Şimdi Ara

Commandos Serisi [ANA KONU] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.498
Cevap
18
Favori
128.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Full#Throttle

ekle benide cok sevdigim bi oyundur

hoşgeldin.
  • Hey gidi hey. Ne oyundu ya. "Yes sir" "Consider It Done" gibi replikleri hala kulağımda dalgıçın. Ama herşeye rağmen Green Beret adamım. Ekleyebilirsin hocam.
  • quote:

Orjinalden alıntı: De-Niro

Hey gidi hey. Ne oyundu ya. "Yes sir" "Consider It Done" gibi replikleri hala kulağımda dalgıçın. Ama herşeye rağmen Green Beret adamım. Ekleyebilirsin hocam.

Hoşgeldin ekliyorum.
  • Commandos Serisi [ANA KONU]

Arkadaşlar burada takıldım kaldım, bölümde bütün adamları öldürdüm; ama en son ki görevi yapamadım. Ne yapacağım konusunda yardıma ihtiyacım var. Yardımlarınızı bekliyorum.
  • SaLVaDo o bölümü hatırladım ama ne yapacağımızı hatırlayamadım.

Ne yapmamız gerektiğini yazan yerin SS'sini alsan, yardımcı olabilirim.
  • Ekle Hocam
  • quote:

Orjinalden alıntı: SaLVaDo

Commandos Serisi [ANA KONU]

Arkadaşlar burada takıldım kaldım, bölümde bütün adamları öldürdüm; ama en son ki görevi yapamadım. Ne yapacağım konusunda yardıma ihtiyacım var. Yardımlarınızı bekliyorum.

Objective leri gösteren bi SS olsa yardımcı olacaz ama çok oldu oynamayalı unuttum objective i görsem hatırlarım belki
  • benide eklermisin?

Zamanında çok oynamıştım bu oyunu
  • emrebulgur ve speedman hoşgeldiniz ekliyorum.
  • Commandos Serisi [ANA KONU]

Dediği bu işte.
  • quote:

Dediği bu işte.

Green bereti kullanarak hs 293 bombasının navigasyon sistemini ele geçir(kontrol altına al yani).

Onu kamyona koy ve batıya giden aşağıdaki yoldan kaç.

Aynen bunu yazıyor. Orada green beretle bir bombayı alıp kamyona koyup fıyman lazımmış. Haritada bomba ve kamyon olması lazım. Yapabilirsin inşallah.

• Arkadaşlar 3 ve evvelki oyunları netten indirebilir miyim? Var mı yardım edebilecek?
  • Ekle kardeş
    Thief
  • quote:

Orjinalden alıntı: F0NDiP

Ekle kardeş
    Thief

Sen zaten eklisin.
  • arkadaşlar öncelikle merhaba acil yardıma ihtiyacım var ben commandos 2 oynuyorum ve bu denizaltıdan adamları kurtarmamız gereken bölüm orada kaldım spy ile içeri sızdım ama bir türlü anahtarı bulamıyorum deli olacam nerede bu anahtar ne yapıcam denizcileri kurtaramıyorum bi yardım pleaseee

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi commandosss -- 8 Mart 2008; 20:06:54 >
  • hile yaz :P ya bu commandos 2 de sanırım fazla ilerleyememiştim hile yazmıştım dayanamayıp tecrübeli kişiler cevap verebilir belki....ilk bölümleri geçtimde ondan sonraları takılıyordum ( gerçi o zamanlar çocuktum belki ondan kaynaklanıyordur :)
  • teşekkürler

ama ben hile yapmak istemiyorum arkadaşlar nasıl geçicez bu bölümü yardımcı olurmsuunz
  • quote:

Orjinalden alıntı: goodboy89

Arkadaşlar 3 ve evvelki oyunları netten indirebilir miyim? Var mı yardım edebilecek?

yok mu bilen dostlarım
  • quote:

dostum bu bölümü adım gibi bilirim az uğraşmadım. green beret i alıcaksın çantadaki el işaretine tıklatıp uçağın ucundaki füze başlığına basıcaksın onu kamyona yükleyip gösterilen yerden gidiceksin

oyunu 3 kere bitirince ezberliyor insan

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.