Şimdi Ara

Seboreik Dermatit (205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.481
Cevap
199
Favori
1.208.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu nasıl mantar anlamadm lanet olsn böyle mantara
  • W.Klitschko kullanıcısına yanıt
    Walla care oluyorsa gider Afyon'dan da alirim. Gitmisken kaymak filan da alirim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ucuß3 kullanıcısına yanıt
    yatkınlık varsa kel de yapiyor bu meret malesef :(
  • streamin S kullanıcısına yanıt
    allahtan saç derimde yok ya .. 27 yaşndaym saçlarmn çoğu gitti ama :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: streamin

daha onun alında ve sırtta çıkıp da geçmeyenleri var şanslı say kendini ..

bak bu sd 'nin kafa derisine yaptiklarina

https://en.wikipedia.org/wiki/File:Seborrhoeic_Dermatitis_on_the_Scalp.jpg

http://i67.tinypic.com/10naosp.jpg

http://i68.tinypic.com/w9i544.jpg

hani usuldendir şimdi 10 larce sayfayi okuma; karbonhidrat, seker ve hareketsiz yaşamdan uzak duruyorsun ..coresatin sarı krem + selsun mavi yada vichy yeşik şampuan alıyorsun ..

yulaf , ekmek ..vb bunlarda şeker ve karbonhidrattir hatirlatma .. karatay diyeti fena iş görmüyor ancak bu rezil hastalik icin fazla protein de sıkıntılı bir durum 15-20 yıllık tecrübemle söleyebilirim bunu ..

Sa, hocam doktor bana seboterit +egzama dedi bi sıvı losyon verdi adını hatırlamıyorum bi hafta her gün sonra gün arayla toplam 3hafta kullan dedi. Şampuan yazicakdi istemedim zEytin yağlı sabun kullanıyorum sampuanlar daha kötü yapıyor dedim yazmadı. Stresten oluyor dedi, ben stresli bir insanım ama Candida yok bende. Bu yukarda yazdıklarınızı denemeli miyim?

• beyler dermecto kuru ve atopik ciltler için olan kremi kullanan var mı? kortizon içermiyormuş.
    Zaten saçları goturuyo bu hastalık seboroit olup saçlı birini goremez siniz benim.ekilenlerj bile götürdü bilsem ektirmezdim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • W.Klitschko kullanıcısına yanıt
    ekilenleride mi götürüyor ? aha ! tek dayanağım vardı oda gitti ...
    bepanthen 'in 1-2 kremini ben de kullaniyorum bu arada şu sıralar kullandigim kremleri size atayim belki lazım olabilir

sizler de işinize yarayanları aktarirsaniz ortak bir liste oluşur ..bepanthen , arko ve coresatin hakkaten işe yariyor ..(en azindan bende, yüz bölgemden bahsediyorum ..)

orjinal hali ..

http://img226.imagevenue.com/img.php?image=636750780_IMG_20160611_121010_1_122_52lo.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi streamin -- 11 Haziran 2016; 12:19:35 >

valla eskisi gibi değil bepanten falan . şimdi daha sürülebilir olmuş. eskiden merhem ve normali vardı normali bile ince sürsen yağlandırıyordu. bize yağlı krem gitmiyor . ama yeni çıkanlar güzel beğendim ince sürünce emilip gidiyor . bakalm şimdiden böyleyiz ileride ne olacak bilmiyorum ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: W.Klitschko

Zaten saçları goturuyo bu hastalık seboroit olup saçlı birini goremez siniz benim.ekilenlerj bile götürdü bilsem ektirmezdim

Daha öncede yazmıştım yine söylüyorum 70 yaşında dedemde 40 yaşında dayımda ve en yakın arkadaşımda var adamların 1 cm bile eksikliği yok saçta kalıcı dökülüyorsa artı olarak genetik dökülmende vardır
  • Asterix kullanıcısına yanıt
    Abi seboroit li kaç kişi gordumse hepsi keldi hemde kaç kişi babam arkadaşlarım yağlanma ve kabuklanma deil saçları vallahi bıyık lari bile çektikçe dokuluyor

• Burdaki arkadaşlara sormak istiyorum acaba saçlar duruyor mu dökülme varmı arkadaşlar?????

• 34 yaşındayım şakaklarda seboreikle birlikte biraz dökülme oldu.Sd olduğu zaman o kepekler ile birlikte kulak üstündeki kısa kılların bile döküldüğü oluyor.Genel olarak saçım duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ygultekin82

34 yaşındayım şakaklarda seboreikle birlikte biraz dökülme oldu.Sd olduğu zaman o kepekler ile birlikte kulak üstündeki kısa kılların bile döküldüğü oluyor.Genel olarak saçım duruyor.

Demeye çalıştığım bu işte döker ama genetikte sorun yoksa en fazla biraz seyrelir yoksa kel kalma olmaz
    Yüz için sana tavsiyem konazolun köpüğü haftada iki defa ilk kullan hiç bir şey kalmıyor kremlerle uğraşmana gerek yok.Ama saçtakini hala tam olarak yenemedim.Ķöpügü aynı zamanda kulak içlerine de sürüyorum hiç bir şey kalmadı.

• Vichy yeşile başladım.Head and Shoulders ile aynı ürün olsada içinde(selenyum di sülfür) umutluyum.

• ygultekin82 Y kullanıcısına yanıt
    Hiç boşuna umutlanma kardeşim belki bi zamandan sonra kabağa dönüşüyor :)

• Asterix kullanıcısına yanıt
    İlginç benim.ekilenlerde döküldü aşırı yağlanma fan oturu

• Herkesde ilk kullanımda ilaç etki etmiş ta ki bağışıklık kazanana kadar.Bende hiçbir ilaç tek seferlik bile etki etmedi anlayamadım gitti.T bölgemde ve saçımda var saçlar ön yanlardan bariz şekilde açılmaya başladı.Bundan 4 sene önce alnımdan saç çıkıyordu :D Sabredicez dua edicez başka çare yok .
  • 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.