Şimdi Ara

YouTube loading sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mrb... Arkdşlar Internet Exp. 7 kullanıorum fakat youtube videolarını açmak istediğimde
    loading kısmında takılı kalıyor... server yoğunluu olabilr die farklı saatte farklı videolar denedim
    flash playerımı kaldırıp yeniden yükledim ama hala sorun devam ediyor... bu sorunu nsl giderbilirm

şimdiden teşekkürler..

• Kesin değil fakat bir ihtimal, kullandığınız dns lerin youtube video sunucularını çözememesinden kaynaklanabilir.
    Farklı dns ile denediniz mi? Denemediyseniz denedikten sonra yine sorun devam ederse birde başka bir tarayıcı(firefox,opera vs.)
    ile denemelisiniz. Dns sunucularınızı değiştirdikten sonra komut satırına (cmd) ipconfig /flushdns yazmanız
    dns önbelleğinin temizlenmesini sağlayacaktır. 3. bir ihtimal ise flash player'ın activex denetimine izin verilmemiş olması olabilir.
    Fakat firefox'ta da yüklenmiyorsa sorun activeX ile alakalı değildir. Bunları deneyip yazabilirseniz yardımcı olabilirim.
  • DNS ayarlarımı deiştirdim ztn standart olarak otomatik alsada yanılmosam 195.175.39.39 ve .40 ını alıo activex i kontrol ettim izin verio..
    ardından firefox kurdum aynı sorunu ondada yaşıorum son olasılık olarakda dns önbellğimi temizledim temp dosylarımı sildim hatta ie yi komple 0 ladım ama hala aynı şey

en illginci başla flv sitelere ulaşıp seyredibiliom pikniktube fln gibi

SORUNU BULDUM KASPERSKY kapatıcında yükledi videoları firewallını kontrol etmeliym

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PalindromZero -- 22 Şubat 2008; 13:40:46 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.