Şimdi Ara

Knight Rider (Kara Şimşek) 2008

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
469
Cevap
0
Favori
34.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

KITT yeni tasarımı ile tekrar gösterime girdi, ilk bölümünü izledim harika olmuş senelerin dizisi çok sağlam geri dönüş yaptı, izlemeyenlere tavsiye ederim ilk bölüm 1saat 20 dakika sürüyor ve film havasında. Bu sefer KITT 3000 için Mustang shelby tercih edilmiş ve bence iyi olmuş.

Knight rider 2008 intro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venomtrk -- 20 Şubat 2008; 0:07:22 >
  • İzlemek lazım.
  • izlemek lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Göz Kamaştırıcı

izlemek lazım

İniyor. HD
  • quote:

Orjinalden alıntı: PHI

quote:

izlemek lazım

İniyor. HD

inemiyor kaçak wireless
  • evet az önce izledim.Pilot bölüm olarak yapabileceğim en iyi yorum vasat üstü olabilir.Güya diziyi 25 yıl öncesine sadık yapacaklardı..Nanoteknolojiyi gözümüze soktular.Ama gerçek michael'ı görünce duygulanmadım değil.Kendine iyi bakmış,hala taş gibi..Umarım diziyi tuttururlar..
  • ben pilot bölümü sevdim dizinin sonunda ekibi görebiliyoruz, efektlerde hoşuma gitti
  • arabayı neden değiştiriyorlar ki.. ben önceki arabayı seviyordum, böyle çok piyasa olmuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: PHI

quote:

izlemek lazım

İniyor. HD

Ben de indirmeye başladım HD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnuR -- 19 Şubat 2008; 16:17:01 >
  • görmüştüm torrentde ama indirmemiştim,herkes indiriyomuş benim neyim eksik bende izleyecem
  • quote:

Orjinalden alıntı: antique

arabayı neden değiştiriyorlar ki.. ben önceki arabayı seviyordum, böyle çok piyasa olmuş

Doğru dedin.
  • DH orjinal ürün kullanır ve size de tavsiye eder.
  • Kara Şimşek klasik başlangıç ( KITT 1000)

Kara Şimşek 2008 başlangıç (KITT 3000)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venomtrk -- 19 Şubat 2008; 18:20:46 >
  • yeni kitt viper'a çok özenmiş anlaşılan
  • bende indirmek istiyorumma su torrent midiri nedir ondan hic anlamam ya bende de yok biri anlatsa ve ya bi yerde yazıyo napicam dah once hic torrentim olmadısadece ismini biliyorum nası bisi yardımmm help hel help
  • Güzelm o knight rider nerde pontiac'ı çıkar sok gözmüze mustang shelby'i olmadı bence.Mustang Shelby'de yaman arabadır hayalimde vardır bitane almak ama olmamış bence.
  • Bende gecen pazar gunu tvde izledim. 1 30 saate yakin surunce sasirmistim dizi mi film mi diye sonra internetden kontrol edip dizi oldugunu gormustum. Gercekten kaliteli izlemek lagzim. Artik her pazar aksami Knight Rider.
  • mustannnnnnnnnnnnnnnnnnngggg allahım sana geliyorum yarabbim
  • 80'lerdeki dizinin yerini kesinlikle tutacağını zannetmiyorum.
    Karr ile Kitt'in karşılaştığı bölümde iki sanal beynin ukalaca atışması çok bilim kurgusaldı.Goliath ile Kitt'n kapıştığı bölümde en unutulmazıydı.Özellikle Kitt'in asit çukuruna düştüğü bölümdeki Michael'ın Kitt'e tüm manevi desteğini vermesi takım çalışmasının ne demek olduğunu göstermiştir biz 80'ler kuşağına.Birde Kitt'in arabadan çıkarılarak bir çöp kutusuna atıldığı bölüm vardırki Superman'in güçlerinin elinden alındığı andaki şaşkınlığı yaratmıştı benliğimizde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GILMOUR -- 19 Şubat 2008; 21:24:12 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.