Şimdi Ara

iPhone'u Kırdım!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
4.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

iPhone'u Kırdım!!

iPhone'u Kırdım!!

• Geçmiş olsun kardeşim :) piline talibim
  • Geçmiş olsun.Nasıl oldu bi yerden mi düştü baya kötü olmuş
  • pili başkasına söz verdim ya kusura bakma :)

akşam evde aile kavgası vardı iphone u kurban ettik :)
  • Hocam başınız sağolsun
    heralde baya sinirlenmişsiniz
  • Fakedir bu fake

Şaka bi yana , Kardeşim gerçekten geçmiş olsun yaw
  • Cihaz çalışmaz halemi geldi yoksa ekran kırıldı diye sizmi telefonu söktünüz boyle... Geçmişolsun gerçekten bende camı kırmıştım kazıdım asetatla kullanıyorum şimdilik içim acımıştı yani ilk kırıınca, bole olsaydı herhalde hayata küserdim :P
  • Fake'ti bu nasıl kırıldı ki?

Şaka 1 yana geçmiş olsun abi.
  • valla dün gece sabaha kadar ağladım zaten hayata küstüm resmen :)

işte insan sinirlenince ne yaptığını bilmiyor ... şimdi iyiyim ama ne sinirim kaldı ne üzgünlüğüm ...
  • Allah rahmet eylesin.
  • hocam çok geçmiş olsun.. bari kırdıktan sonra rahatladın mı? yani Allah korusun bi Aile faciasını önlediyse hayırlısı buymuş diyebiliriz...

Saçmalamadım inşallah
    sakin relax ohh ben sabahtır uğraşıom 1.3 e çıkarcam ha çıktı çıkmadı hadii restore

geçmiş olsun......
  • Geçmiş olsun.

Bende sinirlenince kırıp dökmeyi çok severim, o an elinin altında iphone olması feci olmuş :)
  • bir ara notebooku kaldırdım o an şirketin notebooku oldugu aklima gelince frene bastim baktim iphone tatli tatli bakiyo bana beni kır beni kır gibi aldım elime önce vurdum yere bişi olmadı daha da sinirlendim duvara çaktım bakdım hala ekranda görüntüler var bu sefer daha sert fırlattım ve öldü alet :)
  • Fredinin kabusu gibi vallaha

Geçmiş olsun nediyelim vala
    quote:

Orjinalden alıntı: Midgàrd

bir ara notebooku kaldırdım o an şirketin notebooku oldugu aklima gelince frene bastim baktim iphone tatli tatli bakiyo bana beni kır beni kır gibi aldım elime önce vurdum yere bişi olmadı daha da sinirlendim duvara çaktım bakdım hala ekranda görüntüler var bu sefer daha sert fırlattım ve öldü alet :)

• Off hocam fena kırmışsın yaa.Geçende bana oldu bu tür bir olay ama ben birşey kıramadım malesef.Bir yerde laptop bir yerde N81 bir yerde en sevdiğim kahve bardağım ve bir yerde de televizyonun hiç bir yerde bulamayacağım kumandası.Çok büyük bir tartışma çıktı birşey den hırsımı çıkarmam lazım N81i aldım arkadaşın telefonu o olmaz geri bıraktım.Ardından kumandayı aldım o hiç olmaz bir daha aynısından bulamam.Kahve bardağımı aldım anılarım gözümün önüne geldi ne yapıyorum ben felan oldum ve bıraktım.En son laptop'u aldım onu alana kadar biraz yumuşamış olmalıyım ki ne yapıyorum ben dedim ve yerine bıraktım baktım sinirim geçmiş.Sonra açtım N81 den müziği koydum kahve bardağıma kahvemi aynı anda televizyon keyfi ve laptopla donanimhaber mesaisi değme keyfime.Hiç birinden mahrum olmadığım için o kadar mutlu oldum ki.Şimdi senin İphone'u görünce tekrar anladım bazı şeyleri.

• arkadaşım ilk önce geçmiş olsun diyorum
    bn iphoneun bı parçasını araıyorum bana sata bilirmisin benim için çok önemli
    şimdiden teşekkürler
    msn:osurukcom_26@hotmail.com (biraz komik gelebilir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pehliwan -- 23 Şubat 2008; 22:24:12 >
  • Geçmiş olsun, yazık olmuş ama cana geleceğine mala gelsin diyelim
  • gecmis olsun kardes ben sinirlendigim zaman televizyonun kumandasin harciyorum simdiye kadar 7 tane kirdim darisi 8e
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.