- x
öğrenim kredisi iptali (sigortalı çalışma)
13 Cevap10451 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

415 Mesaj
24 Şubat 2008; 22:39:08 

arkadaşlar öğrenim kredisi alıyorum fakat yazın migros da çalışacağım ama kredimi keserler mi bilmiyorum bilgisi olan arkadaşlar lütfen cevap verin

103 Mesaj
24 Şubat 2008; 22:55:10 

KESMEZLER DİYE BBİLİYORUM..

BENDE OKURKEN 2 AY ÇALIŞMIŞTIM AMA KREDİM KESİLMEDİ... BUNDAN 6 YIL ONCE

545 Mesaj
24 Şubat 2008; 23:03:45 

bende kesilir diye bi işe girmemiştim.. giren arkadaşların hiçbirini kesmediler .. bende girdim.. 2 yıldır çalışıyorum.. hala kesilmedi..:):) bide benimki burs.. kredi yi neden kessinler..

inşallah benimkinide kesmezler..:):)

415 Mesaj
24 Şubat 2008; 23:23:57 

ÇOOK TEŞEKKÜR EDERİM KARA KARA DÜŞÜNÜYODUM ALLAH RAZI OLSUN

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
24 Şubat 2008; 23:26:00 

burs olsa kesilebilir de kredi kesilmez adı üstünde kredi sonuçta geri ödiceksin

ben geçen sene çalıştım 2 ay sigortam yattı ama kesilmedi kredim hala alıyorum

4207 Mesaj
24 Şubat 2008; 23:52:26 

nigrosta çalışmak iyi mi nasıl bi dezavantakı falan var mı teknosada olduğu gibi...

BU İMZAYA ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR

Ankara 1. Sulh Ceza Mahkemesi, 16/07/20XX tarih ve 20XX/40X nolu kararı gereği bu imzaya erişim DONANIMHABER YÖNETİMİ'NCE engellenmiştir.

415 Mesaj
25 Şubat 2008; 0:07:01 

fena değil ya sezonluk çalıştığın zaman normal aslında bunu kardeşim yazdı benim nick i kullanmış ama benim gördüğüm kadarıyla akşam 6 da geliyordu çok öyle zor değil sanırım ayrıca muhabbet de oluyormuş

3308 Mesaj
25 Şubat 2008; 0:13:41 

yok kesilmez

4403 Mesaj
25 Şubat 2008; 1:15:19 

kesilmez de kesilmesi senin için daha hayırlı olur. ödeme planı geldiğinde ne demek istediğimi çok iyi anlayacaksın

Söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil.

Fuzuli

670 Mesaj
25 Şubat 2008; 2:09:18 

Kardeşim yazın sigortalı olarak çalıştı ama kredisi kesilmedi. Senin durumunda da kesilmez.

Dear Resident,
The time we spent together however long it was meant the world to me. I would love to see you again, but unfortunately, I cannot. You see, I am a ghost. I can't only materialize once every decade on the anniversary of my death. I chose to spend my one day among the living with you, sweet... Resident. Perhaps we will meet again in another decade, provided you keep your figure.
Until then, all my love from the beyond,
Barney

4578 Mesaj
25 Şubat 2008; 2:46:02 

o kredinin kesilmesi daha iyi. kredi için işe başlamamazlık etme sakın. krediyi senden fazlasıyla alacaklar merak etme. aylık kredi alan ve şu an üniversiteyi bitirmiş birisi 6 milyar borçla hayata giriyor!

bu bir işaret...

4207 Mesaj
25 Şubat 2008; 11:39:35 

quote:

Orjinalden alıntı: hardbody

fena değil ya sezonluk çalıştığın zaman normal aslında bunu kardeşim yazdı benim nick i kullanmış ama benim gördüğüm kadarıyla akşam 6 da geliyordu çok öyle zor değil sanırım ayrıca muhabbet de oluyormuş

hadi ya ne güzel işmiş ha kaç para veriyolar acaba full-time a

BU İMZAYA ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR

Ankara 1. Sulh Ceza Mahkemesi, 16/07/20XX tarih ve 20XX/40X nolu kararı gereği bu imzaya erişim DONANIMHABER YÖNETİMİ'NCE engellenmiştir.

20543 Mesaj
25 Şubat 2008; 12:09:31 

Sen bildirmedikten sonra kesmezler.
Benim bildiğim sigortalı işe başladın mı Kredi ve Yurtlara bunu bildirmen gerekir. Aksi taktirde cezası var.

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...

3215 Mesaj
25 Şubat 2008; 12:23:56 

kesilmez..Fakat geri ödeme tarihin değişmez uzatamazsın..yani 2010da geri ödemen gerek diyelim iş bulamadıysan bunu uzatabiliyodun..sigortalı işte çalıştıgın için artık uzatamazsın..

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » öğrenim kredisi iptali (sigortalı çalışma)
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.238