Şimdi Ara

## Sapphire'in HD 3470 Modeli Kullanıma Sunuldu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
4.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Sapphire'in HD 3470 Modeli Kullanıma Sunuldu ##

## Sapphire'in HD 3470 Modeli Kullanıma Sunuldu ##

AMD-ATi'nin ekran kartı üretimindeki en önemli partnerlerinden biri olan Sapphire'in HD 3470 modeli kullanıma sunuldu. Firmanın yeni kartı ATi'nin 55nm üretim teknolojisi ile hazırlanan RV620 gpu'sunu esas alıyor. 64-bit bellek veri yolu desteği sunan ekran kartı DirectX 10.1 desteğinin yanı sıra PCIe 2.0 uyumluluğuna da sahip. UVD teknolojisini de beraberinde getiren ve yüksek tanımlı videolara yönelik olarak donanımsal hızlandırma da sağlayabilen ekran kartının grafik işlemcisi 800MHz'de, 256MB GDDR3 bellek ise 1900MHz'de çalışıyor. 40 adet paralel işlem birimi ile gelen ekran kartı ayrıca AMD-ATi'nin 780G yonga seti ile gelecek Hybrid Crossfire teknolojisini destekleyen en güçlü grafik kartlarından biri konumunda. Bilindiği üzere firmanın yeni teknolojisini destekleyebilen harici kartlar yapılan açıklamaya göre HD 2400 ve HD 3400 serisi ile sınırlandırılmış durumda. Pasif soğutma ile gelen dolayısı ile HTPC'lere de göz kırpan ekran kartı çift DVI ve HDTV destekli tv çıkışı ile donatılmış durumda. Kartın yurt dışı satış fiyatı 65$ civarında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 23 Şubat 2008; 20:30:49 >

• Multimedia için çok uygun bir kart. Bazı arkadaşların bu tip kartlara yaptığı, 64 bit olurmu oyun oynanmaz bunla türü yorumlar anlamsız. Sonuçta bir çok kişi oyun oynamıyor bilgisayarla. Üstelik sessiz. Gerçi bunla oyunda belli bir seviyeye kadar oynanabilir.
  • Sessizlik için iyi
  • çeşit oluyo işte artırsınlar 8500 GT den aşağı kalmaz heralde..
  • Bu kart ile belirli seviyeye kadar oyunda oynanabilir. Sıfır ses de cabası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bykanca -- 23 Şubat 2008; 21:11:24 >
  • Crysis i full açıyor muş birde bakıyorsun :)))))))) :PPPP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gunwane -- 23 Şubat 2008; 21:33:31 >
  • Multimedya için yeterli bir kart
  • Multimedia ve sık sık oyun oynamiyanlar için ideal ekran kartı ati bence yavaş yavaş kendini geliştiriyor hele 4xxx serisi ile 9xxx serisini geçeceğini bile düşünüyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: max975

Sessizlik için iyi

Aynen katılıyorum 780G yonga seti + (HD3470 hybride son derece uygun) + Sempron 2100+ ya çok hesaplı bir sistem kurulabilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: Albatros83

quote:

Orjinalden alıntı: max975

Sessizlik için iyi

Aynen katılıyorum 780G yonga seti + (HD3470 hybride son derece uygun) + Sempron 2100+ ya çok hesaplı bir sistem kurulabilir

+1
    bide yanında 1 gb ram alsa ucuz ama (parasına göre)performanslı bi sistem
  • forumda bir olgunluk var yaa,cidden insanlar artık birbirlerine sataşma bağbında cvplar vermiyorlar.Bu çok güzel ve olumlu bir gelişme.Durumlara iyi ve alternatif yönlerden yaklaşmak HOŞGÖRÜ kültürünün yaygınlaşması ile olur.Yorum yapan arkadaşları kutluyorum.forever DH
  • quote:

Orjinalden alıntı: lapry

forumda bir olgunluk var yaa,cidden insanlar artık birbirlerine sataşma bağbında cvplar vermiyorlar.Bu çok güzel ve olumlu bir gelişme.Durumlara iyi ve alternatif yönlerden yaklaşmak HOŞGÖRÜ kültürünün yaygınlaşması ile olur.Yorum yapan arkadaşları kutluyorum.forever DH

+111
  • quote:

Orjinalden alıntı: insicam

Multimedia için çok uygun bir kart. Bazı arkadaşların bu tip kartlara yaptığı, 64 bit olurmu oyun oynanmaz bunla türü yorumlar anlamsız. Sonuçta bir çok kişi oyun oynamıyor bilgisayarla. Üstelik sessiz. Gerçi bunla oyunda belli bir seviyeye kadar oynanabilir.

eet çok doğru 64bit x300se ile çoğu oyunu oynadım . 40 paralel işşlem birimi gpu saat hızı falan küçümsememek lazım..yeni oyunlar çoğu full grafik olur
  • pek oyun açmaz ama Multim. için iyi gibi zaten herkes oyun için e.kartı almıyoya
  • saat hızlarına şaşırdım valla
  • 64bit için gayet güzel gibi.Biraz önce sempron 2100+ haberini okumuştum :D emekli ve memur çocuklarınında yüzü gülecek :)))
  • Bakalim mart cikmadan gelirse 9800GX2 beklerim fiyatlarin düşmesini , gelmez ise 8800GT test etmek için 4 gözle beklicem.Yani ucuz ekran karti almaya gerek kalmamiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ce5uR -- 24 Şubat 2008; 0:40:50 >
  • ati amd yi tebrik ediyorum Hybrid Crossfire teknolojisini çok iyi düşünmüşler .
  • quote:

Orjinalden alıntı: insicam

Multimedia için çok uygun bir kart. Bazı arkadaşların bu tip kartlara yaptığı, 64 bit olurmu oyun oynanmaz bunla türü yorumlar anlamsız. Sonuçta bir çok kişi oyun oynamıyor bilgisayarla. Üstelik sessiz. Gerçi bunla oyunda belli bir seviyeye kadar oynanabilir.

+1
  • salonum için bi htpc toplamayı düşünüyorum, son gelen haberler beni oldukça mutlu etti :)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.