Şimdi Ara

700 ytl ye surround sistemi önerisi lütfen yardımcı olun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 16 m2 lik odama pc ye bağlamak üzere surround ses sistemi arıyorum ama çok kararsızım ne alacağım konusunda.ayrıca alacağım sistemde dijital çıkışlarında olmasını istiyorum.bütçe olarakta max 700 ytl gibi bir para ayırdım.ilk başlarda benimde aklıma logitech z5500 gelmişti ama o da internetten okuduğum kadarıyla yeterli tiz sesine sahip olamadığı için kararsız kaldım. benim istediğimse alacağım sistemde midbass ve tiz seslerini iyi alabilmek ve müzik konusundada başarılı olması her nekadar surround sistemlerin müzikte çok başarılı olamayacağını bilsem bile.yada bir başka deyişle seste çok yüksekten öte kaliteli ses alabilmek.bundan dolayı bana başka sistem önerileri yapabilirmisiniz?yardımlarınızı bekliyorum......

• Bütçen ve kullanım amacın göz önüne alındığında, yerinde olsam Z5500'den şaşmazdım, bu şekilde fiyatına göre en kaliteli surround sistemlerden birine, belki de en iyisine sahip olurdum.
    İlerleyen zaman içerisinde de yaklaşık bu miktarda para biriktirir, ikinci el+temiz bir stereo ampli ve bir çift hi-fi hoparlör alıp ayrı bir stereo sistem kurar, müzik dinletilerini de bu sistemle yapardım...

EKLEME: Bahsettiğim ikinci el sisteme bir de örnek vereyim;
    Stereo ampli --- Nad 320BEE veya Nad 325BEE; ikinci el 200-300 YTL arası bulanabilir.
    Hi-fi hoparlör --- Wharfedale Diamond 8.4 veya 8.3; ikinci el 300-350 YTL arası bulanabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kursad_75 -- 22 Şubat 2008; 0:17:39 >
  • eywallah ustam dediklerin doğrultusunda düşüneceğim ve z5500 alacağım gibi duruyor..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.