Şimdi Ara

>>>İKARİAM FUN CLUB ve Oyun Rehberi<<< (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
429
Cevap
0
Favori
41.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni My Serverı Açılmış.Şu An İçin Oyuna Giriş Olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TK14 -- 28 Nisan 2008; 19:07:10 >
  • yenı konu acıyorum sadece lamba ve gamma ıcın yardım ıstıyenler oraya yazsın
  • benide ekle

Server: Kappa
    Oyundaki ad: kaineidori
    Şehir adı: Stalingrad,Leningrad
    Ada adı: Shanios
    Koordinatlar: x;19 , y;33.

bikaç arkadaşla manyak derecede ticaret yapıoruz oyuna başlayalı 4 gün oldu seviye 6 oldum şehideki herşey seviye 5 bi sürü asker var mermer adasında sömürge var daha ne isterim
  • Şarap aranıyor!!!Duyurulur.Karşılığında mermer verilir!!!
  • Benim 19 odunum var.Nasıl arttırabilirim?Dünden beri bekliyorum.2 bina yaptım.
    Edit:Buldum tamam az karıştırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FearMaster -- 30 Nisan 2008; 21:26:20 >
  • kappa serverında şarap var.mermer ile takas edilir.

yer : Lakoos[16:39] > Headshot City
  • ısmını ver impsycho
  • quote:

Orjinalden alıntı: dark*spiderman

ısmını ver impsycho

imPsYcHo
  • yeni basladım bende (:

dh'yede bu oyunun rehberini ararken üye oldum.. sevdim burayı :)

server : My
  • Bende 2 gün önce başladım.Ekle benide.Server My.Bir soru soracağım Kışlam 4. seviye ama Taş Atıcı askerden başka asker yok.Ne yapmam lağzım.Araştırma gerekliyse hangi araştırmaları yapmalıyım?Şimdiden teşekkür ederim.
    Edit:Neden benim adamda tek Sülfür ile Odunu ben yapıyorum.En gelişmiş benmi oluyorum?Şehir boyutunda hepsinden yükseğim.İyice gelişiyorum 3 ten 4 e geçiyor şuan.Adadaki en güçlü benim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FearMaster -- 2 Mayıs 2008; 10:07:18 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: fyagiz

Bende 2 gün önce başladım.Ekle benide.Server My.Bir soru soracağım Kışlam 4. seviye ama Taş Atıcı askerden başka asker yok.Ne yapmam lağzım.Araştırma gerekliyse hangi araştırmaları yapmalıyım?Şimdiden teşekkür ederim.
    Edit:Neden benim adamda tek Sülfür ile Odunu ben yapıyorum.En gelişmiş benmi oluyorum?Şehir boyutunda hepsinden yükseğim.İyice gelişiyorum 3 ten 4 e geçiyor şuan.Adadaki en güçlü benim.

Konuyu açan arkadaş haftalardır girmiyor ki.Herkes kuyrukta.

• Selam arkadaslar deltadan olan varmı tanıyalım birbirimizi DH kardeşliği
  • Arkadaşlar lütfen online süresi çok olan biri benim konumu kopyalasın ve yeni bir konu açsın ben işlerimden dolayı giremiyorum sizlerdende özür diliyorum... örneğin türker arkadaşım istersen sen açabilirsin yeni konu öncelik sende...
  • beyler Türker ikariam fun clup açmıştır üyelikler oraya go
  • Evet arkadaşlar lütfen Türker'in açtığı konudan devam edin sizden tekrar özür diliyorum...
  • Serverınız: Kappa
    Oyundaki Adınız: TheStaticX
    Şehrinizin Adı: Safistik
    Adanızın Adı: Inaeios
    Koordinatınız: [52:36]
  • sa knka burası kapandı türker fun clubı devam ettirio topici var oraya yaz vede özel mesajdan yaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: bamu

Sanırım ikariam oyuncuları arasında böle bi grup bağı olamıcak neyse önemli değil herkese iyi oyunlar ve iyi günler...

Slmlr..Bende üye olmak isterim ama benim bi sorunum var..Oyunda geçici olarak engellendim..bu engellenme hadisesinin bi sonu veya bi başvuru mercii yok mu yav??Hiç bişekilde de de oyunun hiç bi bölümüne giremiyoruz ki birine soralım ben noolcam diye?benim iki şehrim vardı ikisinde de tatil modu(t) var. yaklaşık 3 haftadır bu durumdayım,çok delikanlı ve şerefli(!) bi arkadaşın oyununa geldim.Masumum..Ama şu an bişey yapamıyorum..Bana yardımcı olabilecek biri veya bu durumun akibetini bilen var mı?Ne yapılabilir oyuna dönmek için?..yeter yav tahliyemi istiyorum artık.. Kordinatım:Epsilon 65-91 isim beaver002

• Serverınız:Beta
    Oyundaki Adınız:Super99
    Şehrinizin Adı:Super99
    Adanızın Adı:Slihuos
    Koordinatınız:[58:97]
    Mermer kaynağı var
  • quote:

Orjinalden alıntı: Computer1996

Serverınız:Beta
    Oyundaki Adınız:Super99
    Şehrinizin Adı:Super99
    Adanızın Adı:Slihuos
    Koordinatınız:[58:97]
    Mermer kaynağı var

Bu fun club kapandı!
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.