Şimdi Ara

audi mi? mercedes mi? bmw mi? (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
469
Cevap
7
Favori
262.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugün ü güzel geçirmek için geriye bakmak lazım

bugün 20 yıllık 15 yıllık 10 yıllık mercedesleri çevrenizde çok rahatça görebilirsiniz hala çoğu tıkır tıkır çalışır durumda

ama bugun 20 yıllık 15 yıllık audi ben hiç görmedim 10 yıllık belki

ama bugün ben 20 yıllık bmw 1 2 tan gördüm 15 yıllık da az 10 yıllık tmm var ama mercedes kadar hiç biri yok

bu da mercedes in ne kadar uzun ömürlü sağlam bir araç olduğunu gösterir!

• audi vw grubu olduğu için baştan elerim,bmw de güzel ama 7 serisi dışındakileri sevmiyorum ama bir gerçek varsa o da mercedestir tek geçerim
  • quote:

Orjinalden alıntı: icaa_61

bugün ü güzel geçirmek için geriye bakmak lazım

bugün 20 yıllık 15 yıllık 10 yıllık mercedesleri çevrenizde çok rahatça görebilirsiniz hala çoğu tıkır tıkır çalışır durumda

ama bugun 20 yıllık 15 yıllık audi ben hiç görmedim 10 yıllık belki

ama bugün ben 20 yıllık bmw 1 2 tan gördüm 15 yıllık da az 10 yıllık tmm var ama mercedes kadar hiç biri yok

bu da mercedes in ne kadar uzun ömürlü sağlam bir araç olduğunu gösterir!

+1907

• Kesinlikle AUDI. Ama AUDI olacaksa quattro olmalı. 2-Mercedes 3-BMW
  • Hiç bi şekilde modelleri katmazsak kesinlikle Mercedes diyorum.. ayrıca modeller arasında da örneği E, 320, A6 karsılastırsak ta yine Mercedes derim...
    Ayrıca bir çok kişinin dediği gibi yollarda bir sürü 85le 90 arası mercedesler görüyoruz.. acaba neden BMW bu kadar fazla değil...
  • quote:

Orjinalden alıntı: uA_BarBar

Hiç bi şekilde modelleri katmazsak kesinlikle Mercedes diyorum.. ayrıca modeller arasında da örneği E, 320, A6 karsılastırsak ta yine Mercedes derim...
    Ayrıca bir çok kişinin dediği gibi yollarda bir sürü 85le 90 arası mercedesler görüyoruz.. acaba neden BMW bu kadar fazla değil...

Eski satış rakamlarına bakmadan hiç bir şey söylenemez belki de mercedes o senelerde çok sattı piyasada fazla arabası var bmw az sattı az arabası var bu bozulup çöpe atıldığı anlamına gelmez.Ayrıca 190E ler E 200 ler benim bildiğim çok satmıştı.
  • Bmw sağlamlık açısından ne Audi ile nede Mercedesle yarışamaz.Bmw ler Mercedes ve Audi ye göre daha narin arabalar.
  • 3 Markada dünyanın önde gelen arabaları. Şahsi fikrim 1-Mercedes. 2-Bmw 3-Audi
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k.a.a.n. -- 25 Ekim 2008; 21:41:47 >
  • Siz ne derseniz deyin, var olan gerçekler var.

O da şudur:

1. Mercedes

2. Audi ve BMW

Yani Mercedes her zaman 1 numaradır, BMW ve Audi ise yarışmakta. Şu an Audi öne geçti, ama BMW yeni çıkaracağı modellerle öne geçebilir. Şahsen bende A4 var, ama param yetseydi tabi ki C serisini alırdım:) Onun önünde Yıldız var, onu başkalarıyla kıyaslama...:)
  • her zaman 5 kasa bmw tekdir benim için audide quatro teknolojili alcaksana büyük motor gerektirir iyi basmak için mercedes knofor bmw ise hız arabasıdır her zaman için bmw forever
  • Audi
  • bmw
  • MERCEDES ve diğerleri. 1.mercedes 2.Volvo gerisinin sırası çok önemli değil (benim için böyle)
  • Almanlaın bir lafı var :

Mercedes ve Bmw yi satmak icin Audi yi binmek icin yapiyoruz..

Audi Alman halkı icin Bmw ve Mercedesten daha özeldir.Bunu bizzat Almanlara sormustum ve aynı cevabı almistım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: autolover

Almanlaın bir lafı var :

Audi Alman halkı icin Bmw ve Mercedesten daha özeldir.Bunu bizzat Almanlara sormustum ve aynı cevabı almistım.

Çakma Almana sormuşsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bianconera -- 20 Temmuz 2008; 23:30:57 >
  • valla Almanı bilmem çakmamıydı ama senin cevap baya bi çakma olmuş.
    quote:

Orjinalden alıntı: bianconera

quote:

Orjinalden alıntı: autolover

Almanlaın bir lafı var :

Çakma Almana sormuşsun
  • yanlız bana göre pek adil olmamış bu kıyaslama bence Audi A6 mercedesin E serisinden daha üsütün gibi A4 olsa tamam...

• Evet Alman çok iyi bilir : ülkemizde takislerimiz Tofaş olup Almanya'da ie Mercedes'tir...Audi kesinlikle taksi olarak kullandırmamaktadır... Ayrıca Audi dünya sinemalarında arabalarını cruch ortamına veya kötü karakterli oyunculara teslim etmemktedir. BMW'de Audi'nin izindedir... yanlış mı biliyorum yoksa :)
  • Yıldız önden gider...Asaleti temsil eder...

2 grup araba vardır...

1.Grup:Mercedes-Benz

2.Grup:BMW-AUDİ ve diğerleri

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.