Şimdi Ara

[b]Trust sp_6210 subwooofer çalışmıyor..[/b]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 3 veya 4 güün önce creatibe 5.1 soundblaster ses kartıyla birlikte trust 5.1 ses sistemini aldım..
    ve sistemi kurdum..fakat 3 gündür neler yapmadım ki...
    codecler indirdim..bağlantıları defalarca kez kontrol ettim..en son gittim bir başkasıyla değiştirdim satıcıdan onda da aynı şeylri denedim fakat..
    subwooferdan ses alamıyorum..ses sistemlerine yabancıyım..
    arkadaşlardan yardımlarını bekliyorum...diğer uyduların hepsinden ses geliyor..ses testinde de tüm uydular çalışıyor fakat subwooferdan çıt yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orry01 -- 22 Şubat 2008; 19:10:44 >

• Bağlatıların yeşil-siyah-turuncu ise ses kartında da bu renklere tak.eğer girişlerde sorun yoksa ses sistemi üzerinde sub ayarı varsa onu kontrol et.Ses kartından sub leveli kontrol et ayrıca ses kartından 5.1 seçmiş misin ona da bakmanı öneririm.
  • bende yeşil siyah turuncuydu bendede sorun vardı uzun süre çözemedim kardeşim yalnışlıkla çıkarmış ve bilmediğinden farklı bi renge takmış ve benim çalışmayan 2 uydu çalıştı yani illaki aynı renge takcan diye bişe yok dene hepsini ben sonradan hepsini deneyerek uygun jak girişlerini buldum ara sıra ses kartında renk hataları yapabiliyorlar...
  • evet bağlantılarım yeşil siyah ve turuncu..bağlantılarda problem yok...5.1 seçili ses kartından ve benim uydularımın hiçbirinde bi problem yok..hepsi takır takır çalışıyor..fakat dediğim gibi sadece subwooferdan bas alamıyorum...test ettiğimdede uydular doğru..ama subwooferda yine ses yok malesef:(
  • arkadaşlar yok mu bilgisi olan daha fazla?
  • Sistem üzerinde ayar tuşları var mı?Yada subin arkasında sub level gibi bişey onları da kontrol edersen iyi olur.Ayrıca ses kartı ayarlarından sub ile ilgili ayarı da kontrol et belki kapalı konumda yada min. seviyededir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.