindim...çünkü arba alıyorsun....öyle boş donanımlı birşey alamanı istemem hele ki 980 tl için espsiz cruise controlsüz hillholder asr msr donanımları olmayan bir araç almana gönlüm razı olmadı....videoları izlediysen zaten fikrin kesinlikle değişmiştir :=)))

Ben videodaki siyah aracın aynısı emotin 120bg multijet aldım cuma günü de teslim alıyorum inşallah....fotoğraflarını da en kısa zamanda ekliyeceğim....bugün araca bakmaya gittim....Beyaz skydome lu bir bravo da gelmişti bayiiye ancak birkez daha karar verdim ki siyah arabayı çok daha ağır ve güzel gösteriyor :=)))sen lav kırmızı ile siyah arasındaydın bence kesinlikle tercihin siyah renk olsun.....

zaten fiatbravo forumunda tüm istediğin bilgileri bulabileceksin....

espli versiyonu hep aklımdaydı.yakında geleceklerin arasında yok deyince razı olmuştum.sayenizde biraz daha bastırdım dedim ki o zaman emotion versiyonunu istiyorum..satış danışmanlarından biri sağolsun yardımcı oldu.alternatif araçlara baktı.tam benim istediğim siyah dynamic+esp modeli başka bir bayinin serbest bıraktığı kotasından aldık ve inş. çarşamba günü teslim alacağım.ilgin için çok teşekkür ederim ..senin araban da hayırlı olsun..kazasız belasız keyifli sürüşler...
  • quote:

quote:

quote:

tavsiyen için teşekkürlerhttp://www.fiatbravotr.com'a üyeliğim var da pek girme şansım olmadı...esp versiyonu düşünüyorum bulamazssam emotion versiyonunu almayı düşünüyorum.aklımı çeldin velhasıl kelam...bravo sana...

Fikrinin değişmesine çok sevindim...çünkü arba alıyorsun....öyle boş donanımlı birşey alamanı istemem hele ki 980 tl için espsiz cruise controlsüz hillholder asr msr donanımları olmayan bir araç almana gönlüm razı olmadı....videoları izlediysen zaten fikrin kesinlikle değişmiştir :=)))

Ben videodaki siyah aracın aynısı emotin 120bg multijet aldım cuma günü de teslim alıyorum inşallah....fotoğraflarını da en kısa zamanda ekliyeceğim....bugün araca bakmaya gittim....Beyaz skydome lu bir bravo da gelmişti bayiiye ancak birkez daha karar verdim ki siyah arabayı çok daha ağır ve güzel gösteriyor :=)))sen lav kırmızı ile siyah arasındaydın bence kesinlikle tercihin siyah renk olsun.....

zaten fiatbravo forumunda tüm istediğin bilgileri bulabileceksin....

espli versiyonu hep aklımdaydı.yakında geleceklerin arasında yok deyince razı olmuştum.sayenizde biraz daha bastırdım dedim ki o zaman emotion versiyonunu istiyorum..satış danışmanlarından biri sağolsun yardımcı oldu.alternatif araçlara baktı.tam benim istediğim siyah dynamic+esp modeli başka bir bayinin serbest bıraktığı kotasından aldık ve inş. çarşamba günü teslim alacağım.ilgin için çok teşekkür ederim ..senin araban da hayırlı olsun..kazasız belasız keyifli sürüşler...

