Şimdi Ara

Gastrit ve Reflüm var bıktım artık.bitkisel önerisi olan?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
26
Cevap
1
Favori
40.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şu an 18 yaşındayım 2007 nin başından beri bu illetle uğraşıyorum.çok rahatsız edici bir hastalık midem sürekli ama sürekli ağrıyor yanıyor bulanıyor..

defalarca doktara gittim bana lütfen artık doktara görün demeyin (en az 10)..

Hastalığın ilk başlarda heliko bakter plori adında bir bakterinin neden olduğunu söylediler tedavi oldum eskisine göre çok rahatladım ama tam olarak iyileşme sağlanmadı. Daha sonra 1-2 ay süreyle normal mide ilaçları kullanmamı söylediler onuda yaptım.sonuç olarak midem tam iyileşmiş durumda olmamasına karşın eskiye göre iyiydi. tekrar doktarlara göründüğümde artık hastalığımın sinirsel bir hastalık olduğunu söylediler ve gönderdiler. sürekli ilaç kullanıyorum.....

hastalığım başladığından beri ünv. sınavına hazırlandığım için steres altında olabilirim=) aynı zamanda içine kapanık biriyim.

Sizlerden istediğim midemin yanma , ağrı , bulantı sorunları için bitkisel tarifleriniz önerileriniz..internetten çok araştırma yaptım ama net bişe yok elimde açıkcası.yorumlarınızı önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar teşekkür ederim....

• www.dogaltedavi.net

bir incele faydalı olacaktır.
  • Geçmiş olsun gastrit tedavisi hakkında yazılmış bir kitap var yazarı Defne Duru okuyan var mı bilmiyorum ama sitesi:http://www.gastrittedavi.com/
  • maydanoz iyi gelir mideye
    http://sarbeabitkiseltedavi.com
  •                       Enfeksiyonel iltihabi hastalıkların

modern tıpta tedavisi yoktur.Fakat Doğal yöntemlerle kalıcı,yanetkisiz,güvenilir tedavisi mümkündür.

Hazırladığım Apiterapi karışımlarla (Organik sertifikalı Bal,Propolis,Polen,Arı Sütü,Arı Ekmeği (Perga) ) tıbbın tüm imkanlarını tüketen yüzlerce

ÜLSER,GASTRİT,ÜLSERATİF KOLİT,CROHN,REFLÜ, hastalarının kalıcı olarak iyileştiklerine bizzat şahit oldum,

Propolis, doğadaki en güçlü antibiyotik ten 100 misli daha güçlüdür.Hiç bir yanetkisi yoktur.Propolis, GASTRİT ve ÜLSER e sebep olan

helicobacterpylori bakterisinin yokedilmesinde ve mide zarında oluşan iltihabın kurutulmasında,yüksek antibiyotik,Antiviral ve antienflamatuar

etkisiyle bu hastalıkların tedavisinde doğadaki en üstün,en etkili çözümdür.Bu formülü bulan Japon bir Dr.dur...

Erzurum Ziraat Mezunu 34 yıllık Apiterapi Uzmanıyım,Organik Ürün temini ve kullanım yöntemleri için,

05324063215 & 05050658499 nolu tlf.ve Whatsapp tan ulşblrsnz.Saygılarımla.Kadir Onay.... 

