Şimdi Ara

192.168.1.1 sayfasına giremiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
3
Favori
676.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 192.168.1.1 yazdığımda modem arayüzü sayfası açılmıyor. internetim var istediğim sayfaya girebliyorum.neden olabilir acaba yardımcı olabilirmisiniz. modemim zyxel prestij660ru-t1 v2

Vpn01 bu mesajı paylaştı
  • quote:

Orjinalden alıntı: alperen_58

192.168.1.1 yazdığımda modem arayüzü sayfası açılmıyor. internetim var istediğim sayfaya girebliyorum.neden olabilir acaba yardımcı olabilirmisiniz. modemim zyxel prestij660ru-t1 v2

Zyxel'lerde (aslında tüm diğer markalarda da...) 192.168.1.1 (veya benzeri şekilde 192.168.2.1 veya 10.0.0.2) yazıp da modemin WEB arayüzüne girme aşamasında size mutlaka şifre (bazılarında kullanıcı adı artı şifre) oran bir sayfa gelir. Sizde böyle olmuyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mafaky

quote:

192.168.1.1 yazdığımda modem arayüzü sayfası açılmıyor. internetim var istediğim sayfaya girebliyorum.neden olabilir acaba yardımcı olabilirmisiniz. modemim zyxel prestij660ru-t1 v2

Zyxel'lerde (aslında tüm diğer markalarda da...) 192.168.1.1 (veya benzeri şekilde 192.168.2.1 veya 10.0.0.2) yazıp da modemin WEB arayüzüne girme aşamasında size mutlaka şifre (bazılarında kullanıcı adı artı şifre) oran bir sayfa gelir. Sizde böyle olmuyor mu?
    hayır sayfa açılmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: alperen_58

hayır sayfa açılmıyor.

Alıntıları Göster
    quote:

hayır sayfa açılmıyor.

Modemi restlemeyi denediniz mi? (Arkasındaki minik ve içeride gömük düğmeye bir ataşın ucunu sokup 60 saniye kadar basılı tutunuz...) Ancak bunu yapınca da modem fabrika ayarlarına döneceğinden artık internete bağlanamazsınız; modemin web arayüzüne girip adsl ayarlarını yeniden girmeniz gerekecektir.

• quote:

quote:

hayır sayfa açılmıyor.

Modemi restlemeyi denediniz mi? (Arkasındaki minik ve içeride gömük düğmeye bir ataşın ucunu sokup 60 saniye kadar basılı tutunuz...) Ancak bunu yapınca da modem fabrika ayarlarına döneceğinden artık internete bağlanamazsınız; modemin web arayüzüne girip adsl ayarlarını yeniden girmeniz gerekecektir.

Alıntıları Göster
    denedim kurulumuda baştan yaptım ama olmadı. dns server inda hata var sanırım. ağ özelliklerini tıklayıp onar dediğim zaman DNS önbelleiği temizlenemedi diyor. elle bir dns adresi girmeyi deneyecem çalışan bir adres biliyormusunuz

• quote:

denedim kurulumuda baştan yaptım ama olmadı. dns server inda hata var sanırım. ağ özelliklerini tıklayıp onar dediğim zaman DNS önbelleiği temizlenemedi diyor. elle bir dns adresi girmeyi deneyecem çalışan bir adres biliyormusunuz

Alıntıları Göster
    quote:

TTnet'in DNS'lerini vereyim: 195.175.39.39
    195.175.39.40

Kolay gelsin....

• quote:

quote:

TTnet'in DNS'lerini vereyim: 195.175.39.39
    195.175.39.40

Kolay gelsin....

Alıntıları Göster
    buda işe yaramadı zyxel in sitesine mail attım bakalım cevap gelecekmi

• quote:

buda işe yaramadı zyxel in sitesine mail attım bakalım cevap gelecekmi

Alıntıları Göster
    arkadaşım senin baglantında varsayılan ag geçidi olarak 192.168.1.1 yazıyorsa bunu yazarak modemin ara yüzüne girebilirsin bazı marka modemlerde bu ag geçidi numarasını degiştire biliyorsun bunu ögrenmek için ag baglantısını tıklayıp durum diyeceksin destege geleceksin ve orada varsayılan ag geçidi var bir kontrol et derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: elektronik__manyak

arkadaşım senin baglantında varsayılan ag geçidi olarak 192.168.1.1 yazıyorsa bunu yazarak modemin ara yüzüne girebilirsin bazı marka modemlerde bu ag geçidi numarasını degiştire biliyorsun bunu ögrenmek için ag baglantısını tıklayıp durum diyeceksin destege geleceksin ve orada varsayılan ag geçidi var bir kontrol et derim