Çok sevindim...hayırlısı olsun..gerçekten de çok güzel bir araç aldınız...allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.....fotoğraflarınızı ve ilk izlenimlerinizi merakla bekliyoruz....aracınız için çeşitli ek donanımlar mevcut...mesela ki xenon far veya kapı eşik çıtası...ben kapı eşik çıtası aldım....araca uygulatacağım...xenon far da inşallah taktırmayı düşünüyorum....kapı eşik çıtası için hepsi buradaya fiat bravo yazıp aratırsanız hemen karşınıza çıkacak fiayatı da 35 tl gibi uygun bir fiyat.....fiatbravo forumununda hepsi ile ilgili fotoğraf ve bilgileri detatylarıyla bulabiirsin...tekrardan hayırlısı olsun...
  • temenni ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.hemen birden aksesuarlara yüklenmek istemiyorum.paramı da sonuna kadar zorladım.şimdilik sadece nikelaj plakalık düşünüyorum ..onu kafama taktım.gerisini sonra düşünürüz..
  • Selamlar tekrardan, 3 aydır yurt dışındaydım artık döncem ve ben burdayken arabam satılmıştı. 3 aydır bekleyiş, ve farklı kararlardan sonra heralde en çok yaklaşılan araç bravo oldu. Bu haftaiçi aracı alabilir ailem. Babam fazla umursamadığından active donanımlı 1.4 tjet bravoya pazarlık yapmış, yoğun uğraşlarla dynamic donanım için ikna ettim(son anda caymazsa), ama esp pack yalan olcak gibi . Aracı sadece internetten tanıyorum, tipi de çok hoş geliyor bana, kısaca istediğim bi araç. Ama birkaç sorum var. Yakıt tüketimi beni zorlayacak muhtemelen, çünkü ankarayı bilenler bilir hacettepe-beytepe kampüsündeyim ve günlük 100 km yol yapıyorum okula gidiş geliş Araca türkiyeye dönünce chip+lpg uygulamsı düşünüyorum. Bu 2 işlemi garanti kapsamında yapabiliyor muyuz? Şimdi madem ekonomi istiyosun neden chip uygulaması yapıyosun diyenler olabilir. Chipli ve lpgli punto t-jetin 17 ykr yaktığını duydum, bu tüketim bana süper gider, aracın lpg sonrası performans kaybını da gözönüne alırsak yakıtı azaltmış ama performansı standart 120 beygirde tutmuş olurum diye düşünüyorum. Başlangıçta yapacağım masrafı kısa sürede amorti ederim, onu dert etmiyorum. Cevaplarınız için şimdiden sağolun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: replastone

Selamlar tekrardan, 3 aydır yurt dışındaydım artık döncem ve ben burdayken arabam satılmıştı. 3 aydır bekleyiş, ve farklı kararlardan sonra heralde en çok yaklaşılan araç bravo oldu. Bu haftaiçi aracı alabilir ailem. Babam fazla umursamadığından active donanımlı 1.4 tjet bravoya pazarlık yapmış, yoğun uğraşlarla dynamic donanım için ikna ettim(son anda caymazsa), ama esp pack yalan olcak gibi . Aracı sadece internetten tanıyorum, tipi de çok hoş geliyor bana, kısaca istediğim bi araç. Ama birkaç sorum var. Yakıt tüketimi beni zorlayacak muhtemelen, çünkü ankarayı bilenler bilir hacettepe-beytepe kampüsündeyim ve günlük 100 km yol yapıyorum okula gidiş geliş Araca türkiyeye dönünce chip+lpg uygulamsı düşünüyorum. Bu 2 işlemi garanti kapsamında yapabiliyor muyuz? Şimdi madem ekonomi istiyosun neden chip uygulaması yapıyosun diyenler olabilir. Chipli ve lpgli punto t-jetin 17 ykr yaktığını duydum, bu tüketim bana süper gider, aracın lpg sonrası performans kaybını da gözönüne alırsak yakıtı azaltmış ama performansı standart 120 beygirde tutmuş olurum diye düşünüyorum. Başlangıçta yapacağım masrafı kısa sürede amorti ederim, onu dert etmiyorum. Cevaplarınız için şimdiden sağolun...

Öncelikle hoş geldin....forumdaki yazılarımı okursan 980 tl gibi bir fiyat için esp pakckten vazgeçmemeni temenni ediyorum :=)))fiyat farkı küçük olabilir ancak ikinci elde emin ol ki fazlasıyla bu verdiğini amorti edebilirsin.....Kaldı ki esp paketi içinde sadece esp değil esp asr msr hillholder cruise control var....lpg için bir bilgim yok ancak bildiğim kadarıyla yaptıranlar var....fiatbravo forumunda tüm bunlara çok daha ayrıntılı cevap alabilirsin....ankaralı birçok bravo kullanıcısı bulunmakta....hatta araçlarına lpg yaptıranlar da mevcut bilgilerini seninle paylaşacaklardır.....Chip konusuna gelince bildğim kadarıyla araç chip yapılınca garanti kapsamından çıkıyor forumda bununla ilgili birçok yazı bulunmakta....t-jet yakıt ile ilgili başka biryerde yazlıan şöyle bir alıntı ile yakıt tüketimine örnek vereyim "benim elde ettiğim değerlere yakın bir ortalama 545 km yolu 150tl 46lt ile katetmişim yanlız bu değer şehir içi ve dişi ortalaması kilima açık dolaştım genelde tabi aşırı hız yapmadım uzun yolda 90-100 km arası genelde"ancak yakıt tüketimi ancak 10.000 kmden sonra düşüyor aracın özelliklerinde yazılan değerlere ulaşıyor bilgilerine...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arizona76 -- 2 Eylül 2009; 8:15:12 >
  • quote:

