Şimdi Ara

Wristcutters: A Love Story (2006)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bu filmi az önce izledim, gerçekten keyifli bir filmdi..
    bazı sahnelerde çok güldüm ama pek komedi filmi değil, sadece rus elemanın konuşmaları komik..

konusu kısaca şöyle;
    ZIA (esas oğlan) filmin başında bileklerini keser ve ölür ancak intihar edenlerin gittikleri farklı bir dünyada uyanır..
    bu dünyaya uyum sağlamaya çalışırken gerçek hayatta aşık olduğu kızın da intihar ettiğini öğrenir
    ve onu bulmak için yeni tanıştığı rus arkadaşı EUGENE ile beraber yola çıkarlar..
    daha yolculuğun başlarında bir de otostop yapan MIKAL'ı (esas kız) arabaya alırlar..
    farklı bir dünyada farklı bir yolculukta uçuk kaçık şeylerle karşılaşılar..

bence güzel bir filmdi, tavsiye ederim

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• tv demi çıktı vcd falanmı izledin ? film eski sanırım nerden bulabilirizki?
  • yok yok film eski değil, aksine 2007 yapımı.. ben filmi indirip izledim
  • Çok güzel bir film. Ben de indirip izlemiştim hocam. Çok özgün bir senaryoya sahip film. Shannyn Sossamon'un rol aldığı en kaliteli filmdir ayrıca. Harikaydı performansı. Farklı deneyim yaşamak isteyenler için birebir Bilek Kesenler.
  • Güzel film
  • merak ettim şimdi bu filmi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kevin_Mitnick

merak ettim şimdi bu filmi

PM attım
  • birşeyler yazayım da konu öne gelsin, görmeyenler görsün, izlemeyenler izlesin vs vs vs
  • birazdan izlemeye başlıycam tavsiyen için tşkler
  • tavsiye ettiğin kadar varmış gerçekten güzel film. senaryo süper
  • beğenmene sevindim, beğenmesen napardık

şaka bir yana ikinci bir film tavsiyesi daha yaptım bak, onu da bir ara izlemeni tavsiye ederim, ismi CASHBACK
  • tavsiyeni dikkate alıcam kardeş sağol
  • bir teşekkürde benden antique hocam film gerçekten çok kaliteli. çok iyi zaman geçirdim

bu arada cashback i bende şiddetle tavsiye ederim. çok enteresan ve güzel bir konusu vardır.
  • Film guzeldi diye hatirliyorum. Bende izlemistim ama aklimdan tamamen cikmis. Bu haftasonu bir daha izleyeyim bari ;)
  • bende filmciye bir bakayim bulurum ins..
  • Gayet neşeli bir film, arada güzel espriler var zamanın nasık geçtiğini anlamıyorsunuz.
  • filmi çeken garibanların biraz da bütçeleri olsaydı o yaratıcılık ile eminim süper bir şey ortaya çıkarırlardı,
    filmin bütçesi son derece düşük belli ama sonuç çok hoş ve farklı...
  • Kesinlikle izlenmeli.Bütçe düşüklüğü bazı yerlerde kendini çok fazla hissettiriyor; ama piyasadaki çoğu filmden sanatsal alanda daha kaliteli...Komedi, romantizim, dram...İçinde herşeyi bulabileceğiniz bir film...Sonu ise çok güzel:):):)

Umarım gelecekte çok daha büyük bütçeli ve kalitel yapımlara imza atarlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wristcutter -- 19 Ağustos 2008; 9:34:15 >
  • Bu filmi bir ben sevmedim galiba :S bana göre filmdeki tek güzellik Shannyn Sossamon'dı
  • çok güzel ve farklı bi film , izlemeyenlere tavsiye olunur.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.