Şimdi Ara

Zotac 9600GT AMP ve 9600GT AMP SLI video incelemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
0
Favori
21.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu videomuzda Nvidia'nın Fiyat/Performans oranıyla oldukça iddialı gelen ekran kartı GPU'su 9600GT'yi kullanan Zotac 9600GT AMP edition ekran kartını inceliyoruz. Ek olarak fabrika çıkışında hız aşırtılmış olarak gelen AMP serisine ait 9600GT'lerin SLI modunda neler yapabildiğini de bu videoda görme şansına sahibiz.

Sayfanın Linki : http://www.zotac.com

• Sonunda geldi video. Hemen bakalım
  • [Deleted by Admins]
  • Teşekkürler hemen izliyorum videoyu
  • Teşekkürler elinize sağlık..
  • ahanda x2 nin çöküşü
  • elinize sağlık
  • Gerçekten dedikleri kadar varmış bu kart.Fiyatıda söylentiler gibi çıkar umarım
  • Atinin kart falan yapmayı bırakıp nvidiadan programcı çalması gerekiyor yoksa işi vahim böyle olursa kimse x2 falan almaz 9600gt sli x2 yi ezmiş geçmiş.Biraz ucuzlamaya başlayınca fiyatlarıda tam f/p ürünü olacak gibi.
  • ohh be tümden kartlar ucuzlayacak,kart neredeyse 8800gt kadar iyi fiyattada 3850 den ucuz girerse hem 8800gtler düşer hem atinin kartları ucuzlar hem yeni kartlar daha iyi olmak zorunda kalırr ohh ohh ohh süper olacak. yerlerde sürünsün fiyatlar,2. eller daha da düşer böylelikler isteyen daha kolay sli yapar
  • bu kart bir numara fiyat hakkında neden bilgi yok........
  • Kartların düz versiyonlarının 190$ civarında hız aşırtılmış versiyonlarının ise 230$ civarında olması bekleniyor. Video'da fiyat bilgisi vermiyoruz zira videoyu 3 ay sonra izleyenler için söylediğimiz rakamlar yanıltıcı olabilirler...
  • 8800GT ile arasında büyük fark yok ve fiyatıda daha iyi olacak ayrıca ikinci elde 8800 kadar değer kaybetmeyecek 2 ay içinde yeni sisteme geçecek olmamdan dolayı sevindirici haberler benim için.. 8x serisi alanlar için hazin son:) teknolojiyi takip etmek sağlam bir ruh hali ister:)

VİDEO İÇİN TEŞEKKÜRLER HOCAM
  • tek kelimeyle ağzım açık kaldı kartın performansı karşısında bu kartın bırakın 3850'yi fiyat çok uygun olursa eğer 3870 8800gt gibi kartları bile unutturur, ki 8800gt amp gibi bir kartla bile kafa kafaya gidiyor, yeni f/p kralı diyebiliriz çift gpu kartların ise ne kadar gereksiz olduğu bu testte ortaya konmuş resmen ve ayrıca cf'ın slı'a göre daha üstün olmasıda resmen tarihe karışmış diyebilriz, sli her oyunda canavar gibi çalışıyor
  • dagıtmış 9600sli.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Speed-Step

Kartların düz versiyonlarının 190$ civarında hız aşırtılmış versiyonlarının ise 230$ civarında olması bekleniyor. Video'da fiyat bilgisi vermiyoruz zira videoyu 3 ay sonra izleyenler için söylediğimiz rakamlar yanıltıcı olabilirler...

inceleme için teşekkürler

şimdi benim bi ekran kartım var garantide sapphirre 2900pro 512 mb ben bunu şeker bayramından önce 303$ + kdv ye almıştım halen ekran kartından bi haber yok para iadesi yada başka bi ürün almam gerekirse ne almalıyım sistemim p35 ds3r 2,1 revizyon, e8400 işlemci, 2*1 ram 800 mhz ati kartlar görüntüyü daha kaliteli verdiği söyleniyor ne kadar dogru bilmem daha önceleri 6600gt, x1900xt , 2900 pro ekran kartlarını kullandım görüntüde pek bişey farketmedim belkide dikkat etmedim. şimdi siz olsanız 303$+kdv ye hangi kartı önerirsiniz ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ali Arslan

quote:

Kartların düz versiyonlarının 190$ civarında hız aşırtılmış versiyonlarının ise 230$ civarında olması bekleniyor. Video'da fiyat bilgisi vermiyoruz zira videoyu 3 ay sonra izleyenler için söylediğimiz rakamlar yanıltıcı olabilirler...

şimdi benim bi ekran kartım var garantide sapphirre 2900pro 512 mb ben bunu şeker bayramından önce 303$ + kdv ye almıştım halen ekran kartından bi haber yok para iadesi yada başka bi ürün almam gerekirse ne almalıyım sistemim p35 ds3r 2,1 revizyon, e8400 işlemci, 2*1 ram 800 mhz ati kartlar görüntüyü daha kaliteli verdiği söyleniyor ne kadar dogru bilmem daha önceleri 6600gt, x1900xt , 2900 pro ekran kartlarını kullandım görüntüde pek bişey farketmedim belkide dikkat etmedim. şimdi siz olsanız 303$+kdv ye hangi kartı önerirsiniz ?

kesinlikle paranı son kuruşuna kadar al ve biraz bekle ikinci eller düşer bu kartla birlikde zaten ana sayfada var atide fiyat kırmış 3800 lerde paranı al eline bırakma orda.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ali Arslan

quote:

görüntüyü daha iyi verdiğini söyleyen hurafecilerden bıktım artık ya kardeş sen bu 9600gt'den al bitane artan paraylada başka bişey alırsın
  • şimdi 12 taksitle aldıgım için karta da o şekilde yatıracaklar ve benimde işime yaramaz acıkcası
  • güzel inceleme uykusuz kaldığımıza deydi. yanlız videoyu izlerken video kumandasının tam üstünde çıkan reklamlar beni deli ediyor. tabloları incelemek için tam pausa basacağım, birden reklam çıkıyor ve ona basıyorum. bir taraftan yeni sayfa açılıyor bir taraftan da tabloyu dondurup inceleyemiyorum raklamı video kontrollerinin üzerinden başka bir yere çekmek mümkün olsaydı hoş olurdu.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.