Şimdi Ara

1000 YTL'ye kadar ses sistemi tavsiyesi ?...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ses sistemleri konusunda cok ama cok bilgisizim. Shov marka sacma sapan bi 5+1 kullaniyorum ama artik kalitesizligi baymaya basladi .. Hem DVD film izlerken hem de muzik dinlerken net ses ve keyif alabilecegim bi ses sistemi tavsiye edermisiniz ? Gercekten cok ihtiyacim var .. Limitim 1000 YTL (3 eksik 5 fazla da olabilir abartmadan)

Simdiden cok tesekkurler

• slm eger 1000ytl ile kaliteli hoparlorlerden olusan bır sistem kurmak isterseniz tavsiyem yamaha rx-v 361 anfi wharfedale moviestar 65 kolon takımıdır.
  • Merhaba, bende 1000YTL civarında kaliteli ve geleceğe dönük kullanılabilecek bir set arıyorum.
    Acaba Yamaha ve Wharfedale fiyatlarını/özelliklerini görebileceğimiz site varmı?
  • ACOUSTIMASS® 5 ev sineması hoparlör sistemi nasıldır sizce ? 1000 YTL civari gozukuyor fiyatı .. BOSE'nin cok iyi bir marka oldugunu ve bunun üerinde durmam gerektiğini soylediler. Bunun için ayrıca amfi kullanmak gerekir mi ? Yoksa kendi sub'unun üzerinde amfi var mı ?

Tesekkurler
  • quote:

Orjinalden alıntı: Devguru

ACOUSTIMASS® 5 ev sineması hoparlör sistemi nasıldır sizce ? 1000 YTL civari gozukuyor fiyatı .. BOSE'nin cok iyi bir marka oldugunu ve bunun üerinde durmam gerektiğini soylediler. Bunun için ayrıca amfi kullanmak gerekir mi ? Yoksa kendi sub'unun üzerinde amfi var mı ?

Tesekkurler

maalesef gerekir(miş).
  • malesef gerekiyor beklediğin home cinema beklentini de belki karşılayamayabilir.ama stereo keyfi iyidir o yüzden yapabileceğin şeyler bu ücret dolayasıyla kısıtlı malesef ama sana çok güzel bir set çıkartabiliriz yamaha rx-v361 cinema amfisi alırsın bir tane dvd player ve arkadaşlar tarafından önerilen pure acoustic hoparlör alırsınız olur biter bu hoparlör ve amfiler hakkında son fiyatları ve bilgileri olan arkadaşlardan da burada bilgi alırız umarım

selametle
  • dvd player falan istemiyorum yaw .. biribiriyle uyumlu amfi ve hoperlor seti veya komple set tavsiyesi olan varsa lutfen yazin .. illahlah gelmis durumda bu berbat sese daha fazla dayanamiycam .
  • Kasım-2007'de sıfırı 350-400 arasında satılan SONY DDW-790 AV receiver + hoparlör seti varDI. "varDI" çünkü artık bulunmuyor AMA hani olur da bir yerde satışta görürseniz kaçırmayın ve zahmet olmazsa bana da bir haber verin. Ben de bulursam alacağım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BRAVEHEART11

Kasım-2007'de sıfırı 350-400 arasında satılan SONY DDW-790 AV receiver + hoparlör seti varDI. "varDI" çünkü artık bulunmuyor AMA hani olur da bir yerde satışta görürseniz kaçırmayın ve zahmet olmazsa bana da bir haber verin. Ben de bulursam alacağım.

Şimdi onun yerine DDW-890 var ama ahşap rengi hoparlörleri hoşuma gitmiyor malesef..
    http://www.morfare.com/asp/show_stock.asp?product=HT-DDW890

HT-SS2000 Ses sistemi (DVD siz) hoşuma gidiyor ama türkiyede nerden bulurum bilmiyorum:
    http://www.sonystyle.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?catalogId=10551&storeId=10151&langId=-1&productId=8198552921665186457

Türkiyede ancak HT-SF2000 olanı bulabildim, onunda hoparlörleri standlı, gereksiz yer kaplar benim salonda..
    http://www.morfare.com/asp/show_stock.asp?product=HT-SF2000

• quote:

Orjinalden alıntı: zart

yamaha rx-v361 cinema amfisi alırsın bir tane dvd player ve arkadaşlar tarafından önerilen pure acoustic hoparlör alırsınız olur biter bu hoparlör ve amfiler hakkında son fiyatları ve bilgileri olan arkadaşlardan da burada bilgi alırız umarım

selametle

Arkadaşlar bur tür bir set benimde aklıma yatıyor. Acaba YAMAHA anfi ve PURE ACOUSTIC hoparlör (yada dengi şeyler) fiyatlarını nereden öğrenebilirim. İzmirde yada internet üzerinden nereden alabilirim?
  • quote:

Orjinalden alıntı: memoo
    quote:

Orjinalden alıntı: BRAVEHEART11
    Kasım-2007'de sıfırı 350-400 arasında satılan SONY DDW-790 AV receiver + hoparlör seti varDI. "varDI" çünkü artık bulunmuyor AMA hani olur da bir yerde satışta görürseniz kaçırmayın ve zahmet olmazsa bana da bir haber verin. Ben de bulursam alacağım.

Şimdi onun yerine DDW-890 var ama ahşap rengi hoparlörleri hoşuma gitmiyor malesef..
    http://www.morfare.com/asp/show_stock.asp?product=HT-DDW890

memoo, iyi güzel de, DDW-890'nın da fiyatı DDW-790'nın 2,5 katı. DDW-790: 385YTL'den satıldı, tükendi. DDW-890 ise 967YTL
    En sonunda 3 çift Pioneer oto hoparlör, 1 adet Pioneer oto subwsoofer, 2 tane de oto amfi alıp ev sinema sistemi yapacağım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.