Şimdi Ara

## XFX'den İlginç Tanıtım: GeForce 9600GT Oyuncular İçin Doğdu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
4.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## XFX'den İlginç Tanıtım: GeForce 9600GT Oyuncular İçin Doğdu ##

Nvidia'nın son dönemde yıldızı parlayan üreticilerinden biri olan ve hazırladığı farklı reklam kampanyaları ile dikkat çeken XFX, GeForce 9600GT ile de geleneği bozmadı ve diğer pek çok üreticinin aksine farklı bir yol bulmayı başardı. Reklam departmanı gerçekten sıkı çalışan XFX'in sansasyon yaratan son tanıtımlarından birinde en büyük rakibi olarak gösterilen EVGA'nın ismini artık firmanın sembolü olan yaratığın dişleri arasında görmüştük. Firmanın GeForce 9600GT için hazırladığı yeni tanıtımda farklılaşma yolunda etkileyici olmayı başarıyor. Ultrason görüntüsünü reklam kampanyasına taşıyan firma GeForce 9600GT'nin özellikle oyuncular için hazırlandığının altını çiziyor. Detaylarını aşağıda bulabileceğini reklam kampanyasının yanı sıra firmanın biri standart saat hızlarında olmak üzere Extreme ve XXX ile birlikte toplamda 3 farklı GeForce 9600GT modeli hazırladığını da ifade edelim.

## XFX'den İlginç Tanıtım: GeForce 9600GT Oyuncular İçin Doğdu ##

• XFX'in basinda Cem Uzan filan var sanirim. Reklam kampanyalari o sekilde.
  • Dikkat çekici gercekten
  • umarım bu kart,200$ ı aşmayan fiyatıyla gelir.XFX kullanıyorum ve bundan sonra devamlı da XFX kullanacağım (kalitelerini bozmadığı sürece)
    Reklamda bence klas olmuş.
    Fiyatı hakkında bir bilgi yok yine.Şu an BFG ile XFX iyi kartlar çıkaracaklar gibime geliyor.Bekleyip göreceğiz.

Kartın boyu ne kadar acaba ?
  • Gerçekten çok güzel akıl edilmiş... Bir XFX kullanıcısı olark gaza geldim...
  • 9600 lerın hızaştırılmış modellerı yurtdışında pek de ucuz degıl. Turkyıede de 8800 lerden 20,30 dolar ucuz gelebılır. Belkı aynı fıyata bıle gelenler olabılır. Nvıdıa oyunlarını bı kenara bırakırsak performansta da ezıp geçecek türden bır fark yok. Başa baş kartlar.
  • haber için teşekkürler fx57
  • PALİT 9600GT SONİC TEK GEÇERİM yakında sonuna birde plus(+) eklenir
  • Bu 9600 gt kartları bundle oyun olarak ne verecekler acaba?İnsan 200 dolardan fazla para verince yanında kaliteli bir orjinal oyun ister(Bioshock,World in Conflict,Unreal Tournament 3 gibi)
  • Bence harika bir reklam olmuş :) Aylardır 9600GT bekleyen arkadaşların heyecanını daha da bir artırmış adamlar. 9600 serisinin çok fazla çeşidini göreceğiz gibi duruyor OC olabilme kapasitesi göz önünde bulundurulursa bu kartın silenti, OC'si, Sonic'i her bi çeşidi çıkar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: x0x

PALİT 9600GT SONİC TEK GEÇERİM yakında sonuna birde plus(+) eklenir

sen daha sanırım XFX kalitesini bilmiyorsun.Sen kolpa Paliti tek geçmeye devam
    Palitin kullandığı malzemeler herzaman soru işaretidir ? işaretidir ki her zaman ucuzdur

XFX onu ringe davet eder

• valla xfx anakarttan çok çektim birdaha xfx'in yanından bile geçmem,ama burada sormak istiyorum 320mb gts satılıp bu kart alınırmı?
  • 9800gtx kim için çıkacak ?

Oyun oynamayanlar için.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hirotaro

quote:

Orjinalden alıntı: x0x

PALİT 9600GT SONİC TEK GEÇERİM yakında sonuna birde plus(+) eklenir

sen daha sanırım XFX kalitesini bilmiyorsun.Sen kolpa Paliti tek geçmeye devam
    Palitin kullandığı malzemeler herzaman soru işaretidir ? işaretidir ki her zaman ucuzdur

XFX onu ringe davet eder

8800GT serisinde en çok hangi marka tavsiye edilior sen önce ona bak

• fiyat ne olur acaba
  • XFX Nvidia nın en beğendiğim partnerlerinden biri umarım kalitelerini bozmaz, reklam gayet ilgi çekici
  • Yani XFX Dediyse Bi Bildiği Vardır.Bekleyip Görmek Lazım...
  • doğuştan oyuncu!
  • 9600 GT ye uyan bir reklam deel..9800 GTX ne diyecekler..Ama yinede orijinal fikir tebrik etmek gerekir..Bakalım satışlara ne derecede etki edecek..??
  • xfx gerçekten kaliteli kartlar yapıyor ama reklam olmamış
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.