Şimdi Ara

Seboreik Dermatit (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.481
Cevap
199
Favori
1.208.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sarı, pembe ve mavi renkleri var da çoğu kişi sarı yı önermiş..En kısa süre içerisinde almaya çalışıcam bakalım inşallah işe yarar..
  • 264burak kullanıcısına yanıt
    http://www.dermokozmetik.com/coresatin-dermatit-icin-nonsteroidal-sari-krem.html#0 tam olarak linkteki göz çevrene kullanma ilk kullanımda etkili. Reçetesine bakmadan kullanma.
  • Merhaba Arkadaşlar,
    Kepeklenme ve kaşıntı için, bir çok arkadaşın memnun kalması necitesinde Vishy yeşik kapak kullanmaya karar verdim. Ancak saçlarımın yağlı olması nedeniyle ve ayrıca yeşil kapak şampuanların hem kuru saçlar hemde normal &yağlı saçlar için bulunması nedeniyle ikilemde kaldım. Etkin sonuç için aşağıda linki bulunan şampuanların kangisini almalıyım?

http://www.dermokozmetik.com/Vichy-Dercos-Kepek-sampuani-200-ml-Kuru-Saclar-icin.html#0

http://www.dermokozmetik.com/Vichy-Dercos-Kepek-sampuani-200-ml-Normal-Yagli-Saclar.html#0

Vichy yeşil kapak kullanan arkadaşlar, yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler

• Birde seboderm şampuan kullanan varsa yorum yapabilirler mi? Çünkü climbazol içermesi nedeniyle bir çok doktor bu şampuanı tavsiye etmiş.

Seboderm kullanalar yorum yapabilirler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erolktr

Birde seboderm şampuan kullanan varsa yorum yapabilirler mi? Çünkü climbazol içermesi nedeniyle bir çok doktor bu şampuanı tavsiye etmiş.

Seboderm kullanalar yorum yapabilirler mi?

kullandım ilk başta etkisini görür gibi oldum fakat tekrar aynı olmaya başladı yaklaşık 2 ay kullandım artık bilemicem belki başka birinde faydalı olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erolktr

Merhaba Arkadaşlar,
    Kepeklenme ve kaşıntı için, bir çok arkadaşın memnun kalması necitesinde Vishy yeşik kapak kullanmaya karar verdim. Ancak saçlarımın yağlı olması nedeniyle ve ayrıca yeşil kapak şampuanların hem kuru saçlar hemde normal &yağlı saçlar için bulunması nedeniyle ikilemde kaldım. Etkin sonuç için aşağıda linki bulunan şampuanların kangisini almalıyım?

http://www.dermokozmetik.com/Vichy-Dercos-Kepek-sampuani-200-ml-Kuru-Saclar-icin.html#0

http://www.dermokozmetik.com/Vichy-Dercos-Kepek-sampuani-200-ml-Normal-Yagli-Saclar.html#0

Vichy yeşil kapak kullanan arkadaşlar, yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler

buna cevap bekliyorum arkadaşlar..

Seboderm mi kullansam vishy yeşil kapak mı ikilemdeyim..

Yardım lütfen..

• erolktr E kullanıcısına yanıt
    Vichy süper içindeki şampuanı turuncu renk olanı al kullan kardeş kuru saç için bendeki heralde normalide oluyodu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: himmet_dal

Vichy süper içindeki şampuanı turuncu renk olanı al kullan kardeş kuru saç için bendeki heralde normalide oluyodu.

Hocam bende dercos kuru saçlar için olanı var.1 aydır kullanıyorum.Kepeğim dahada artı malesef.
    Ürünü nasıl kullanmalıyım saçta bekletmelimiyim.

• Vichi dercosun sacda 5 6 dakika kalmasinin urunun etkisini artirdigina dair yorumlar var internette
    Urunden maximum ektiyi nasil kullanarak elde edebilirim
    tsk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi savaskerem37 -- 27 Kasım 2014; 9:17:22 >
  • quote:

İnternetten sipariş vereceğim. Bu nedenle içindeki şampuanın rengini bilme şansım yok maalesef. Sen ne sonuç elde ettin kullandıktan sonra memnun musun?
    Ben 2dk tutuyorum kafamda duzeliyor 5 gün kaşıntı yok

• quote:

Ben 2dk tutuyorum kafamda duzeliyor 5 gün kaşıntı yok

kepek durumu nasıl peki?
    Kepek 5. Gün çıkıyo zaten 2gun arayla yıka yazıyırda ben zararlı diye 5gune bir yıkarım 2yıldır şampuanım bu.

• quote:

Kepek 5. Gün çıkıyo zaten 2gun arayla yıka yazıyırda ben zararlı diye 5gune bir yıkarım 2yıldır şampuanım bu.

Vichy Dercos Anti-Dandruff 200ml Kepek Karsiti Sampuan (Yagli Saç) olanından aldım. Deneyeceğim. İnşallah iyi gelir. Zararlı demişsin. Bu konuyu biraz açarmısın?
    Zarar derken??
    Buraya foto koydum bu şampuandan verim alıyorum 2.yıldır
    Seboreik Dermatit

• quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

quote:

Orijinalden alıntı: maestro2

Rapor verdi, ben yüz için kullandım. sürünce hemen geçiyor sonra yine çıkıyor.

Devlet hastanesindeki palavracı dr yazmadı, bir şeyde demedi, aralık ayında tıp fakültesine gidecem, bakalım onlar ne diyecekler şimdilik biraz fayda etti gibi, eğer yazdırabilirsem kupürünü saklıyorun eczaneye götürüp parasını geri isteyeceğim.

Hocam bana o zaman 3 ilaç verdi 1 tanesi raporlu demişti, buydu diye biliyorum zaten bende sadece bunu almıştım. Ben düzenli kullanmadım, 2 gün sürdüm bıraktım. bu sıralar zeytinyağı sürüyorum. saç derinizde işe yaradı mı? dökülme var mı?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

quote:

Rapor verdi, ben yüz için kullandım. sürünce hemen geçiyor sonra yine çıkıyor.

Devlet hastanesindeki palavracı dr yazmadı, bir şeyde demedi, aralık ayında tıp fakültesine gidecem, bakalım onlar ne diyecekler şimdilik biraz fayda etti gibi, eğer yazdırabilirsem kupürünü saklıyorun eczaneye götürüp parasını geri isteyeceğim.

Hocam bana o zaman 3 ilaç verdi 1 tanesi raporlu demişti, buydu diye biliyorum zaten bende sadece bunu almıştım. Ben düzenli kullanmadım, 2 gün sürdüm bıraktım. bu sıralar zeytinyağı sürüyorum. saç derinizde işe yaradı mı? dökülme var mı?

Sivilceler ve izleri yok olmaya başladı kaşıntıda çok az kaldı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Burada ki yorumları okuduktan sonra vichy yeşil kapaklı kreminden sipariş verdim eczaneye ama eczane bana beyaz kapaklı olanından getirdi. Ben de bu olmadığını söyleyince kutusu değişmiştir falan dedi. Bichy yeşil kapaklı olanı kullanan arkadaşlar kutu üzerinde tam olarak ne yazıyor. Bilgi berebilir misiniz?

• Bu değil mi hocam elinizdeki? Eskiden yeşil kapaklıydı yeni kutusu beyaz kapaklı.
    Seboreik Dermatit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MO209 -- 28 Kasım 2014; 15:11:03 >
  • Teşekkür ederim. Ben daha almadım buydu sanırım değişti deyince pek inanmamıştım açıkcası.

• 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.