Şimdi Ara

## Hiper Yeni Kasası OSIRIS'i Duyurdu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Hiper Yeni Kasası OSIRIS'i Duyurdu ##

Hazırladığı yüksek performanslı güç kaynaklarının yanı sıra son dönemde bilgisayar kasalarıyla da gündeme gelen Hiper, 4-9 Mart tarihlerinde gerçekleştirilecek Cebit öncesinde yeni kasası OSIRIS'i duyurdu. Firmanın yeni kasası ismini eski Mısır tanrılarından alıyor. Firmanın HTC-1K514-A1 kod adlı yeni kasasında askeri endüstride de kullanılan 6063-T5 kodlu özel alaşım kullanılıyor. 3mm kalınlığında pencerekli yan panele sahip olan Hiper OSIRIS, 8.4Kg ağırlığında. Siyah veya Gümüş renk alternatifleri tercih edilebilecek olan kasanın üstünde, arka panelinde ve ön tarafında 120mm'lik 3 adet aktif fan yer alıyor. Başta eSATA ve USB olmak üzere bağlantı kolaylığı sağlayan fonksiyonel bir panele de sahip olan kasa özellikle yüksek hava akımı ve soğutma verimliliği için tasarlanan detaylarıyla da dikkat çekiyor. Hiper OSIRIS, yeni nesil güç kaynakları ve ekran kartlarıyla da sorunsuzca çalışabiliyor. Önümüzdeki ay 180$'lık etiket fiyatıyla kullanıma sunulması kasanın detaylı özellikleri ise şu şekilde;

## Hiper Yeni Kasası OSIRIS'i Duyurdu ##

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 28 Şubat 2008; 9:27:41 >

• Kasa şekli ve havalandırması güzele benziyor ama 3. fan nerde göremedim.
  • önde, arkada ve PSU su altta olduğu için bir tanesi de tavanında galiba...
  • çok düz bi model olmuş birazdaha standardın dışına çıksalardı daha iyi olurdu
  • quote:

Orjinalden alıntı: SeKSandDoRT

önde, arkada ve PSU su altta olduğu için bir tanesi de tavanında galiba...

Tavanda en arka tarafta üst kısımda fan için meşli kısım var arkadaşın belirttiği gibi büyük ihtimalle orda
  • fiyatı bana pahalı gibi geldi
  • bence de fiyatı pahalı kullanılan alaşım sebebiyle olabilir,bu arada tasarım CM RC-690'a çok benziyor ve bence fiyatını haketmiyor !

quote:

Orjinalden alıntı: pislik345

fiyatı bana pahalı gibi geldi
  • fiyatlar artık hep artıcak , öğle 2000-2001deki gibi 17-20$+kdv ye içinde 350w güç kaynaklı kasalar zor bundan sonra
  • sade birşey ama çirkin değil en azından, asusun yeni kasası berbattı, arkada tek fan olması kötü olmuş, bence hala en iyi kasa cooler master stacker...
  • Psu'nun altta olması bence pek mantıklı değil. Çok sade gibi ve askeri malzeme kullanılmış olmasıda user için artislikden başka bişey ifade etmez bence, kasanın üstüne çıkıp tepincek halimiz yok. Bir aliminyumun bir çeliğin sağlamlığı pc kasası için fazla bile. Zaten şu malzemeyle 9 kiloya yaklaşıyor, çelik olsun bi iki kilo daha ağır olsun, ucuz olsun, benim olsun. Erkek adam çelik kasa kullanır
  • Sade olmuş .Soğutma uygunsa beğenenlerce tercih edilebilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaan84

fiyatlar artık hep artıcak , öğle 2000-2001deki gibi 17-20$+kdv ye içinde 350w güç kaynaklı kasalar zor bundan sonra

Neden fiyatlar artacak kardeş?Hala 20-25 usd ye kasa var.Sen merak etme Çin gibi bir ülke olduktan sonra dahada düşer.
  • fiyatını hakedecek gibi gorunmuyor.
  • Fiyati biraz pahali , bakalim.
  • bu saatten sonra bu kadar para verip midtower kasa alınmaz bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: wormhole

bu saatten sonra bu kadar para verip midtower kasa alınmaz bence

Katılıyorum ciddi çok pahalı 180 $ kasaya verene kadar , birçok bileşene ek yapılabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.