Şimdi Ara

## Nvidia'nın Yeni Silahı GeForce 9800GTX'de G92 Esintileri ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
3.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Nvidia'nın Yeni Silahı GeForce 9800GTX'de G92 Esintileri ##

GeForce 9600GT modelini endüstrinin beğenisine sunan Nvidia cephesinde kullanıcıların gözü kulağı GeForce 9800GTX modeli üzerinde. Gelen son bilgilere göre firma Mart sonu veya Nisan başı gibi GeForce 9800GTX modelini kullanıcıların beğenisine sunacak. Özellikle GeForce 9600GT'nin yerini aldığı GeForce 8600 serisine uygulama bazlı değişmekle birlikte %100+'a varan oranda fark atması 980GTX modeli için heyecan dozunu iyice yükseltiyor. Fakat gelen yeni bilgilere göre GeForce 9800GTX üzerinde G92 gpu'sunu esas alan ve bazı açılardan geliştirilen bir grafik işlemci kullanılacak. Özellikle GeForce 8 serisinin G92 tabanlı modellerinde Triple-SLI desteği olmamasından yola çıkan Nvidia'nın G92 tabanlı GeForce 9800 varyasyonlarında Triple-SLI desteği üzerinde durduğu ifade ediliyor. Şu an bu bilgiler Nvidia tarafından doğrulanmış olmasa da GeForce 9800 serisi de G92 üzerine kurgulanabilir iddiaları her geçen gün biraz daha yayılırken Nvidia'nın gizli projesi olan GT200'ün bu durumda hangi modele veya modellere güç vereceği merak konusu.

• 9800 gts ye guc verir insallah
  • ah bea kardesım 3 aydır bu ekran kartının cıkması ıcın baska bı ekran kartı almıyorum.Gelsede artık alsak gozumuz yollarda kaldı
  • crysis in tam anlamıyla hakkından gelebilcek kartlar yeni çıkıyo..

bundan sonrada oyunlar da çıta yükseldi oyunculara allah kolaylık versin
  • quote:

Orjinalden alıntı: evohan

crysis in tam anlamıyla hakkından gelebilcek kartlar yeni çıkıyo..

e ozaman oyun yapımcılarına allah güç versin .versinki ekran kartı alalım
  • 8800GT AMP den çok da iyi olacağını sanmıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: shanghai404

8800GT AMP den çok da iyi olacağını sanmıyorum

Şaka mı yapıyorsunuz
    9800GTX diyoruz hadi onu bırakın 9600GT bile 8800GT ye %10-15 farkla geride takip ediyor bunun 96TS si var 98T si var 98GTS si war 98GTX i var

ayrıca geforce9 bence komple G92 olucak ve geforce9 sonrasında GPU değişikliğini gidilcek gibime gelio tahmin yani

• quote:

Orjinalden alıntı: Dthbrn

ah bea kardesım 3 aydır bu ekran kartının cıkması ıcın baska bı ekran kartı almıyorum.Gelsede artık alsak gozumuz yollarda kaldı

oda bişeymi ben çıkıcak diye komple sistemi yenileyemiyorum. Emektar PC ile yaşıyoruz:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: tanerturk17

quote:

e ozaman oyun yapımcılarına allah güç versin .versinki ekran kartı alalım

fazla ümitlenmeyin bence 8800 gt de kullanılan gpu nun biraz daha gelişmişi olacak. 8800 gt yle performans farkı %30u geçmez.
  • Nvidia coşdu arka arkaya GT GTS GTX GS gene tek el oldular
  • Nvidia herhalde G92 yi çok sevdi.
  • birde 9x adı altında 8x serisinin gpularını kullanmasa.. insanları yanıltıyor gibime geliyor...
  • quote:

8800 gt yle performans farkı %30u geçmez.

Çok iddialı bir söz :)

FEAR'da, 8800 GT'nin 61, 8800 Ultra'nın 80 kare aldığı şu testte 9800 GTX'in konumu ne olur sizce, @1man1ac ?

## Nvidia'nın Yeni Silahı GeForce 9800GTX'de G92 Esintileri ##

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 22 Şubat 2008; 17:04:18 >
  • Sp rop gibi birimlerin sayısı performansını belirleyecektir bu kartın. Atiyi zor günler bekliyor Allah verede 4*** serisi 19** serisi gibi başarılı olsa ya değilse nvidia bu kartıda 700-800 ytlden aşağı satmaz maalesef.
  • Bilgi için teşekkürler

quote:

Orjinalden alıntı: CeOfFuture

9800 gts ye guc verir insallah

• nvidia strateji mi izliyor yoksa g94 gpu'su üst seviyede beklenen başarımı sağlayamadı mı?
    9600 GT G94 ile geliyor da 9800 serisi neden gelmesin?
    sanki burada bir ayak oyunu ve yanıltmaca var gibi
    ama neyse daha bişey net değil....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tuğer

FEAR'da, 8800 GT'nin 61, 8800 Ultra'nın 80 kare aldığı şu testte 9800 GTX'in konumu ne olur sizce?

9800GTX fiyatlari ve diğer ekran kartlarini siler hocam.Söz konusu olamaz.
  • quote:

Keşke öyle olsa...bu kart çıktıktan sonra crysis 2 çıkar özellikler dahada abanılmış şekilde.yine yemez kart.nvidia kart satmaya ea oyun satmaya

devam eder.çok sogudum crysis den ben
  • İnşallah G92 OLMAZ!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: max975

İnşallah G92 OLMAZ!!!

Olmuş artık hocam. Yapacak bişey yok ne yazıkki.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.