Şimdi Ara

tek optik çıkışı 2 ye çıkarmak için işe yarar mı bu alet?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.amazon.com/Digital-Bi-Directional-Optical-Toslink-Splitter/dp/B0002MQGR2

bu ürün sinema sistemindeki tek optik çıkışı 2 ye çıkarır mı gerçekten?
    bazı yorumcular işe yaramadığını söyleyince şaşırdım.

not:bununla sinema sistemine bağlantı kurmam için extradan bir optik kablo daha mı almam gerekiyor acaba?

edit: pardon linki düzelttim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanoute -- 18 Şubat 2008; 15:58:59 >

• link kırık?
  • ikiye bölersin.
    yalnız soru sinema sisteminde ki optik çıkıştan kastın nedir? giriş mi çıkış mı? az biraz dikkat.
  • giriş mi çıkış mı bilmiyorum..
    arkasına takıyorum kabloyu. ses geliyor..
  • kulllananların çoğunun ki çalışmamış toplamda 2.5 puan almış 5 üzerinden.
  • ayıp nasıl bilmiyon? sadece optik sinyali böler o kadar.kayıp mayıp olmaz. iyi de neye lazım ben çözemedim.hani çıkış deseniz 2 cd recorder a lazım anlarım da.
  • ev sineması sisteminde tek çıkış var
    hem ps3 ü hemde bilgisayarın ses kartını bağlamak için 2 ye çıkarmam gereklir
  • yine çıkış diyorsun.
    o giriştir.
    PS3 ve ses kartın aynı anda dijital aktarım yapmamalıdır. s/pdif girişin yok mu?
  • ses kartı audigy 2 zs. optik yok.
    optik braket denen bir parça varmış. ondan bulabilirsem tek yapmam gereken sinema sisteminin arkasındaki tek optik girişi 2 ye çıkarmam yukarıdaki aletle
  • quote:

Orjinalden alıntı: kanoute

ses kartı audigy 2 zs. optik yok.
    optik braket denen bir parça varmış. ondan bulabilirsem tek yapmam gereken sinema sisteminin arkasındaki tek optik girişi 2 ye çıkarmam yukarıdaki aletle

dediğin olur bu aletle ama 2 cihaz aynı anda açarsan ses karışır tek tek cihazları çalıştırman lazım
  • ps3 ve bilgisayarı bağlayacam
    ps3 açıkken bilgisayarı kapatırım.
    pc açıkken de ps3 ü kaptırım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.