Şimdi Ara

## Corsair 16GB Kapasiteli Flash Voyager GT'yi Duyurdu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
3.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Corsair 16GB Kapasiteli Flash Voyager GT'yi Duyurdu ##

Yüksek performanslı bellek ve depolama çözümleri üreticisi Corsair, 4-9 Mart 2008 tarihlerinde Hannover Almanya'da gerçekleştirilecek olan Uluslararası Cebit fuarında iddialı ürünleriyle boy göstermeye hazırlanıyor. Firma bugün Cebit'te tanıtacağı taşınabilir belleklerinden biri olan 16GB'lık Flash Voyager GT'yi duyurdu. Gelen bilgilere göre Corsair, yeni usb belleği ile son derece iddialı. Özenle seçilmiş bellek yongalarından ve yonga kontrolcüsünden oluştuğu ifade edilen yüksek depolama kapasitesine sahip Flash Voyager GT, USB 2.0 arayüzünü kullanan standart usb bellekler ile karşılaştırıldığında veri transfer hızı açısından 4 kata kadar daha yüksek performans sunabiliyor. Suya ve darbeye karşı dayanaklı yapısı ile fiziksel olarak veri güvenliği sağlayabilen ayrıca paket dahilinde hediye olarak gelen TrueCrypt encryption uygulaması ile yazılımsal veri güvenliği de sağlayan yeni bellek 10 yıllık garanti ile kullanıma sunuluyor. Yaklaşık 170$'lık etiket fiyatı olan Corsair Flash Voyager GT 16GB'ın Cebit'te tanıtılması ve takip eden günlerde pazarda yaygınlaşması bekleniyor.

## Corsair 16GB Kapasiteli Flash Voyager GT'yi Duyurdu ##

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 28 Şubat 2008; 18:13:14 >

• kapasitesnin yanında hızlı olması ekstra bir güzellik katıyor. haber için teşekkürler...
  • 1999 da quantum fireball harddiskim 6.4 Gb idi. Şimdi 16Gb anahtarlık oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi First_Person -- 28 Şubat 2008; 18:35:51 >
  • 10 senelik garanti ha.. Güveniyorlar demek ki..
  • Fiyatıda özellikleri kadar güzel.
  • aceb tam okuma yazma hızları nedir görsel-performans-kapasite 3 ü 1 arada
  • fiyatı da 16gbye göre uygun
  • bana göre fiyat performans 0
  • 16 gb süper ya ilk harddiskim 20 gb tıteknolojiye can dayanmıyor

Bunu eski pcimde harddisk olarak kullansam olurmu
  • benimde 2.1 gb di seneye alınabilir fiyata gelir.corsair zaten usb urunlerinde 10 yıllık garanti veriyor.
    quote:

Orjinalden alıntı: dennzi

16 gb süper ya ilk harddiskim 20 gb tıteknolojiye can dayanmıyor

Bunu eski pcimde harddisk olarak kullansam olurmu
  • Corsair Voyager serileri zaten çok dayanıklı oluyorlar. Benimkinin üstünden araba geçmişti ve denize girmiştim ama gram birşey olmadı. Halada çalışıyor. GT hiç kullanmadım ama Gt lerinde çok daha manyak bir yazma okuma hızlarının olduğunu biliyorum...
  • bişey dicem ama sallıosunuz diceksiniz. 1 seneden beri sony'nin 32 gblik usbsi var bende :D corsair daha 16ya yeni mi ulaşmış
  • plastik yerine metal kullansalarmış bendeki zamanla leyim yerinden çok oynamaktan koptu leyimledim sonra
  • oc yapılabiliyormu?
  • sallıyosun
    quote:

Orjinalden alıntı: deccal?

bişey dicem ama sallıosunuz diceksiniz. 1 seneden beri sony'nin 32 gblik usbsi var bende :D corsair daha 16ya yeni mi ulaşmış
  • quote:

Orjinalden alıntı: First_Person

1999 da quantum fireball harddiskim 6.4 Gb idi. Şimdi 16Gb anahtarlık oldu

seninki yine iyiymiş, benim ilk pc fii tarihinde 2.3 gb idi rahmetli
  • quote:

Orjinalden alıntı: max975

oc yapılabiliyormu?

o parayı verdikten sonra biraz voltaj verince 20gb de falan çalışması lazım tabi, yada hiç çalışmayadabilir
  • Kingston 4 GB Usb Bellekler indirimde , fiyatlari düşürmeleri lazim.Kiyaslanmasada yinede bir yöntem yolu..
  • quote:

Orjinalden alıntı: deccal?

bişey dicem ama sallıosunuz diceksiniz. 1 seneden beri sony'nin 32 gblik usbsi var bende :D corsair daha 16ya yeni mi ulaşmış

o çakma sony 32 gb usb ne bi format çek bakayım 32 GB dan eser kalacak mı
  • Sandisk ten şaşmam...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.