Şimdi Ara

Holic Online(WoW kontrolleri ve animemsi grafikler mi ?)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
0
Favori
10.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet tanıtmanın zamanıydı.foruma geri dönüşümle birlikte alışık olduğum gibi bir oyun tanıtarak gireyim dedim.bilmiyorum tanıtan var mıydı ama yinede yeterince ilgi görürse ek olarak bir rehber hazırlayacağım.şimdi bi kaç ss ve oyunun ana hatlarıyla başlayalım...

Holic online

http://holic.netgame.com/

boyut : 953.36Mb

1-Oynanış(Kontroller) : free oyunlarda pek alışık olmadığımız wasd kontrol sistemi mevcut oyunumuzda ve evet bu çok güzel bir olay.(ek olarak tıklayarak da oynanabilir).evet her objenin üstünden sıçrayamıyoruz ama bu o kadar da rahatsız edici birşey değil.
    2-Grafikler : Anime tarzı ve parlak grafikler.(ayrıca üstünüze giydiğiniz tüm itemlerin gözükmesi güzel bir özellik) sslerden anlaşılabilir...
    3-Sesler : Çok birşey göremedim çok iyi veya çok kötü değil

Oyun içi

Sınıflar

Mage-Monk-Warrior-Rogue-Priest

Mage : Bildiğimi klasik caster.Element büyüleri ve yüksek damage.
    Monk : yarı buffer yarı savaşçı bir sınıf.kendini zamanla heallama(heal over time) gibi özellikleriyle oynanışı seri kılıyor.
    Warrior : Yüksek armor ve hp ye sahip.Partilerde tank görevi üstleniyor
    Rogue : İlk lvllarda düşük vurmasına karşın ilerde giyeceği itemlere göre(crit-dex) yüksek damage vurabiliyor
    Priest : Healer olarak karşımıza çıkıyor.Partilerin aranan elemanı

Oyunla ilgili önemli bilgiler

+Lvl 10a geldiğinize dual class özelliği kazanırsınız(yani ilk seçtiğiniz sınıfa ek olarak 2. bir sınıf örneğin warrior-monk veya rogue-priest gibi)iki sınıf arasında değişim yapabilirsiniz ancak iki sınıfın da lvlları ayrıdır aynen ayrı 2 karakter gibi.ayrı ayrı lvl atlatmak gerekmekte.Bu sınıflardan kendinize en çok işe yarayanını seçmeniz yararınıza olur.örneğin warrior-monk idealdir.çünkü kendinize monkun bufflarını atıp daha sora warrior dönebilirsiniz(bufflar üstünüzde kalacaktır)
    +lvl 12 de pet questini yapıp pet alabilirsiniz
    +Şuan sürmekte olan event sayesinde pet olarak kartal alabilirsiniz ancak kartalı martın 12si(eventin sonu)ne kadar +30 yapamazsanız kartal silinecek ek olarak +35 yaparsanız kartalınız upgrade olacaktır.(lvl30-35 arası kartallar aynı şekilde devam edecek)
    +lvl 20de binek hayvan alabilir bu sayede daha hızlı hareket edebilir ve üstünde mob kesebilirsiniz
    +"?" quest var "!" quest bitti anlamına gelir.o noktaya gidip questi alın veya verin
    +"repeatable" yazan questler tekrar yapılabilir ve ödül olarak verilen item-yiyecek vs yeniden alınabilir
    +iki ırk bulunmakta biri insana benzer olan seneka diğeri ise kendine has koshare.insanlar dengeli bir güç dağılımına sahipken ,koshareler melee(warrior,rogue)sınıflarına daha yatkındılar.tabi bende insan rogue var çok çok büyük farklar yaratmıyor :)
    +Itemin kalitesine göre(yeni içerik)

Beyaz
    Mor
    Sarı
    +Silahların üstüne enchant yaparak parlamalarını sağlayabilirsiniz! yerden düşen taşlarla herhangi bir şehirdeki enchanter işinizi görecektir(yeni içerik)
    +parti kurarak daha hızlı lvl atlayabilirsiniz! oyunda solo takılma imkanınız olsada ilerde +25-30 lvllarda parti kurmak lvl atlamak için yararınıza olacaktır(yeni içerik)
    +"T" karakterinizin otomatik koşmasına,"R" yürüme-koşmaya,"F2" tuşu dinlenmeye, "F8" interface i kapatıp-açmaya,"F12" ss almanıza yarar(yeni içerik)

video :http://www.youtube.com/watch?v=wgtuk8tpj-c&feature=related

"ssler"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elluin -- 25 Şubat 2008; 19:00:18 >

