Şimdi Ara

TTNET'İN VDSL2+ si hakkında haberi olan??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
2.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya arkadaşlar en son 2007 yılının sonunda tv lere reklamla cıktı daha da bir haber gelmedi bu konuda bilgi sahibi olan biri var mı ?? ne zaman gelcek nasıl gelecek ??hiç bişi bilmioz walla ya ...

• bende çok merak ediyorum gerçekten bir bilgi sahibi olan varmı?
  • reklamda ne dedi? bi test var dedi o testi de metro ethernet ile çektikleri için pek birşey olmadı.
  • çok zor gelir bence VDSL2+
    benim bildiğim VDSL2+ nin menzili kısa eğer öyleyse santralden uzak olanlar kullanamıcakmı benle santral arasında heralde 2 km vardır
  • gelir gelir merak etme Ama gelmesi 2009 u bulur ...
  • o gelene kada quick net türkiyeye yayılsa bari
  • tellcom yayılsa, ttnet'i sadece çalışanları kullanır
  • adsl2 gelmeden gelmesi zaten saçmalık
  • mecut kablo altyapisi kalitesiz. su anki internet hizlarinin cok da fazlasini verebilcek bi altyapi yok. 4mbitte bile sorun yasiyanlar oldu. ilerde merkezi yerlere yeni kablolar cekilebilir ama turkiyenin heryerine ulasmiyacagi acik. gelecek 4g wimax de. bi lisansi verilse ozel sirketlerle ole hizli yayginlasirki. telekomun internet pastasi herkezin istahini kabartiyor.
  • Tellcom'un yaptıklarını görünce bence şoka girdiler.
  • ttnetin yaptığı tek bir şey var oda reklam... reklama verecekleri parayı altyapıya harcasaydı.... şimdi millet uçuyordu...
    yaptıkları reklamlarda yalan, dolan..... anca cem yılmazı ve diğer sanatçıları zengin ediyorlar...
  • tüyap'da şov yaptılar 2008 Ocak'da VDSL dönemi başlıyor diye..

TTNET'in çözüm ortağı olan bir şirketin forum sitesini buldum tesadüfen VDSL'den haber yok mu diye sordum, adminler bize bir bilgi verilmedi dedi..

nasıl çözüm ortağı bir şirketse artık.. isterseniz sitenin linkini paylaşim sizde sorun...

http://www.adslteknikservis.com/forum

(link asla reklam amacıyla verilmemiştir. bahsi geçen forum, TTNET'in çözüm ortağı bir şirketindir.)
  • quote:

Orjinalden alıntı: jackal971

çok zor gelir bence VDSL2+
    benim bildiğim VDSL2+ nin menzili kısa eğer öyleyse santralden uzak olanlar kullanamıcakmı benle santral arasında heralde 2 km vardır

ben bi yerden her 1 km de 800 ila 1024 kb arasında azalma oluyormus diye duydum ama emin değilim yani 2 km varsa en düşük hızın da 8 mbit olacağını düşünürsek sanırım senin bağlantın 5-6 mbit olur..
  • vdsl 2 anca kedi aslan dogurdugunda gelir
  • quote:

Orjinalden alıntı: by leon

vdsl 2 anca kedi aslan dogurdugunda gelir

vdsL anca rapid turklerin oldumu gelir..
  • telekoma mail atalim "huu komsu siz vdsl diye bisey getirecektiniz hani" diye. telekom vdsl hizmetini verecegini unutmustur. malum cok calisiyorlar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: 2metin4

quote:

Orjinalden alıntı: jackal971

çok zor gelir bence VDSL2+

ben bi yerden her 1 km de 800 ila 1024 kb arasında azalma oluyormus diye duydum ama emin değilim yani 2 km varsa en düşük hızın da 8 mbit olacağını düşünürsek sanırım senin bağlantın 5-6 mbit olur..

oha rakamlarla oynama :D yemişler seni.. tr de evi santralden 1 km uzak olup da 1mbit ile nete giren kaç kişi var sen biliyon mu? senin rakamlarına göre adam nete giremezdi

• VDSL2 mi? o neyki yeni duydum bizde oyle bir teknoloji zor gibi geliyr bana once alt yapinin ciddi anlamda degismesi lazim
  • ttnetin vdsl için şöyle böyle diyolar
  • Gelir gelir merak etmeyen tek sorun ne zaman gelir
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.