Şimdi Ara

## Forceware 174.12 Beta Sürücüsü Kullanıma Sunuldu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nvidia cephesinden yeni bir sürücü haberi daha var. Özellikle GeForce 9600GT'nin resmi lansmanına sayılı günler kala arka arkaya sürücü çıkarabileceği söylenen Nvidia'nın kullanıma sunduğu yeni sürücü 174.12 Beta oldu. 32-bit'lik Windows XP ve Vista varyasyonları bulunan yeni beta sürücüsü GeForce 9600GT için destek sağlarken ayrıca geriye dönük olarak GeForce 6, 7 ve 8 serisi ile de uyumlu olarak çalışabiliyor.

- ForceWare 174.12 beta (Windows XP 32bit)
    http://www.tcmagazine.com/forums/index.php?automodule=downloads&showfile=390

- ForceWare 174.12 beta (Windows Vista 32bit)
    http://www.tcmagazine.com/forums/index.php?automodule=downloads&showfile=391

• yaaa xp için 2 tane 17xxx serisi indirdim biri xp yi bozdu kartı bidaha tanıtamadım dün bidaha yükledim oda mavi ekran hatası verip durdu xp lerdeki driverdamı sorun var ama vistada 17xx serisinde bi sorun cıkmadı

edit: tesekkürler bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UgurSuval -- 19 Şubat 2008; 11:45:49 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: _H@Z@R_

yaaa xp için 2 tane 17xxx serisi indirdim biri xp yi bozdu kartı bidaha tanıtamadım dün bidaha yükledim oda mavi ekran hatası verip durdu xp lerdeki driverdamı sorun var ama vistada 17xx serisinde bi sorun cıkmadı

Unutulmaması gereken nokta şu; beta sürücülerin hiçbir zaman garantisi yoktur önemli veri ve dosyalarınızın bulunduğu sisteme "beta" sürücü yüklemeden önce iki kere düşünmek gerekli
  • haber için teşekkürler,
    bundan önceki ( galiba 172.xx ) driveri yükledim, sanki XP'nin görüntü kalitesi dahada iyileşmi gibi geldi ban.
  • Bende ATI 8.2 driver ını yükledim catalyst açılmıyor ve hata oluştu diye uyarı veriyor böyle yapan başka arkadaşlar var mı? ne yapabiliriz?
  • ben hep en son beta sürcüleri kullanırım hiç birinde mavi ekran vermediği gibi hep performans artışları (çok az bile olsa ) olmuştur.171.23 teydim şimdi bunu yükleyelim bakalım
  • beta sürücü yüklerken dikatli olunmali ..
  • Arkadaşlar beta, alfa, RC tip sürücüleri kurmayın, bunları kuruyorsanız anlamı, "Abi sorun çıkacak muhtemelen, çıkanlardan ben sana haber veririm" demeyi kabul ettiniz demektir.

http://en.wikipedia.org/wiki/Software_release_life_cycle
  • teşekkürler
  • Sürücüleri deneyen var mı bende kurulumda sorun oldu. acaba genel bir sorun mu var yoksa benden mi kaynaklı deneyen arkadaşlar görüşlerini paylaşırsa sevinirim
  • bende dün 171.23 beta sürücünü kurdum . kurmamla silmem bir oldu. pc aptallaştı resmen. oyunu aşağı atıyorsun geri açılmıyor pc donuyor . durduk yere çözünürlük vs değişiyo renkler birbirine karışıyor. direk sildim. beta sürücü kurmamanızı tavsiye ederim. şuan için 169.21 en iyi sürücü bence.
  • 9600GT nin driverinden başka yeni özelliği yok mu?
  • Bilgilendirme için teşekkürler fx57, anlaşılan şimdilik temkinli yaklaşmakta fayda var.
  • Beta olmayan ne zaman çıkar acaba ??
  • Ben indirdim Yükledim Ve 5 DK sonra sildim yüklerken sorun olmadı ama Oyunlarda sorun Yarattı bende
  • valla nvidia adam gibi bir driver çıkarmayacak anlaşılan.. Ati'ye kızardım çok uzun sürüyor driver çıkması diye ama bune be kardeşim beta beta.. Ayrıca o kadar karıştı ki ortalık. Kimi sitede 171** ler varken kimisinde yok. Peki kim çıkarıyor. Nividia'nın sitesinde de -beta driver bölümünde de- rastlayamıyorum bu driverlara.. Ben vazgeçtim. Ekran kartının kutusundan çıkan cd'deki driverı yükleyecem bir daha da değiştirmeyecem..

İyice oyuncak oldu bu driver meselesi...

Aklıma gelen birşey daha var.. Bakıyorum 171.16 var ama ben başka bir yerde 171.17 üstelik whql buldum. Hatta adrestewww.guru3d.com . Peki whql ise nvidia'nın sitesinde neden yok ? Hadi onu da geçelim bu haberi verilen betalar neden yok.. Ya onu da geçtik kimi driverlar sadece vistaya çıkarken neden bazıları hem vista hem xp ye çıkıyor ve numaralar devamlı karmaşık...

Ayrıca nvidia yada bu driverları kim hazırlıyorsa kaliteyi artıracağım derken düşürüyor gibi geliyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skywalkerhan -- 19 Şubat 2008; 1:07:02 >

• En iyisi hiç bulaşmamak

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.