Şimdi Ara

## GeForce 9800GX2 Pazara 500 Avro+ Seviyesinden Girebilir ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
2.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## GeForce 9800GX2 Pazara 500 Avro+ Seviyesinden Girebilir ##

Nvidia'nın 11 Mart itibariyle kullanıma sunması beklenilen çift grafik işlemcili GeForce 9800GX2 modeliyle ilgili olarak arka arkaya yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Performans açısından ATi'nin çift grafik işlemcil HD 3870 X2 modelinden daha iddialı olacağı ifade edilen GeForce 9800GX2 konu maliyet ve termal pozisyon olduğunda malesef HD 3870 X2 modelinin gerisinde kalacak gibi gözüküyor. 65nm üretim teknolojisiyle hazırlanan iki adet G92 gpu'sundan oluşan ve 1GB GDDR3 bellek ile donatılan SLI/PCIe 2.0/DirectX 10/OpenGL 2.1/Shader Model 4.0 destekli GeForce 9800GX2'nin pazara 500 Avro+ seviyesinden giriş yapabileceği söyleniyor. ATi'nin HD 3870 X2 modelinden yaklaşık 1,5 ay sonra üstelik yaklaşık 160-180 Avro daha yüksek fiyat etiketi ile kullanıcılar ile buluşacak 9800GX2'nin özellikle fiyat noktasındaki konumu performans ile desteklenebilecek mi henüz bilmiyoruz ama 55nm üretim teknolojisine geçiş ile birlikte fiyat anlamında agresif bir politika uygulamaya başlayan ATi en azından fiyat noktasında elde ettiği avantaj ile popülaritesini südürebileceği de söyleniyor.

• 3870 x2 ile anca öyle rekabet eder zaten

500 avro 700 dolar yapar ülkemizde de 550 dolar + kdv olsa 800 lira ediyor.Berki bu fiyata satılabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 20 Şubat 2008; 14:55:04 >
  • cok cok fazla
    500 euro ya bu karti anca
    daha once 8800 ultra alanlar alir
  • Bu fiyatla ancak benle rekabet eder, 3870x2'yi rüyasında görür.
    Ayrıca şu kadının üstünede bişeyler giydirselermiş keşke.
  • Bence fiyat rekabet için bayağı yüksek
  • ohoooo diyorum başkada bir şey diyemiyorummm fiyata
  • bu 800ytl olrsa GTX de 600 650 ytl fln olr herhalde bekleyip görüceğis
  • 800 ytl ekran kartına ver bi ton para işlemci sonra onu overclock yapacam diye kalite anakart ile kalite ramler al bu ne rezillik ya 8800 gtx ultraları da gördük bakalım nasıl bi yansımasıolacak ama zten bize uzak şeyler bunlar 500 ytl olsa ancak alırım euro felan fazla
  • vay be hiç tahmin etmiyordum
  • hahahaha bu karta okadar para verilmesss
  • Parası bol olanlar için çıkartılmış anlaşılan
  • Fiyatı tam tahmin ettiğim gibi. Ultranın yerini alan kartın ultra fiyatında olması normal.
  • bu kadar para verilmez ATi nin eger gercekse ki az once bir sitede okudum 4*** serisi ni dogrular gibi bir sey soyluyor onlari beklemek lazim ATI ezilmek istemez ve GX2 ezmek icin HD4870X2 cikarabilir yani uretim asamasini hizlandirabilir o zaman daha ucuzlar ve daha kaliteli kart alinabilir bence beklemek lazim
  • Aşırı pahalı bu fiyat politikasıyla bu segmentte ati nin gerisinde kalır.böyle rekabet mi olurmuş
  • molfix ultra gibi sızdırmaz abi hem havalı hem pahalı
  • 500 değil 500+ meçhul yani. düdük nvidanın 8800gtx leri 1000 liracandan sattığını düşünürsek. ben 500 avrocandan gireceğini hiç sanmıyorum
  • nvidia dan sevgilerle
  • üst seviye kartlar her zaman pahalıdır. kimi insan forda biner kimi bmwye. sonuçta ikiside araba. aynı işi görüyorlar. niye yakınıyorsunuz anlamıyorum. fiyatı bence ucuz. (500 euro ise)8800 ultra 1000 ytl idi. bu kartlar herkes için değil. oyun meraklıları için. hatta grafik meraklıları için. aksi halde tabiki gereksiz bir masraf. ben genelde hep ust modeller aldım. yaklaşık 4.5 yıl içinde 7800gtx-8800ultra kullandım. uzun dönemde bence hem kar ettim, hem de en ust seviyede oyun oynadım... basit bir matematik..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahrimar -- 20 Şubat 2008; 15:38:21 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: AburCubur

Bu fiyatla ancak benle rekabet eder, 3870x2'yi rüyasında görür.

için rahat olsun ithalatçılarımız ülkeye girişte türbanlıyacaklarmış ürünü
  • quote:

Orjinalden alıntı: moffaka

quote:

Orjinalden alıntı: AburCubur

Bu fiyatla ancak benle rekabet eder, 3870x2'yi rüyasında görür.

için rahat olsun ithalatçılarımız ülkeye girişte türbanlıyacaklarmış ürünü

yok be abi bukadarina da pes dogrusu
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.