Şimdi Ara

Seboreik Dermatit (214. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
8.481
Cevap
199
Favori
1.208.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yedire yedire uzerinde kagit havluyu beklete beklete elma sirkesi sürün marketlerde satilan fermente 100de100 elma yıkmayın oylece kalsin sirke sirkeyle yasayin gezin tozun egzamadan iyidir geciriyor. Sonucta pislik bir bakteri tuz ve asit öldürüyor bu canavari birazda beslenmenize ozen gosterin ilac şampuan tamami geçici çözüm alayini kullandim 8 9 yildir bu hastalik var en saglikli etkili çözüm elma sirkesi oldu yanliz surunce silmeyin mesuliyet kabul etmem zaten dogal bisey sirke ben bu sekilde yırttım.ilacla sampuanla olsa olsa kanser olur baska hastaliklar gelir bulur yasantimizi dogallastirmazsak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: himmet_dal

Yedire yedire uzerinde kagit havluyu beklete beklete elma sirkesi sürün marketlerde satilan fermente 100de100 elma yıkmayın oylece kalsin sirke sirkeyle yasayin gezin tozun egzamadan iyidir geciriyor. Sonucta pislik bir bakteri tuz ve asit öldürüyor bu canavari birazda beslenmenize ozen gosterin ilac şampuan tamami geçici çözüm alayini kullandim 8 9 yildir bu hastalik var en saglikli etkili çözüm elma sirkesi oldu yanliz surunce silmeyin mesuliyet kabul etmem zaten dogal bisey sirke ben bu sekilde yırttım.ilacla sampuanla olsa olsa kanser olur baska hastaliklar gelir bulur yasantimizi dogallastirmazsak.

hocam suyla karistirip uygulasak yine ayni etkiyi gosterirmi, elma sirkesi sert, asitli oldugu icin tahris falanda edebilir belli olmaz valla =)

• Head & Shoulders Clinical Strength,
    Sensun Blue Medicated.

Bu ikisinin etken maddesi Selenyum Sulfittir.
    Zaten asıl işe yarayan konu %1 selenyum sülfittir.

Geçmiş olsun..

• internette bu sampuanı buldum. 11 -12 tl civarı marketlerde satılıyormus. Clear man COOL SPORT Seboreik illetine faydalı deniliyor kullanan var mı ?
  • bu hastalıktan muzdarip kuzenim soğuk sıkma zeytin yağından yapılma bir sabunla başını yıkadığını ve ilk yıkamadan sonra kaşıntının tamamen kaybolduğunu ve diğer yıkamalardan sonra da pullanmanın tamamen geçtiğini söyledi. ırsi bir hastalık olduğu için tüm kuzenlerimde mevcut. bakalım soğuk sıkma zeytin yağından yapılma sabunu deneyecem bir de sonucu paylaşırım burada.
  • kulga kullanıcısına yanıt
    Nerden temin etmişler hocam özel yapım mı

• metin2blogun M kullanıcısına yanıt
    Valla ben suyla denemedim ama sade hali cildimi yeniliyor daha guzel yapiyo belki sizin cildiniz narin yapıli olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: himmet_dal

Valla ben suyla denemedim ama sade hali cildimi yeniliyor daha guzel yapiyo belki sizin cildiniz narin yapıli olabilir

tesekkurler hocam, deneyecegim en kisa zamanda. umarim ise yarar.
  • Beyler mantar ilacı hiç kullanan oldu mu ben bir ara itraspor adında mantar ilacı kullanmıştım 2 ay kadar çok rahattım. Aslında şampuanla beraber kullanıyordum ama sonra aynı şampuanı tek başına kullandığımda fayda göremedim. Ya şampuanın etkisi gitti yada itraspor ise yariyordu.
    Şimdi durumum çok fena bir daha şu itrasporu kullanayım diyorum çok zararlı mıdır bu meret.
    Kullansam mi?

• cepAnkara C kullanıcısına yanıt
    tokattan getirtmiş sanırım
    Ben sirkeyi kullandım ama daha da kızardı.Ama bu kızarıklık çok uzun sürmüyor denemekten zarar gelmez ya işe yararsa ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: WinchesteeR

Ben sirkeyi kullandım ama daha da kızardı.Ama bu kızarıklık çok uzun sürmüyor denemekten zarar gelmez ya işe yararsa ;)

Hocam dikkat ettim de sende hic birsey ise yaramamis, 1 tane senin adina olumlu olan bir yorumunu hatirlamiyorum =)
  • Arkadaşlar seboreik dermatit için Hunca Sarımsaklı ve Defneli şampuanı kullanabilirsiniz paraben içermiyor ben memnunum şuan.
  • fearlestorm kullanıcısına yanıt
    ne zamandır kullanıyorsunuz ve kabuklar gectimi kasıntı filan ?
  • İZMİRLİ_91 İ kullanıcısına yanıt
    1 hafta oldu yaklaşık ama faydası direk etki etti.

birlikte kullandım saçım daha kötü oldu diyebilirim 2 ay civarı kullandım..şampuanlı tedavilerin tekrarladığını düşünüyorum ben, sıcak su azdırıyor dediğim gibi..

şu an niyetim vegan diyeti yapmak hayvansal hiçbir ürün yemeyi düşünmüyorum..şeker bağlantısı olmadığına eminim artık örneğin..
  • melbourne kullanıcısına yanıt
    Ktüymüs. Anlasılan kesin kurtaracak düzgün bir sey yok bu hastalıktan. Clear men cool sport diye bir sampuanı gordum dün nette. Faydalı denilmiş. Onu alıp deneyecegim. Ne yapsam caresini bulamıoyurm. Doktorada gitmiyorum artık kortizonlu ilaçtan baska faydaları yok.
  • fearlestorm kullanıcısına yanıt
    Dediginiz sampuanı ilk kez duyuyorum. Umarım caresini bulursunuz. Aşırı yag ve kasınma sacları cok zayıflatıyor.
    Aynen öyle beni referans almayın :D Ama bende çok şükür kabuklanma iltihaplanma tamamen geçti sadece kızarıklık kaldı.Elidel diye bir krem var 2 ay kadar kullanmıştım bir ise yaramamıştı.İlacı gördüm bugün tekrar başladım bakalım bir ilerleme olacak mi . Reçete de kortizonsuz olduğu yazıyor.Sonuçları paylaşıcam ;)

Clear önermiyorum hocam Hunca'yı deneyin bence hem de fiyatı ucuz 7-8 lira olmalı.
  • 
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.