• oyunun ob si acıldıgında arkadasla indirip denicektik ama baska bir oyuna basladık o sırada:P ve holici unuttuk . belki indirebilirm(pc requiemi kaldırmazsa)

bu arada oyundaki max lwl ve max lwla ulasılabilinecegi ortalama zamanı soliyebilrmisin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Juvixted -- 24 Şubat 2008; 20:32:51 >
  • Bu oyunda çok büyük bir açık var 1günde level 45 olabilir 9999m yapabilirsiniz pm atmayın sölemem
  • senin bulduğun şey oyunun glitchidir ve gm contacttan bildirirsen düzeltmeye çalışırlar tabi öyle bişey düşüneceğini pek zannetmiyorum
    tabi bahsettiğin "açık" bot değilse...
    ek not : araştırdım bahsettiğin şey hack arkadaşım uğraşmayın böyle şeylerle banlıyorlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elluin -- 24 Şubat 2008; 21:22:11 >
  • WoaWWW resimler çok güzell oyunda süper ben geliyorum
  • yaw bişi dicem bu oyun şuan open betamı ve oynuyan türk varsa oynucam .... :D o kadar oyun oynadım hiç anime oynamadım belkide istediğim budur dimi :d bütün oyunları biraktım Ultima hariç arada devam :D

var mı şuan oynuyan indiricem ona göre yoksa trk iptal bu oyun :d
  • oynuyorum ben işte :)
  • ben ob gectigi gun basladım oynamaya.butun classları denedim.en cavip monk geldi.yuksek damage ve seri kasabilmesi ile bence en ii char diyebilirim bana gore, ben en son lvl 30 olmustum ama biraz ara verdim.indirmeye oynamaya deger bi oyun deneyin pisman olmucagınıza eminim...
  • ya arkadaslar baslasammi baslamasammi karar veremedim sizce basliyim mi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Elluin

oynuyorum ben işte :)

level kaç oldun kutluğ abi, sen oynuyorsan güzeldir
  • yaw yok mu indirip oynucak team

DevilDev krdşm beraber başlıyalım?

olurmu kabulse direk indiriyom 4 kb kota limitim var şuan 6gb :D

1 gb daha geçtiq mi 70 ytl gelcek hade hayırlısı :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bornavilivarol2 -- 24 Şubat 2008; 23:26:54 >
  • ben geçenlerde öyle indirip bakmıştım idare eder bi oyun
  • ben yarin 1 sularinda indiririm
  • Vallahi bu sizin seçiminiz zevkler tartişilmaz ama bu oyun bana biraz''cocukca'' geldi..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Alésta

quote:

Orjinalden alıntı: Elluin

oynuyorum ben işte :)

level kaç oldun kutluğ abi, sen oynuyorsan güzeldir

valla 19um daha ama kasıyorum 20 olurum bugün bineğimi alırım =)

quote:

Vallahi bu sizin seçiminiz zevkler tartişilmaz ama bu oyun bana biraz''cocukca'' geldi..

ya kişiye göre değişir bi oyunun çocukça olup olmaması kimisine göre tüm oyunlar çocuklar içindir o açıdan bakarsan

• İndiriyorum ve deniyorum... Teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noitu -- 25 Şubat 2008; 13:10:55 >
  • içerik olarak en iyi free oyunlardan biri olduğunu size garanti edebilirim yani item fazlalığı oynanabilirlik vs bakamından en çeşitli oyun şuana kadar gördüğüm.arayüz ve oynanış biraz wowdan arak ondan güzel zaten
    ek olarak güzel olan şey çeşitlilik.örneğin benim rogueum var.istediğim çeşit item giyebilirim.istersem dexterity ve accuracy kullanarak daha isabetli ve seri vuruşlar yaparım istersem critic damage a gidip tek vuruşta çok yüksek damagelar verebilirim.herşey üstünüze giydiğiniz itemlere bakıyor.bir warrior ister fazla damage verebilir isterse de defense ratingle yüksek armora sahip olup tank olabilir.ek olarak item kalitesi şuana kadar gördüğüm kadarıyla

beyaz-mor-sarı(sarıdan sonra birşey var mı bilmiyorum henüz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elluin -- 25 Şubat 2008; 13:18:47 >

• hmm ozaman bi indireyim bugun
  • offf 1 saatden beri uyelik alamiyom su netgameden
  • tamam oyuna kayit oldum su an iniyor

not : oyun tam olarak 953.36Mb rehbere eklersin Elluin
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.