Selamlar tekrardan, 3 aydır yurt dışındaydım artık döncem ve ben burdayken arabam satılmıştı. 3 aydır bekleyiş, ve farklı kararlardan sonra heralde en çok yaklaşılan araç bravo oldu. Bu haftaiçi aracı alabilir ailem. Babam fazla umursamadığından active donanımlı 1.4 tjet bravoya pazarlık yapmış, yoğun uğraşlarla dynamic donanım için ikna ettim(son anda caymazsa), ama esp pack yalan olcak gibi . Aracı sadece internetten tanıyorum, tipi de çok hoş geliyor bana, kısaca istediğim bi araç. Ama birkaç sorum var. Yakıt tüketimi beni zorlayacak muhtemelen, çünkü ankarayı bilenler bilir hacettepe-beytepe kampüsündeyim ve günlük 100 km yol yapıyorum okula gidiş geliş Araca türkiyeye dönünce chip+lpg uygulamsı düşünüyorum. Bu 2 işlemi garanti kapsamında yapabiliyor muyuz? Şimdi madem ekonomi istiyosun neden chip uygulaması yapıyosun diyenler olabilir. Chipli ve lpgli punto t-jetin 17 ykr yaktığını duydum, bu tüketim bana süper gider, aracın lpg sonrası performans kaybını da gözönüne alırsak yakıtı azaltmış ama performansı standart 120 beygirde tutmuş olurum diye düşünüyorum. Başlangıçta yapacağım masrafı kısa sürede amorti ederim, onu dert etmiyorum. Cevaplarınız için şimdiden sağolun...

mrb.ben de sizin gibi bravocuların arasına katılacakların arasındayım.henüz arabamı teslim almadım.ancak satın aldım.size tavsiyem araçla ilgili görüşmeleri kendinizin yapması babanıza bırakmayın satış temsilcileriyle kendiniz görüşün.zevklerinize isteklerinize uygun araç alın.sonuçta kendiniz bineceksiniz.nedeni ise sizin önemseyip de ailenizin önemsemediği şeyler vardır.geri dönüşü olmayan bir yola girmeden bizzat görüşmekte fayda var.nedenleri arasında 120 bg benzinli alacağınıza 105 bg dizel almanızı tavsiye edeceklerdir.çünkü arada 2.000 tl gibi bir fark var.lpgye aşağı yukarı aynı parayı verceksiniz üstelik garanti gidecek ve performans konusunda kaygılar yaşayacaksınız...inş. bravo tercih ettiğimiz için pişman olmayız.gerçi kullanan arkadaşlar fazlasıyla memnun ve mutlu..
  • quote:

quote:

mrb.ben de sizin gibi bravocuların arasına katılacakların arasındayım.henüz arabamı teslim almadım.ancak satın aldım.size tavsiyem araçla ilgili görüşmeleri kendinizin yapması babanıza bırakmayın satış temsilcileriyle kendiniz görüşün.zevklerinize isteklerinize uygun araç alın.sonuçta kendiniz bineceksiniz.nedeni ise sizin önemseyip de ailenizin önemsemediği şeyler vardır.geri dönüşü olmayan bir yola girmeden bizzat görüşmekte fayda var.nedenleri arasında 120 bg benzinli alacağınıza 105 bg dizel almanızı tavsiye edeceklerdir.çünkü arada 2.000 tl gibi bir fark var.lpgye aşağı yukarı aynı parayı verceksiniz üstelik garanti gidecek ve performans konusunda kaygılar yaşayacaksınız...inş. bravo tercih ettiğimiz için pişman olmayız.gerçi kullanan arkadaşlar fazlasıyla memnun ve mutlu..

Ben de aynen katılıyorum görüşlerine....bence de 120 t-jet alacağına 105 multijet alıp daha sonra chip yada powerbox takarak aracınızı 135 bg 340 nm torka çıkarabilirsiniz....Ancak 930 tl için de kesinlikle esp paketinden vazgeçmeyin.....
  • Haklısınız, esp paket çok gerekli ama aracın dynamic olup omayacağı bile şu an kesin değil. Araba bana alınıyor ama parasını ablam veriyor Nitekim okulum bitince de alacaklar anahtarı, onun için fazla donanım istemeye yüzüm yok. Ztn bütçelerini aşacaklar dynamic alınırsa birde 1000 tl daha çıkabileceklerini sanmıyorum. Şu an esp aklımda bile değil aracın jant kapaklı gelmesinden(active olmasından) korkuyorum düşünün. Tek tesellim 1.4 tjet motor olacak her halükarda, ama onun da yakıtı korkutuyor.Babam ilk bravo alcaz oğlum dediğinde çok sevinmiştim ama gün geçtikçe kafam karışıyor acaba yanlış araba mı alıyolar diyorum, alınca pişman olmaktan çok korkuyorum. Neyse inşallah hayırlısı olur, bizim için neyin hayırlı neyin hayırsız olacağını biz bilemeyiz ne de olsa. İyi forumlar..
  • replastone 2. el düşünürseniz imzamdaki araç satılık. Hiçbir sorunu yok.Günde 100 km yapıyorsanız benzinli araç zarar ettirir bence.

