- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Buzdolabı KOKUSU
120 Cevap151051 Görüntüleme5 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: View getMessage was mapped to a dead node, failing.hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     1 [3]
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

152 Mesaj
30 Ocak 2015; 3:58:31 

buzdolabında sucuk, et, peynir, yoğurt, yarım süt v.b vardı. 15 gündür evde yoktum. ben yokken henüz anlayamadığım bi sebepten dolayı kaçak akım devresi kendini kapatmış. buzdolabında ne varsa bozulmuş. eve geldiğimde koku tüm evi sarmış durumdaydı. buzdolabının içi rengarenkti akmış kanlar v.b leş gibi kokuyodu. şanslıyımki buzdolabımda havalandırma kanalları yok. banyoya götürüp basınçlı soğuk suyla içini iyice yıkayıp sonra havluyla kuruladıktan sonra. çamaşır suyu biraz aspirin ve soğuk suyu karışıtırıp bi bez yardımıyla buzdolabının heryerini sildim. 1 saat o şekilde bekledikten sonra sadece çamaşır suyunu boş cam sil şişesine doldurup buzdolabına püskürterek heryerine uyguladım. sonra tekrar basınçlı soğuk suyla iyice yıkadım. bi bez yardımıyla kuruladıktan sonra çalıştırdım şuan tekrar çalışmaya başlamasının üzerinden yaklaşık 5 saat geçti o leş kokusundan hiç eser yok.

Sayfa:   <<     1 [3]
Sayfa: <<     1 [3]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.281