Şimdi Ara

## Patriot 2GHz'lik DDR3 Kitini Cebit'e Hazırlıyor ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Patriot 2GHz'lik DDR3 Kitini Cebit'e Hazırlıyor ##

Pek çok donanım üreticisi gibi yüksek performanslı bellek ve depolama çözümleri üreticisi Patriot da yeni nesil ürünlerini 4 Mart'ta Hannover, Almanya'da başlayacak olan Cebit fuarına hazırlıyor. Fuar dahilinde USB bellek, Secure Digital, SDHC, miniSDHC ve microSDHC gibi bellek kartlarıyla SSD olarak bilinen katı halli ve flash tabanlı disklerini de sergileyecek olan Patriot cephesinde firmanın en önemli kozlarından biri de 2GHz2lik yeni DDR3 bellek kiti olacak. Intel'in X38 ve X48 platformları için hazırlanan 2GB'lık kit ile Patriot, A-DATA ve Corsair gibi firmalardan sonra 2GHz saat hızına ulaşan bir diğer üretici olacak. Firma 2GHz2lik DDR3 kitine ek olarak 1066MHz'de çalışan 4GB'lık DDR2 Viper kitini de duyuracak.

• Patriot'ın çok kaliteli oc ramleri vardı. anladığım kadarı ile durgunluktan sonra yine çalışmalara başlamışlar...
  • CL 9 sa nabim ole 2ghzi
  • Herşeyi beklemek daha mantikli , fiyatlar düşücektir bu sayede.
  • haber için teşekkürler fx57
  • Bende bunun 2*1gb ddr800lük modeli var ama daha bi numarasını göremedim yada ben bilmiyom ne yapıcağımı

Bu arada haber için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evoo -- 21 Şubat 2008; 12:21:21 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: shanghai404

CL 9 sa nabim ole 2ghzi

2ghz diyor dikkatini çekerim istersen kaba taslak 800mhz cl4 zamanlamasına sahip bir ram ile orantıla
  • Ramler bakalım kaç Ghz sınırına kadar gidecek ddr3 te bunlar daha başlangıç gibi. Acaba buna voltaj felan verince ne olur nasıl bir tepki gösterir acaba.Son olarak FX hocam resmi çok kötü editlemişsin bu sefer
  • bu ram zamanlamalarının mutlak değil frekansla ilintili olduğunu anlamamakta direnen arkadaşlar lütfen aramanın gücüne inanarak forumda ve dahi google'da arama yaptirarak bilgiye ulaşiniz.
  • 2GH çok iyi.Şu aralar destekleyen anakart varmıdır acaba ben bilmiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: iskober

2GH çok iyi.Şu aralar destekleyen anakart varmıdır acaba ben bilmiyorum

bildiğim 1600mhz destekliyorlar şuan
  • fx57 haberin için saol ama bu teknolojiye biri dur desin ::=))
  • quote:

Orjinalden alıntı: grafiker

Ramler bakalım kaç Ghz sınırına kadar gidecek ddr3 te bunlar daha başlangıç gibi. Acaba buna voltaj felan verince ne olur nasıl bir tepki gösterir acaba.Son olarak FX hocam resmi çok kötü editlemişsin bu sefer

tam olarak emin deilim ama gddr3 lerde eger 2400mhz görüldüyse en azından bi 2200mhz e cıkarlar 1 sene sonra fln :D
  • Zamanlamaları 7,7,7,17 olursa müthiş olurdu.
  • DDR2 şu an yeter de artar bile
  • quote:

Orjinalden alıntı: max975

DDR2 şu an yeter de artar bile

dimi yani , ama 1-2 seneye kadar arayı açar ddr3, olgunlaşır fiyatı düşer, zamanlamalar falan iyileştirilir, zaten şuan 2000 mhz hızını destekleyen ne anakart var nede o kadar bant genişliğine ihtiyaç var...
  • ddr2 şimdilik iyi
    ddr3 ün biraz daha oturmasını beklemeli
  • bunu alsan ne olucakki 2 ay geçmeden 2.2 liği çıkacak puufff parada çözüm değil artık

haber için teşekkürler
  • öncelikle tşkr haber için , ancak gelişiyorda ram yönünden çok yavaş gelişiyor teknoloji,

açıkçası çıkalı ne kadar zaman oldu daha çok ve çeşitli ddr3 haberleri istiyoruzzzzz
  • ddr2 ramler iyi şimdilk ddr3 ramlerin daha çok zamana ihtiyacı var.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.