Alıntıları Göster
    Ayni problemi yasiyorum! Access point modem aldim ve bir turlu sifre koyamiyorum isin ilginc tarafi nete girmekte sikinti cekmiyorum tek sorun net halka acik oldu onune geren giriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Contranarya -- 8 Temmuz 2008; 8:36:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Contranarya

Ayni problemi yasiyorum! Access point modem aldim ve bir turlu sifre koyamiyorum isin ilginc tarafi nete girmekte sikinti cekmiyorum tek sorun net halka acik oldu onune geren giriyor

Alıntıları Göster
    marka ve model nedir öncelikle bunu sorayım ayrıca şifre koymana gerek te yok mac adresi filtreleme yap sadece sen gir başkaları baglanamasın
  • quote:

marka ve model nedir öncelikle bunu sorayım ayrıca şifre koymana gerek te yok mac adresi filtreleme yap sadece sen gir başkaları baglanamasın

Alıntıları Göster
    kullandığın virüs programı izin vermiyor olabilir
    virüs programının firewall ayarlarından engelleyip,engellemediğine bakabilirsin
  • quote:

Alıntıları Göster
    Tp-Link marka access point.. mac sifresi nasil konuluyor arkadaslar 1 haftadir yapamadim yardimci olun bana bu konuda lutfen
    quote:

Orjinalden alıntı: elektronik__manyak

• quote:

Orijinalden alıntı: Contranarya

Tp-Link marka access point.. mac sifresi nasil konuluyor arkadaslar 1 haftadir yapamadim yardimci olun bana bu konuda lutfen
    quote:

Orjinalden alıntı: elektronik__manyak

Alıntıları Göster
    Modem im Pikatel Airmax-101 ...
     192.168.1.1 sayfasına giremiyorum

burada kullanıcı adımı ve şifremi girmeme ragmen tekrar tekrar soruyor bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turuncu_kafaa -- 25 Temmuz 2008; 18:30:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: r.evil

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: r.evil

bende böyle olmuştu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Energetic

quote:

Orjinalden alıntı: r.evil

bende böyle olmuştu.

Alıntıları Göster
    bazı routerların başlangıç kullanıcı adı ve şifresi oluyor admin admin gibi 192.168.1.1 e girdiginizde buraya bunu yazın sonra degistirin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali coşkun

bazı routerların başlangıç kullanıcı adı ve şifresi oluyor admin admin gibi 192.168.1.1 e girdiginizde buraya bunu yazın sonra degistirin

Alıntıları Göster
    pikatel kullanıcı isen salakça bir şekilde virüs programı izin vermiyor.. modemin dandikliği burdan belli... U.s robotics te böyle bir sorun yaşamıyorum..
  • quote:

TCP Ip özelliklerine girip otomatik ip yi işaretleyin. 192.168.1.1 ile modem özelliklerine girecektir. Girdikten sonra DHCP server IP'sini değiştirdikten sonra denetim masasından tekrar ip atayın.

Modeminiz kablosuz ise bu işlemleri kablo ile yapın. Görüşmek üzere..
  • quote:

Orijinalden alıntı: docdoccc

quote:

TCP Ip özelliklerine girip otomatik ip yi işaretleyin. 192.168.1.1 ile modem özelliklerine girecektir. Girdikten sonra DHCP server IP'sini değiştirdikten sonra denetim masasından tekrar ip atayın.

Modeminiz kablosuz ise bu işlemleri kablo ile yapın. Görüşmek üzere..
    Modemınızı arkasında küçük bir tuş olacak ona basılı tutun modem kendi fabrika ayarlarna dönecektir ve şifresi de 1234 olacaktır.Modemınızın ıp adresi illaki 192,168,1,1 olmak zorudnda değil benm kı ...,1.2 idi.Kullanma klavuzunuz varsa modemınızın ıp adresi orda yazacaktır!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: QbLaY!!!

Modemınızı arkasında küçük bir tuş olacak ona basılı tutun modem kendi fabrika ayarlarna dönecektir ve şifresi de 1234 olacaktır.Modemınızın ıp adresi illaki 192,168,1,1 olmak zorudnda değil benm kı ...,1.2 idi.Kullanma klavuzunuz varsa modemınızın ıp adresi orda yazacaktır!!!

Alıntıları Göster
    Su konulari teknik yardim bolumunde acsaniz ne guzel olur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ata Kan

Su konulari teknik yardim bolumunde acsaniz ne guzel olur :)

Alıntıları Göster
    değiştirilmiş olabilir mi bir başkası tarafından ?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.