http://www.sahibinden.com/15_eylul_e_kadar-88WQQaXQQ15750798WQQpXQQdisplayitem
  • Valla ailem 0 km düşünüyo ama haber edicem kendilerine. Arac ankara plakalı ama ankarada mı?
  • Yok araç Van'da.Buraya uçakla gelirsiniz arabayı alıp 16-17 saatte Ankaraya dönersiniz.
  • arabamın resimlerini koyuyorum...

• quote:

arabamın resimlerini koyuyorum...

jantları sonradan mı aldınız orjinal mi, hangi donanımda var bu acaba? güzelmiş.
  • Fotoğrafların devamı...

• quote:

Orijinalden alıntı: akhenaten
    jantları sonradan mı aldınız orjinal mi, hangi donanımda var bu acaba? güzelmiş.

fotolarda gördüğünüz 17" jantları dynamic ve emotion donanım sınıfındaki bravolarda STİL PAKETİ opsiyonu ile alabiliyorsunuz
    STİL PAKETİ : 17" ALAŞIMLI JANTLAR + ARKA SPOİLER VE YAN MARŞPİYERLER (fiyatı bugün itibarı ile 930 TL)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4FEE439E4 -- 11 Eylül 2009; 15:00:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkvan
    replastone 2. el düşünürseniz imzamdaki araç satılık. Hiçbir sorunu yok.Günde 100 km yapıyorsanız benzinli araç zarar ettirir bence.

http://www.sahibinden.com/15_eylul_e_kadar-88WQQaXQQ15750798WQQpXQQdisplayitem

arkadaşım hayırlı satışlar....araban çok güzel ve iyi donanımlı bir BRAVO'ymuş

başka bir forumda senin arabanın fotolarını görüp lav kırmızı emotionu çok beğenip bende aynı renk ve donanımdan almıştım.....yani sonuçta ilham kaynağım olmuştun bende jantlar 17", stil paket, duologic ve mjet120 farkı var o kadar

sakıncası yok ise satış sebebini öğrenmek mümkünmüdür?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4FEE439E4 -- 11 Eylül 2009; 15:19:58 >
  • iyi akşamlar arkadaşlar ben fiat modelleri konusunda fazla bilgi sahibi değilim bu nedenle sizlere bir soru soracağım; 2009 model fiat bravo 1.6 16v jtd dyn multijet 38bin km de herhangi bir kazası yok fiyatı yaklaşık olarak nedir? şimdiden yardımlarınız için teşekkür ediyorum bana 29.5 dediler ne kadar doğru hiçbir bilgim yok...
  • Tamamen ihtiyaçtan yoksa hayatta satılacak bir araba değil. Bunu satıp 9-10 bin TL civarı bişey alıcam. tayinim Balıkesire çıktı. Orada kira vermemek için ev alıcaz inşallah. Bunu satmadan alamıyoruz. O yüzden satıyorum. Diğer dizel emotionlara göre fiyat uygun aslında. Ayın 15 ine kadar satılmazsa bayram nedeniyle ilanı geri çekicem. Bayramdan sonra tekrar ilanı güncelleyeceğim.
  • arkadaşlar ben de kendi arabamı babama verip beyaz bir bravo almak istiyorum
    ancak forumu okudukça aklıma birşeyler takıldı

bu arabanın fiyatı heryerde aynı değil mi? bayilerle pazarlık yapınca fiyatı düşürüyolar mı?

ben 15bin değerinde arabamı peşinat olarak sayıp üstüne 18 ay vadeli kredi kullanmayı düşünüyorum, indirim yaparlar mı sizce pazarlıkla?
  • Pazarlıkla indirim tabi ki olur ama fiyat garantisi vermiyolar ki...30 Eylülde ÖTV indirimi bitiyor. bu da en az 2000 TLi lik zam demek.
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.