Şimdi Ara

En Ucuz FULL HD Tavsiyesi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
6.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar FULL HD plazma yada lcd almayı düşünüyorum ps3yadaxbox için (almadım daha)

herneyse türkiyede en ucuz full HD küçük değil 82cm fln nerden bulabilirim????
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Benq 24 inch monitor var : HDMI vb her türlü giriş var Full hd ve ötesi bundan ucuzunutv olarak bulmak zor.xbox ps3 ve pc yi aynı anda baglayabilirsiniz.

BenQ FP241VW

HDMI dan full HD destekli (DVI-D 1920x1200)

Digiyutk vb uydu alicinizida direkt baglayabilirsiniz.

http://www.benq.com.tr/products/LCD/?product=997

En Ucuz FULL HD Tavsiyesi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vipracing -- 25 Şubat 2008; 19:56:48 >

• ama bu lcd nerde ucuzdurki? pahalı birşey sanırsam full hd olmazsa 22inç ucuz iyi bişey önerebilirmisinz???
  • Selamlar ;

@alpello benim bildiğim kadarıyla 55" ekrandan aşağısı için Full HD yayını gözün algılayamadığı şeklinde.Bence araştırmadan bu tarz bir işe girişmemelisin.Forumda bu konu ile ilgili çok daha deneyimli arkadaşlar var, eminim tam anlamıyla sana açıklamasını yapacaklardır.

Saygılarımla.
  • LG L225WS 22" LCD düşünebilirsin fiyatı da uygun 466 TL mavi bilgisayar fiyatı tabi başka yerleride araştırsan iyi olur.ama tv alcaksan istanbul bilişimden şaşma.
  • arkadaşlar belki ayrı bir konu ama başlık açmaktansa, burdaki üstatlara sormak istiyorum. sonuçta güzel bir plazma almama vesile oldu bilgileriniz.
    bilgisayarıma 22" veya 24" monitör almak istiyorum. kullanma amacım, iki tosunum var, onlar oyun oynayacak, bende autocad çizim programında proje çizmek için kullanıyorum. bildiğiniz ekonomik yada indirimde olan bir model varmı.
    şimdiden teşekkür.
  • Bence şu sıralar alınacak en iyi cihazlardan biri Samsung LE-37M87BD. Fiyatıda ciddi uygun.
    İstanbul Bilişim fiyatı : 2638 YTL / 12. Belki araştırılırsa daha uyguna bulunabilir.
    http://www.istanbulbilisim.com.tr/SAMSUNG_LE-37M87BD-LCD-TV,3157.html
  • quote:

Orjinalden alıntı: dataminer

Bence şu sıralar alınacak en iyi cihazlardan biri Samsung LE-37M87BD. Fiyatıda ciddi uygun.
    İstanbul Bilişim fiyatı : 2638 YTL / 12. Belki araştırılırsa daha uyguna bulunabilir.

+1 kesinlikle katılıyorum
  • ilginç öneriler gelmiş. konuyu açan arkadaş TV sormuş, ama adama monitör tavsiye edenler olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcok -- 26 Şubat 2008; 12:11:19 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: mcok

ilginç öneriler gelmiş. konuyu açan arkadaş TV sormuş, ama adama monitör tavsiye edenler olmuş.

3. mesajı okuduğunda tavsiyelerin neden monitör olduğunu anlarsın :)
  • quote:

Bence şu sıralar alınacak en iyi cihazlardan biri Samsung LE-37M87BD. Fiyatıda ciddi uygun.

bu TV PC'de 1920x1080p destekliyor mu acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: tyll

quote:

bu TV PC'de 1920x1080p destekliyor mu acaba?

Bildiğim kadarıyla HDMI bağlantıda 1:1 pixel mapping destekliyor.
    Ancak bu konuda bilgim az. Daha bilgili arkadaşlar net bilgi verebilirle.

• peki ben biraz daha beklesem ne kadar beklemeliyim fiyatların inmesi için? ps3 yada xbox360da alabilrmde pc yetiyo şu anda
  • quote:

Orjinalden alıntı: Riazor

quote:

Orjinalden alıntı: mcok

ilginç öneriler gelmiş. konuyu açan arkadaş TV sormuş, ama adama monitör tavsiye edenler olmuş.

3. mesajı okuduğunda tavsiyelerin neden monitör olduğunu anlarsın :)

o mesajı görmemişim. özür dilerim.
  • toshiba shoplarda 37x3000 nin fiyatı peşinde 2090 dı. geçen hafta bakmıştım. full hd bir tv. bir bak istersen
  • Buyrun, ben aldım çok memnunum...Fiyat / Performans açısından mükemmel bir ürün....

http://www.prad.de/en/monitore/review/2007/review-chimei-cmv-222h.html#Introduction
  • peki sizce BENQ X2200W Mİ YOKSA

BENQ G2400WA MI

X2200W (HDMI,VGA,DVI,22'')

G2400W(VGA,24'')
  • Daha önce aynı soruyu soran arkadaşlar var ama ben de şöyle çok büyük olmamak kaydıyla (odam küçük ve oturduğum/yattığım yer ile duvar arasında 3-4 metre ya var ya yok) Full HD görüntü verebilen bir LCD ya da Plazma TV almak istiyorum. Gerçi 82 cm gibi ebatlarda Full HD görüntüyü görebilir miyim ya da TV bu görüntüyü ne derece verebilir bilmiyorum ama önerilerinizi bekliyorum. Sırf indirime kanıp ucuz etin yahnisi olsun istemiyorum ama bütçem epey kısıtlı; günde en az 3-4 saat film seyrettiğim için de TVnin gözümü yormaması, parlama yapmaması, net ve canlı bir görüntü vermesi istemek en doğal hakkım diye düşünüyorum.

Bir de Full HD olmamak kaydıyla Metro Grosmarket'in ara ara LCD TVlerde indirimleri oluyor. Örneğin bu ay ilgimi çeken, bütçeme uyan iki LCD TVnin fiyatları şöyle:

LG 32LC42 modeli LCD TV: 999 YTL (KDV dahil)
    82 cm (32") ekran boyutu
    1366x768 çözünürlük (WXGA)
    8000:1 kontrast
    450 cd/m2 parlaklık
    HD Ready
    5 ms tepkime süresi
    7Wx2 ses çıkış gücü
    2 HDMI PC girişi, PC ses girişi, 2 scart
    Komponent, AV, S-Video

Samsung LE32S81B 82cm LCD TV: 1199 YTL (KDV dahil)
    1366x768 çözünürlük
    7000:! kontrast
    500 cd/m2 parlaklık oranı
    8 ms tepki süresi
    10 W x 2 ses çıkış gücü
    1 tuner PIP
    2 HDMI (2 arka)
    Komponent, kompozit/S-VHS/Kulaklık/Skart

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.