Şimdi Ara

CREATİVE AUDIGY NX para verilip alınmaya değer bir kart mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar audigy nx almayı düşünüyorum (müzikle çok ilgiliyim) fakat aldığıma değecek düzeyde bir fark oluşur mu bilmiyorum? tecrübeli olan arkadaşlar yardımcı olabilirlerse çok iyi olur. audigy zs2 notebook veya x-fi notebook almayı düşünmüyorum. usb olması lazım başka markalarda tavsiyeleriniz olursa lütfen söyleyin. teşekkürler

• beyler yardımcı olabilecek arkadaşların yararlı paylaşımları önemli benim için lütfen yardımcı olun. kararımı sizin yorumlarınıza göre şekillendireceğim. iyi akşamlar
  • Merhaba

Öncelik sanırım müzik dinlemek için alıyorsunuz. müzik performans o kadarda takdire şayan olmasada bir onbard karta göre farkını hissettirir..Cinema ve Oyun performsına gayet güzel.bana sorarsanız fiyatını hak etmiyor. bu arada şuan audigy zs2 notebook kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi G ö z l e m c i -- 19 Şubat 2008; 0:12:23 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: kagan2006

arkadaşlar audigy nx almayı düşünüyorum (müzikle çok ilgiliyim) fakat aldığıma değecek düzeyde bir fark oluşur mu bilmiyorum? tecrübeli olan arkadaşlar yardımcı olabilirlerse çok iyi olur. audigy zs2 notebook veya x-fi notebook almayı düşünmüyorum. usb olması lazım başka markalarda tavsiyeleriniz olursa lütfen söyleyin. teşekkürler

Merhaba,
    Benim bildiğim Audigy2 zs notebook ve x-fi notebook kartlarında usb var, sadece bu sebeple bu 2 kartı eliyorsanız hata yapıyorsunuz. Ama yanlışsam düzeltin bağlantı konusunda..
    Öte yandan audigy2 nx de notebook için çok iyi bir karttır.. ancak diğer ikisi teknoloji bakımından nx ten daha üstündür,, tabii ki fiyat olarak da..
  • quote:

Orjinalden alıntı: BEN ÖTESİ

Merhaba

Öncelik sanırım müzik dinlemek için alıyorsunuz. müzik performans o kadarda takdire şayan olmasada bir onbard karta göre farkını hissettirir..Cinema ve Oyun performsına gayet güzel.bana sorarsanız fiyatını hak etmiyor. bu arada şuan audigy zs2 notebook kullanıyorum

+1
  • quote:

Orjinalden alıntı: Wolverine

Merhaba,
    Benim bildiğim Audigy2 zs notebook ve x-fi notebook kartlarında usb var, sadece bu sebeple bu 2 kartı eliyorsanız hata yapıyorsunuz. Ama yanlışsam düzeltin bağlantı konusunda..
    Öte yandan audigy2 nx de notebook için çok iyi bir karttır.. ancak diğer ikisi teknoloji bakımından nx ten daha üstündür,, tabii ki fiyat olarak da..

wolverine audişgy 2 zs notebook da usb çıkışı olduğuna kesin eminsen hemen onu alırım performans olarak nx den kesinlikle daha iyi olduğunu biliyorum. bana bi link verebilir misin zs notebook için? teşekkürler yardımın için . iyi akşamlar
  • Müzik dinleyeceksen NX'ten uzak dur
  • @kagan2006, zs notebook için pcmcia yuvası şart, bağlantı konusunda sanırım usb için m-audio kartta olduğu gibi midi den usb dönüştürücü lazım.. o olmadan olmuyo ..
    laptoplarında zs notebook kullanan arkadaşlar burda tam olarak yazacaklardır nasıl olduğunu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wolverine -- 20 Şubat 2008; 0:17:25 >
  • NX alme becede.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.