Apiterapi Merkezi Youtube & apiterapimerkeziinstagram

Gastrit ve Reflüm var bıktım artık.bitkisel önerisi olan?APİTERAPİ MERKEZİyoutube
    MODERN TIPTA KIMYASAL BAZLI SENTETİK İLAÇLARLA HİÇ BİR HASTALIĞIN KALICI TEDAVİSİ YOK.BİTKİLERİNDE GÜCÜ BU HASTALIKLARI TEDAVİDE YETERSİZ KALIYOR. GASTRİT, ÜLSER ÜLSERATİF KOLİT VE CROHN GİBİ ENFLAMATUAR (İLTİHABİ) SİNDİRİM SİSTEMİ RAHATSIZLIKLARININ KALICI KESİN GÜVENİLİR YANETKİSİZ TEDAVİSİNDE DOĞADAKİ EN ÜSTÜN EN ETKİLİ EN GÜVENİLİR ÜRÜNLER DOĞAL ARI ÜRÜNLERİDİR. ARI ÜRÜNLERİ İLE UYGULADIĞIM TEDAVİ YÖNTEMİNDE BASKILAYICI, GEÇİCİ DEĞİL, KESİN KALICI YANETKİSİZ GÜVENILIR TEDAVİ SÖZKONUSUDUR..! SÖZKONUSU HASTALIKLARIN TEDAVİSİNDE GEZEGENİMİZDE BU YÖNTEMDEN BAŞKA TAM TEDAVİ SAĞLAYAN BİR YÖNTEM HENÜZ KEŞFEDİLMEDİ. UYGULADIĞIM YÖNTEM BİLİMSEL REFERANSI OLAN DOĞAL BİR YÖNTEMDİR..! Mide ve Bağırsak Hastalıkları İçin Doğal Çözümler PROPOLİS Bulgaristan’dan Dr. S. Nikolov ve arkadaşları, propolisin akut ve kronik kolit üzerindeki etkisini incelemişlerdir. Çalışmaya, yaşları 20 ile 65 arasında değişen 45 hasta katılmıştır. Hastalara günde üç defa yemeklerden önce propolis ekstraktı verilmiştir. Sonuçta toplam 43 hastada olumlu sonuç elde edilmiştir. Bunlardan 26’sında çok iyi, 12’sinde iyi kalanları ise memnuniyet verici şekilde iyileşme gözlenmiştir. Sadece iki hastada herhangi bir gelişme gözlenmemiştir. Çoğu hastada yedinci günde iyileşme başlamış ve ondokuzuncu ya da yirminci günde tamamen iyileşme görülmüştür. PROPOLİSİN, ANTİOXİDAN ETKİSİ :: *Serbest radikaller bağışıklık sistemini zayıflatır. Propolis in içeriğindeki, *CAPE ve Artepillin C güçlü bir anti-oksidan etkiye sahiptir. *Propolis lipid peroksidasyonunu engellemektedir. *Propolis, vitamin E’ye göre daha güclü bir anti-oksidan tesire sahiptir. PROPOLİSİN ANTIVIRAL VE ANTİBAKTERİYEL ETKİLERİ ::: *Ecoli, Herpes, İnfluenza *Tip B ve C hepatit virüsleri *HIV, ve * Helicobacter pylori bakterileri hiç bir sentetik antibiyotik ve ultraviyole ışınlarıylada öldürülemeyen, en dirençli virüs ve bakteriler dir. * Propolisin laboratuar ve vücut ortamında anti-viral ve anti-bakteriyel etkileriyle tüm bu virüs ve bakterileri öldürebilen tek madde olduğu bilimsel olarak ıspatlanmış tır. . * Propolis bulaşıcı hastalıkları önlemeye yardımcı olacak en etken maddedir.10. 07.2011 Dr. Osamu Mizukami Sağlık Destek Kliniği Tokyo Japonya SİNDİRİM SİSTEMİ HASTALIKLARINDA POLEN  Gastrit, Ülser, Kolit ve Hemeroid en yaygın sindirim sistemi hastalıklarıdır. Gastrit ve Ülserin ana nedeni ise sinirseldir, genelikle stresten kasılan (spazm yapan) mide kası sinirleri, o bölgeye gelen kılcal damarları da kısarak bir bölgenin kansız kalıp, yaraya dönüşmesine neden olur. Tedavi edilmezse insana yaşamı zehir eden hastalıklardır. Ömür boyu diet uygulamayı veya ameliyatları gerektirir. Bazı zamanlarda mide kanaması ve delinmesi şeklinde ölümlere neden olurlar. Belirtilen gramajlar dahilinde yapılan Polen kürleri, Mide-Barsak sistemine bağlı tüm hastalıklarda: geçici değil, Kesinkes tedavi sağlar.  Yine, Polonya Farmakoloji ve Toksikoloji Enstitüsü tarafından yapılan araştırmalar sonucu polenin lipit (yağ) metabolizması bozukluğunda, kan serumundaki trigliserit düzeyinin düşürülmesinde oldukça etkili olduğu belirlenmiştir. Çeşitli yayınlarda, polenin kronik kolit, mide ülseri, Gastrit, mide kanaması, kronik ishal ve kabızlıkla, anemi tedavisinde, kolesterolde, hepatitde başarıyla kullanıldığını görmekteyiz. Doğanın Nimetleri: Propolis Ve Arı Poleni / Milliyet.Com.Tr Peki, propolisin ne kadar faydalı olduğunu biliyor musunuz? Arı poleni ve propolis gibi mucize besinlerin maalesef hakkını veremiyoruz. Bugün az bilinen arı ürünlerini keşfedeceğiz. Tarih sahnesinde şifalı bir güç olarak yerini almış, sonradan unutulmaya yüz tutmuş olan Propolis, kimya biliminin doğuşuyla, yani 1900’lü yılların başında, yeniden gündeme gelir. Kovan zırhı: Propolis Çalışmalar sonucunda propolisin içeriğinde antiseptik, anti-bakteriyel, anti-fungal ve anestezik etkili yaklaşık 180 farklı aktif madde tanımlanmıştır.. Bu değerli arı ürününün bilinirliğinin artması, sağlıklı bir beslenme modelinin vazgeçilmez bir unsuru olması için pek çok neden var. Bağışıklık sistemini destekler: Bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıklara karşı vücut direncini artırır. Kanserle savaşır: Tümör hücrelerinin çoğalmasını engeller, intihar etmelerini sağlar. Mide ülserine karşı korur: Propolisin mide ülseri yapan Helikobakter pilori mikrobunu öldürdüğü klinik çalışmalarla gösterilmiştir. Ülseri önlemekle kalmaz, tedavi edici özelliği de vardır. Anti-aging etkisi vardır: Güçlü antioksidan özellikleriyle hücresel yaşlanmayı önler. Dr. Ümit Aktaş Propolisin Faydaları Propolis, doğal bir antibiyotiktir. 1 mg Propolis, yaklaşık olarak 20 mg Penisilin’e denk gelmektedir. Astım Anti Romatizmal Akciğer Hastalığı Kanser Doku Yenileyici (Yaraların Çabuk Kapanması) Şeker Hastalığı Sindirim, Solunum, Dolaşım Sistemi Bozuklukları Antibiyotik(Geniş Spektrumlu) Mide Ülseri Gastrit Ülseratif Kolit Crohn Yağ Yakıcı Guatr Tansiyon Prostat .   .
    https://www.youtube.com/watch?v=in2enPVbRXk&feature=youtu.be

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.