Şimdi Ara

SAMSUNG THX35 Mİ YOKSA Z5500 Mİ ????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar eve lcd tv aldım...odamda creative t7700 war ses kartı olarakta x-fi gamer alıcam...sistemimi değiştirmek istiorum hem salon hem oda için....z5500 eğer sinema sistemi gibi olur diyorsanız alıp salona kurucam eğer yok olmaz diyorsanız tx35 alıp onla idare edicem...ne olur yardımcı olun 1 2 gündür çıldırcam walla ne ypıcam diye....z5500ü pc ye de bağlayabilirim x-fi için....ya çok kararsızım yazdıklarımdanda belli olduğu gibi...fikir ve görüşlerinizi bekliyorum :)

• samsungu bilmiyorum ama sinema için z5500 uygundur ,müzik için de pc ile bağlantı yaparsan müzik için de kullanabilirsin.
  • işte kararsızım...2sinide test etmiş ve iyi bilen birilerini bulsam walla kafasını şişircem saol bilgin için bu arada :)
  • geç oldugundan kimse yazamıo anlaşılan neyse yarın ola hayrola :)
  • Samsung thx35 yaklaşık 1000 YTL civarı bir fiyata sahip, bu tip kompakt sinema sistemler genel olarak fiyatının hakkını vermemektedir. Sistemi dinlemedim ama sinema konusunda z-5500'den iyi olabileceğini kesinlikle düşünmüyorum. Fakat bu setin hdmi çıkışlı dvd player'a sahip olması tek avantajı, bu avantajına ragmen o fiyatı hakettiğini düşünmüyorum. Benim tavsiyem bu setler arasında tercihini z-5500'den yana yapmalısın zaten pc'ye de bağlamayı düşünüyorsun fazla düşünmeye gerek yok.
  • Ne yaptin hocam 1000 ytl fiyat çekmişin. Teknomixte 589 ytl

SAMSUNG HT TX35

Ev Sinema Sistemi

800 Watt Çıkış Gücü
    DivX,Xvid,MPEG,WMA,Dolby Digital AC3,DTS,JPEG Oyantabilme
    HDMI
    USB Port
    Anynet +
    5.1 Kanal

PEŞİN FİYATI
    589 YTL
  • teknosa uyanıklık yapıyo...sanki 500ytl indirmiş gibi yapıp o fiyata lcd alınca düşürüyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: unpop

Ne yaptin hocam 1000 ytl fiyat çekmişin. Teknomixte 589 ytl

Valla teknosa fiyatı ama yuh diyorum yani nerdeyse 2 kat fark var. Fiyatlar böyleyken en mantıklısı denemen olacaktır.
  • ben z5500 ü 1.5 sene pc im de audigy 2 zs ile kullandım çok memnundum x-fi ye terfi ettim dahada memnun kaldım son olarak 6 ay kadar önce salona lcd aldık ayıptır sölemesi şimdi seti salona kurdum bitanede dijital çıkışlı media markın dağıttı 30 milyonluk playerdan aldım DTS filmleri seyretmek için şayet çok memnunum ayrıca next nextstar dijital uydu alıcımada optik olarak bağladım aradada müzik ziyafeti veriorum kendime illede z5500 diyorum 2 senelik kullanan olarak bu seti alıpta pişman olan 1-2 istisna kişiden başka kimseyi bulamazsın bkz: hepsiburada daki YORUMLAR

• tmm o zaman şöle yapıcam...odamdaki t7700 dursun x-fi alırım....z5500üde salona kurarım :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: mukon89

tmm o zaman şöle yapıcam...odamdaki t7700 dursun x-fi alırım....z5500üde salona kurarım :)

Güzel fikir, şimdiden hayırlı olsun..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Wolverine

quote:

Orjinalden alıntı: mukon89

tmm o zaman şöle yapıcam...odamdaki t7700 dursun x-fi alırım....z5500üde salona kurarım :)

Güzel fikir, şimdiden hayırlı olsun..

bak asıl üstad (wolverine) konuştu bizde zamanında bu forumun eski logitech kullanıcıları olarak onun fikirlerine uyarak aldık 2 sene oldu memnunuz çok şükür o güzel fikir diyosa güzel fikirdir için rahat olsun al

• maalesef o sitede ben de yorum yazmıştım artı ve eksilerini,sanırım eksilerini yazdım diye yayınlamadılar,amazon.com gibi olamadı bizimkiler adamlar kim ne yazdıysa yayınlıyor,alıcı da neyle karşılaşacağını az çok tahmin ediyor böylece.
  • Ben z-5500 derim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.