Şimdi Ara

Samsung Klimalar Nasıl??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
1
Favori
63.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sayın Arkadaşlar bir konuda sizden bilgi almak istiyorum..
    Evimde Fujitsu 14 'lük inverter bir klima var.. Ve performansından oldukça memnunum..
    Fakat geçen gün karşı komşuma gittim.. Onda da Samsung normal bir klima var.. Oda genişliği hemen hemen 30-35m2 var..
    İçerisinin sıcaklığıda gayet iyiydi.. Evin üstü açık yani çatı katı gibi.. Müstakil bir ev..
    Elektrik faturasıda geçen ay 100 ytl üzerine hiç çıkmamış.. Bir ara İzmirde soğuk oldu o arada klima devamlı çalışmış..
    Evde yaşlı bir ninede var içerisi hep sıcak anlayacağınız.. Ninede çok memnun. Üişümüyorum hiç diyor..
    Defrost olayı falan oldumu diye sordum.. O soğuklarda da tam performans çalışmış makine.. Ve 650 ytl civarında aldılar klimayı..
    Samsung klimalar hakkında bilgisi olan varsa lütfen bilgi versin..
    Eğer bu performansı yakalarsam bende bir tane alacağım onu da yatak odasına koyarım..
    Yorumlarınızı bekliyorum..
    Saygılarımla...

• merhaba
    samsung klimalarda servis problemi var bildiğim kadarıyla
    iklimsa dan mitsubishi veya sharp al bence
    www.iklimsadegirmenonu.com
  • mypolo kullanıcısına yanıt
    http://www.samsung.com/tr/consumer/home-appliances/air-conditioner/inverter/AR18HSSDCWKNSK

dostum samsung resmi internet sitesinde bile resimlerden anlayacağın gibi led ışık var senin klimanın aynısı linkte incele

ayrıca 444 77 11 samsung türkiyeyi arayıp öğrendim onlarda aynı şeyi söyledi ar7000 ve ar9000 modellerinde led var dedi..senin kliman ar5000 olabilirmi yada led ışık arızalı..
  • şikayet varda onlarca benzer şikayer var
    https://www.sikayetvar.com/beyaz-esya/klima/samsung

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.