Seat Cordoba Müzük Sistemi
5 Cevap499 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2311 Mesaj
25 Şubat 2008; 0:12:56 

2006 Seat Cordobaya orjinal teybini bozmadan amfi taktıran var mı?Orjinal kapıdaki kolonları neyle güçlendirebilirim.Hangi kolonları tavsiye edersiniz?

2070 Mesaj
2 Mart 2008; 19:55:45 

orijinal kapıların ölçüsü nedir bilgin varmı 16 cm veya 13 cm dir buna uygun hertz jbl marka kolonlar tavsiye ederim bütçen nedir ?

6931 Mesaj
3 Mart 2008; 3:01:51 

Arkadaşım bende de 2004 Cordoba var kapılara 17cm. ve 13cm. Pioneer kolon aldım önlü arkalı toplam 4 kolon 200ytl.'ye maloldu işçililk dahil bi de şu amfiyi aldın mı olay tamamdır:
http://urun.gittigidiyo...-KUTUDA_W0QQidZZ8561792
(Satıcıyla alakam yok JBL amfiler tavsiyemdir)

2010 Golf 1.4 TSI Highline Manuel 160hp. Fırtına Grisi

1361 Mesaj
11 Mart 2008; 23:58:16 

quote:

Orjinalden alıntı: enoman

Arkadaşım bende de 2004 Cordoba var kapılara 17cm. ve 13cm. Pioneer kolon aldım önlü arkalı toplam 4 kolon 200ytl.'ye maloldu işçililk dahil bi de şu amfiyi aldın mı olay tamamdır:
http://urun.gittigidiyo...-KUTUDA_W0QQidZZ8561792
(Satıcıyla alakam yok JBL amfiler tavsiyemdir)

Verdiğiniz amfisi mono amfi yani bass amfisi,bass amfisine component bağlanmaz.Bağlandığı zamanda componentler yanar çünkü ikiside ters olarak frekans veriyor.

quote:

Orjinalden alıntı: Tavcı
2006 Seat Cordobaya orjinal teybini bozmadan amfi taktıran var mı?Orjinal kapıdaki kolonları neyle güçlendirebilirim.Hangi kolonları tavsiye edersiniz?

Hocam aracınızın orjinal hoparörlerinin rms değerlerini bilmiyorum ama pek güçlü olduğunu sanmıyorum o hoparlörlerin.O hoparlörlere amfi alacağınıza ilk önce component alın daha sonra amfi alın.Normal hoparlörler rms olarak düşüktür büyük ihtimalle o yüzden amfi almaya gerek yok.

90 Mesaj
18 Haziran 2009; 0:45:06 

tuncelim bırak bu tesisat işlerini bak yakında çocuk gelio...:))))))

Doesn't play well with others....

9 Mesaj
1 Temmuz 2009; 23:17:42 

quote:

Orjinalden alıntı: sertacak

tuncelim bırak bu tesisat işlerini bak yakında çocuk gelio...:))))))

zeynep bebek geldi dünyaya

Eğer bir gün sizden sokakları süpürmeniz istenirse, o kadar güzel süpürün ki sokakları, herkes burada işini çok iyi yapan büyük bir çöpçü yaşıyormuş desin...
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » DH Garaj » Seat Cordoba Müzük Sistemi
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.172