Şimdi Ara

## Samsung'dan 22x Kayıt Yapabilen Yeni DVD Yazıcı ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
2.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Samsung'dan 22x Kayıt Yapabilen Yeni DVD Yazıcı ##

Depolama çözümleri ve optik kayıt cihazları konusunda sektörün baş aktörlerinden biri olan Samsung, Blu Ray ve HD DVD arasındaki mücadele ile yoğun bir gündeme sahip olan sektöre yüksek hızda kayıt yapabilen yeni DVD yazıcısını duyurdu. Super-WriteMaster SH-S223 kod adını verdiği yeni DVD yazıcısı 22x'lik kayıt hızı ile dikkat çekmeyi başarıyor. SATA arayüzünü kullanan 5.25"'lik yeni yazıcı DVD+R/-R türü medyalara 22x, DVD+R DL medyalarına 16x ve DVD-RAM / DVD-R DL tipi medyalara da 12x hızında kayıt yapabiliyor. Automatic Ball Balancing System, Tilt Actuator Compensation, Optimum Power Control gibi Samsung'a özgü temel bazı teknolojiler ile donatılan Super-WriteMaster SH-S223'ün kısa süre içerisinde kullanıma sunulması beklenirken fiyatı hakkında net bir bilgi bulunmuyor.

• samsung bıraksın bu işleri, monitör yapsın
  • yazma hızları iyi hoşda okumaya gelince yavaş bendeki asus 1814bl dvd okumda 12 x geçmiyor yazarken 18 de yazıyor
  • x22 hızda pek önemli değil aslında doğru düzgün medya okusun ve yazsın yeter.
  • Blu-ray, HD-DVD savaşı süre dursun, modası geçemeyen dvd-rw ların hızı 100x i bulacak heralde.
  • okuma hızıda yüksekse güzel bir ürün olur.
  • bende 20x i var ama 8x den hızlı yazmadım daha bu arada bendeki çok gürültü yapıyordu acaba bu sorunu çözmüşler midir?
  • tüh bugün de samsung s203b aldım.
  • Asus 2014 aldim , gerçekten iğrenç bir dvd yazici olmuş , nero ile yaziliyor başka türlü yazmiyor.Valla pişman degiliz ama keşke istediğimiz gibi olsaydi.Samsung tarafinda güzel üretim bakalim nasil bir dvd yazici inşallah deneyip görme imkanizim olur.
  • chiplere çalış abey
  • lg g55hn - asus 2014l1t - bide bu hangisini alsak
  • iyi gibi ama okuma hızıda önemli tabi
  • quote:

Orjinalden alıntı: uA_sonsuz

lg g55hn - asus 2014l1t - bide bu hangisini alsak

LG H62N süper sessiz lightscribe yok ama
  • sanki piyasada 16x den hızlı boş dvd varmış gibi bunları neden çıkarırlar anlamam resmen tüketicini gözünü boyuyorlar bunu "al abi 22x yeni çıktı demek için"22 yle yazmanın da hiç güvenli olacağını zannetmiyorm. 16 x le arasında da 30 sn den fazla süre farkı olursa ne olayım. arkadaşım samsung 18 x kullanıyor. dvd romları 16, dvd+r ve dvd-r 10 xle okuyabiliyor ancak(dikkat ederseniz hiç bir dvd yazıcının okuma hızları tam olarak verilmemiş. düşükte ondan) üstelik en ufak bi çizikte hız inanılmaz düşüyor ve çoğunu hiç okumuyor. dvd+r ve dvd-r okutmak en çok yaptığımız işlerden biri bunların yüksek olması çok daha önemli bence.

• samsungu takdir ediyorum gerçekten güzel ürünleri var ama biz optik sürücü olarak ucuz fiyata blu ray istiyoruz bu çok ses getriren bir olay olur
  • Korsan dvd ve cizi DVD leri nasıl okuyor acaba
  • Samsung'un optik ürünlerini beğeniyorum, bu üründe iyiye benziyor.
  • Ben DVD yazmak dedim mi 8X den yukarısını zaten kullanmıyorum sıhatlı olması açısından, alsam göz çıkarmaz herhalde Teşekkürler bilgilendirme için
  • quote:

Orjinalden alıntı: max975

x22 hızda pek önemli değil aslında doğru düzgün medya okusun ve yazsın yeter.

Kesinlikle
  • 20x i kullanmıştım yazma sorunsuz okumada öğle ama iş kalite , okuma testine gelince cok kötü kelimesi bile az yeni bicok yazıcıda olduğu gibi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.