Şimdi Ara

hoperlörüm çalışmıyor...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar 1 hafta önce laptopumda kullanıyordum creatvie 2.1 hoperlörleri eski pcimi tamir ettikten sonra buna takayım dedim yarı takılı olunca ses kasadan gelio tam takınca ses yok sesi açarken hafif çızırtı geliyor .. nedeni ne olabilir ?

• anakartın ses girişlerinde sorun var demektir.başka girişi deneyin eğer çözüm olmassa 40 ytl creative audgy value alabilirsiniz
  • evet anakartın ses girişinde sorun olabilir elinizde 3-5 ytl lik bir ses kartı var ise yok ise alın deneyin sorun anakarttamı hoporlördemi diye sonra garantiye gönderirsiniz. Test edin yagne.
  • Hoperlör çalışıyor denedim garantisi bitti hoperlörün galiba en iyi çözüm ses kartı almak bi ses kartı önerirmisiniz max. 10 ytl çünkü sistemi falza kullanmıcam yeni sistem topladıktan sonra
  • Tekrar masaüstü alacaksan bnce almışken biraz daha iyi al yeni sistem de kullanırsın.
  • Ama su anki pcimi babam işyerinde kullanıcak yani ses kartını alamam zaten yeni sistemime ses kartı düşünmüyorum çok lazım olursa alırım... sadece bu eski pcde müzik dinlemek için filan lazım olcak öneriniz??
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.