Şimdi Ara

## Intel Shelton'08 Platformunu Öne Alıyor ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Intel Shelton'08 Platformunu Öne Alıyor ##

Asus ile Eee PC konusunda işbirliği yapan Intel, elde edilen başarıdan sonra özellikle UMPC olarak tabir edilen Ultra-taşınabilir bilgisayarlar ve başta eğitim odaklı kuruluşlar olmak üzere farklı beklenti ve ihtiyaçlar için hazırlanan maliyet odaklı sistemlere yönelik olarak Shelton'08 platformunu hazırlamakta olduğunu ifade etmişti. Firmanın daha önceki açıklamalarında yeni platformun yılın 3. çeyreği içerisinde muhtemelemen Ağustos ayı gibi gelmesi bekleniyordu fakat gelen son haberlere göre Intel, yeni platformunu çok daha erken bir tarihte duyurmayı planlıyor. Elimize ulaşan bilgilere göre firma yılın ikinci çeyreği sona ermeden platformunu duyurarak ve bu platformu baz alan sistemlerin 3.çeyrek ile birlikte yaygınlaşmasını istiyor. Intel için Shelton'08 platformu önemli çünkü yüksek satış rakamları hedefleniyor. 45nm üretim teknolojisine sahip Diamdondville işlemcisi ve 945 serisi yonga setinin yataklık edeceği platformu kullanacak üreticiler arasında GIGABYTE, Asus, MSI ve Acer gibi sektör devleri yer alıyor.

• bu kadar firmanın bu konuda öncü olması tüketicilere yarayacak
  • İntel hiç durmadan çalışıyor.
  • İnşallah uzun sürmez bu platfrom ve stokda hemen yerini alabilsin artik.
  • piyasadaki ihtiyaçlar iyi takip ediliyor. amd de bu kadar girişken olsa belki daha ucuza daha kaliteli ürünler alabiliriz.
  • Bunlardan birde biz alalımda yanımızda yedek olsun
  • quote:

Bunlardan birde biz alalımda yanımızda yedek olsun
    dolmuşta filan 25 dakikalık yollarda crysisi oynariz dolmuştakilere müsait bi yerde görünmez modu deriz hava ataırz muhhaaah
  • quote:

Orjinalden alıntı: menem

bu kadar firmanın bu konuda öncü olması tüketicilere yarayacak

Aynen katılıyorum arkadaşım ki günlük bir çok ihtiyacı rahatlıkla görebilecek kullanıcı dostu bilgisayarlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.