Şimdi Ara

MONDİAL 150 KT ---- KANUNİ SEYHAN 150C ------ KANUNİ MOTOCAR200-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar her iki koşuldada kullanılabilecek en iyi motor hangisidir scootermi yoksa diger türmü ? Maksimum bütce 2500-300 ytl aklımda bu 3 model var ne dersiniz tabi bu koşullarda ( hem asfalt hem arazi yollarda arazi dedigim stabilize toprak yol az cok ufak taşlarda var ) hangisini almalı scooter uygun olmaz sanırım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elbistan 46 -- 23 Şubat 2008; 20:30:24 >

• 0'mı istiyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TIGERSHARK -- 23 Şubat 2008; 19:42:29 >
  • Evet sıfır km düsünüyorum.Yani arkadasım sen sıfır km ve ikinci el alabilecegim motor önerilerinde bulunursan degerlenderiyim.
  • motocar200 basliktakilerin hepsine 10basar
    yanlız siyah olanı tercih etmek belki daha esnetik olr.
  • İkinci el cbr 125 alabilirsin 0 cbf 150 alabilirsin ama ben 3ünden birini alıcam diosan motocar200 dür derim alman gereken
  • Arkadaslar dün itibari ile gezdim dolaştım bütün markaları öncelikle kesinlikle ve kesinlikle scooter almaya karar verdim.Öncelikle aklımdaki scooter modellerini söyleyeyim

MONDİAL 150 ZAT

ASYA MOTOR 150T 19A

ÇELİK MOTOR MARTİAN 150

KANUNİ ROKKO 150

MONDİAL 150 ZC

Yukarıdaki 5 model arasından secim yapacagım nedense 150 zat martian 150 biraz daha sıcak geldi ne dersiniz ?
  • Kanuni 150 Rokko güzel ve dayanıklı motordur tavsiye ederim 150 martian işe yaramaz ama 150 zatda güzel seçim senin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.