Şimdi Ara

Bu tarz arkaplanlar mümkün mü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim aradığım arkaplan(lar)ın olup olmadığından bile emin değilimBöyle gün içerisinde zamana göre değişen hareketli arkaplanlar (ekran koruyucuları değil) var mıdır?Mesela güzel bir manzara resmi,sabah güneş yeni yeni çıkıyor,öğleye olduğunda Güneş en tepede,heryer parlıyor,akşama doğru bir kızıllık,gece ise Ay denizin üstünde parlıyor.

Bu tarz veya buna yakın arkaplanlar mümkün müdür veya geliştirilmiş midir?

• teknoloji dhaa okadar gelişmedi..
  • çok hoş bir fikir yapılabilirliğide oldukça fazla...

samsung cep telefnlarında vardı galiba, kullanmadım ama duydum... sadece manzaraya göre gündüz ve gece döngüsü ve ülke olarak..

bunu okuyunca aklıma back the future 2 deki bi sahne geldi, gelecekte evin penceresinden gözüken manzarayı seçebiliyorlardı
  • Cep telefonlarında flash temalar vardı yapılabilirliğinin o kadar da imkansız olduğunu sanmıyorum.
  • Ama yapılsa veya yapıldıysa da çok güzel olur hatta biraz daha ilerletilirse denizde dalgalanmalar arada sırada geçen bir yelken eklenir

Bunlar biraz abartı oldu ama ilk dediğimde ben yapılamayacak birşey göremiyorum günümüz teknolojisiyle.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Millennium

Ama yapılsa veya yapıldıysa da çok güzel olur hatta biraz daha ilerletilirse denizde dalgalanmalar arada sırada geçen bir yelken eklenir

Bunlar biraz abartı oldu ama ilk dediğimde ben yapılamayacak birşey göremiyorum günümüz teknolojisiyle.

http://www.dolmabahce.gov.tr/source.cms.docs/dolmabahce.gov.tr.ce/dolmabahce.html

şunu bi incele böyle bir arka plan demek istedin heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10ur -- 19 Şubat 2008; 12:41:07 >

• Vista da var zaten.
  • Örnek verebilir misin?
  • Samsung ceplerdede var
  • dreamscene
  • Anlaşılan yok böyle bir şey
  • quote:

Orjinalden alıntı: TuVNeRa

Vista da var zaten.

nerden yapılıyoo.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ultrAslanAtta

quote:

Orjinalden alıntı: TuVNeRa

Vista da var zaten.

nerden yapılıyoo.

sadece vista ultimate kullanıcıları dreamscene ozelliggini kullanabiliyor.masaustudeyken sag tus/personalize/desktopbacground/dreamscene

http://www.wincustomize.com/skins.aspx?skinid=675&libid=50 adresteki videoyu kullanan var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turexx -- 19 Şubat 2008; 17:35:41 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.